Low-tech ژاپن به چالش در کار از خانه در میان همه گیر

توسط یوری KAGEYAMA

توکیو (AP) — زمانی که دولت ژاپن اعلام کرد اضطراری برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در اوایل این ماه و از مردم خواست از خانه کار می کنند, جمعیت با عجله به فروشگاه های الکترونیک.

بسیار اجتماعی فاصله.

بسیاری از ژاپنی فاقد ابزار اساسی مورد نیاز برای کار از خانه. بر خلاف خیلی جدید, تصویر, ژاپن, Inc. با آن روبات, طراحی, ظرافت و وسایل کوچک مکانیکی بسیار در بسیاری از جهات این کشور است که فن آوری به چالش کشیده است.

اما بزرگتر مانع ژاپنی فرهنگ سازمانی کارشناسان می گویند. دفاتر هنوز هم اغلب تکیه بر فکس به جای ایمیل. بسیاری از خانه های فاقد سرعت بالا اتصال به اینترنت و اسناد اغلب باید در مهر-فرد حک شده با مهر و موم به نام “هنکو” که به عنوان امضا. بنابراین بسیاری از ژاپنی ها واقعا نمی توانند کار کنند از راه دور حداقل نه تمام وقت.

یک نظرسنجی که توسط YouGov به بازار محقق نشد و تنها 18 درصد از کسانی که به تازگی مورد مطالعه قادر به جلوگیری از رفت و آمد به مدرسه یا محل کار حتی اگر نسبتا بالا 80% از مردم در ژاپن در حال ترس از ابتلا به ویروس.

در هند در حدود 70 درصد از افراد مورد بررسی بودند و ماندن در خانه. در ایالات متحده حدود 30% با توجه به YouGov.

یکی از عوامل می گوید: یوری Tazawa یک پیشگام در ژاپن از “teleworking” و یا کار از خانه است که کارگران اغلب به طور واضح تعریف مشاغل مانند آمریکایی ها پس از شرکت ها انتظار می رود کارکنان خود را در ارتباط مستمر با یکدیگر کار به عنوان تیم.

“اما این یک مسئله مرگ و زندگی برای کارگران و خانواده های آنها گفت:” Tazawa رئیس جمهور Telework Management Inc. “ما نیاز به انجام این کار بلافاصله آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر است.”

Tazawa ارائه آنلاین crash course چگونه بلافاصله پس از شروع به کار از خانه فقط با استفاده از گوشی های تلفن همراه, اگر یک کامپیوتر شخصی در دسترس نیست. او خواستار رویکرد “فرضی ابر دفتر.”

بر خلاف منظم زوم جلسات که در آن کارگران را بررسی کنید و برای بحث او پیشنهاد استفاده از زوم فقط برای اتصالات صوتی نگه داشتن آن در طول روز کار به طوری که کارکنان که به طور معمول به اشتراک گذاری یک اتاق می تواند احساس به عنوان اگر آنها در همان اتاق.

“Teleworking بسیار مهم در مبارزه با کروناویروس” گفت: Tazawa.

برخی از ژاپن بزرگترین شرکت Toyota Motor Corp و Sony Corp در حال حاضر اعلام کرده اند کار از خانه سیاست. مشکل اصلی این است که با کوچک و متوسط کسب و کار است که تا حدود 70 درصد از اقتصاد است.

نیکلاس Benes یک حاکمیت شرکتی متخصص که ارائه شده است وبینار رایگان در teleworking, نوجوان گفت: بهره بود جای تعجب کم است.

عدم به روز این سیستم ها به معنی ژاپن وقفه در پرورش و شیوه های کار انعطاف پذیر, اتاق کار, قوانین مدیریت روش ها و حتی نگرش نسبت به کار از راه دور. آن را یکی از عوامل کمک به نسبتا پایین بهره وری نیروی کار.

“Telework مستلزم آن است که مدیران اعتماد و تفویض بسیار بیشتر تصمیم گیری به کارکنان به دلیل آن طول می کشد زمان زیادی را در ایمیل یا اسکایپ برای بررسی با رئیس” گفت: Benes که ریاست هیئت مدیره و مدیر موسسه آموزش از ژاپن, یک سازمان غیر انتفاعی است که ارائه می دهد مدیریت و راهبری آموزش.

شرکت های ژاپنی هنوز هم تکیه بر تفاوت های ظریف از چهره به چهره تعامل و یا قادر بودن به “بوی هوا” و یا “خوانده شده هوا” Benes گفت: با استفاده از رایج بومی عبارات.

و پس از آن دستگاه فکس.

یک سوم از خانواده های ژاپنی باید فکس با توجه به یک دولت مطالعه است.

این نادر است برای پیدا کردن یک دفتر نیست که یک, مگر آن مربوط به اینده شرکت مانند SoftBank که اخم در چنین مد افتاده روش. بسیاری از احترام و موسسات اجتناب ایمیل و اصرار بر دریافت درخواست برای اطلاعات و یا دیگر اسناد و مدارک توسط فکس و تنها.

به طوری که تعدادی از coronavirus عفونت های رشد شهری قطار رفت و آمد هستند و تنها کمی کمتر شلوغ تر از معمول خود را مربا بسته بندی شده دولت است.

Futoshi Takami یک “salaryman,” ژاپنی به عنوان کارگران نامیده می شوند, می گوید که او تا به حال به کار از دفتر تا اواسط ماه آوریل هنگامی که او در نهایت گفت که او می تواند کار از خانه. اما تا کنون او را بدست چند جهت در مورد آنچه که او قرار است به انجام. او ممکن است به زودی اختصاص داده شود به برخی از کلاس های آنلاین, او گفت:.

Takami که خواسته است که خود کارفرما نمی توان گفت که او انجام شده است برخی از روح جستجو در مورد محل که به نظر می رسد به ارزش قوانین بر زندگی انسان است.

“من می خواهم به اختصاص زمان به فکر می کنم در مورد آنچه در آن است که من واقعا می خواهید برای انجام با زندگی من,” او گفت:.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im