Lorna Jane جریمه $40,000 در تظاهرات ضد ویروس activewear موثر است در برابر COVID-19

بریزبن شرکت پوشاک Lorna Jane جریمه شده تقریبا $40,000 در تلاش برای فروش activewear این ادعا می تواند محافظت در برابر coronavirus.

درمانی کالا دولت (TGA) صادر کرده است سه اعلامیه نقض در مجموع $39,960 جریمه به اتهام غیر قانونی تبلیغات در رابطه با COVID-19.

این شرکت تحت آتش پس از آن ادعا کرد که در آن وب سایت است که خود را “ضد ویروس activewear” پیشگیری و محافظت در برابر بیماری های عفونی.

“این نوع از تبلیغات می تواند عواقب مخربی برای جامعه استرالیا ایجاد حس کاذب امنیت و پیشرو مردم به کمتر هوشیار در مورد بهداشت و اجتماعی فاصله,” وزارت بهداشت, معاون وزیر Adjunct Professor John Skerritt گفت.

TGA ادعا Lorna Jane نشان داده و آن را “ضد ویروس activewear” برای استفاده درمانی و بنابراین بر این باور بود که یک درمان خوب در معنای درمانی کالا عمل 1989.

این شرکت با راه اندازی آن “LJ سپر فن آوری منحصر به فرد” در این ماه این ادعا آن کار کرده بود به مدت دو سال به منظور توسعه یک “شیمیایی-درمان رایگان است که هنگامی که به activewear, محافظت, های مقاوم در برابر ویروس ها و باکتری ها”.

خود سایت ادعا می کند LJ سپر “را نگه می دارد شما محافظت از ویروس ها و میکروب ها”.

Lorna Jane Clarkson
بنیانگذار شرکت Lorna Jane Clarkson.(یک به علاوه یک)

“LJ سپر می شکند از طریق غشاء پوسته از هر سمی بیماری ها و باکتری ها یا میکروب ها که در تماس با آن نه تنها کشتن که میکروب اما آن جلوگیری از ضرب به دیگر” وب سایت اعلام کرد.

“هر گونه باکتری است که می آید در تماس با پارچه خاتمه یافته است وقتی که می آید در تماس با LJ سپر ذرات است.”

Lorna Jane تماس گرفته شد ABC به طور رسمی برای پاسخ اما وب سایت این شرکت همچنین شامل یک توضیح جدید لباس خط.

“ما نمی خواهیم به هر کسی گمراه. آزمایش ما نشان می دهد که LJ سپر بخش مهمی از توقف گسترش هر دو باکتری ها و عفونت های ویروسی و باید در ترکیب با سایر اقدامات احتیاطی مانند ماسک و کامل و شستن مکرر دست ها” در سایت بخوانید.

“مردم فکر می کنند زمانی که آنها سعی می کنید در لباس آنها آنهایی که اولین بار به آن را می پوشند اما شما هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از مردم لمس کرده اند و یا آن را سعی کردم قبل از.

Lorna Jane promotes its 'LJ Shield anti-virus activewear'
Lorna Jane ترویج آن ‘LJ سپر ضد ویروس activewear’.(عرضه)

“در یک معنا شما می تواند با دست زدن به کسی را زیر بغل یا کشاله ران و ما با لباس پوشیده شده خیلی نزدیک به بدن ما می دانستیم که ما تا به حال به انجام کاری بهتر است.

“ما می گویند که LJ سپر شما را متوقف خواهد کرد که در تماس با باکتری ما گفت: LJ سپر اضافه شده است حفاظت مانند دست sanitiser اما برای لباس پوشیدن.”

اما TGA گفت: تبلیغات با اشاره به درمانی کالا که شامل استرالیا ثبت درمانی کالا (ARTG).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im