نگاه: از تخته سنگ جمع به کنگره

Category: تایمزلیدر No comments


 John J. Casey

John J. کیسی

<p>Picture of John J. Casey’s funeral outside St. Mary’s Catholic Church on South Washington Street, Wilkes-Barre. Picture published in the Times Leader Evening News on May 15, 1929. </p>

عکس از John J. کیسی مراسم تشییع جنازه خارج St. mary’s Catholic Church در جنوب خیابان واشنگتن Wilkes-Barre. تصویر منتشر شده در دوران رهبری اخبار شب در 15 مه سال 1929.

متولد در جورج تاون بخش از Wilkes-Barre شهرستان در 26 مه سال 1875 جان جوزف کیسی صرف بیشتر دوران کودکی خود را به عنوان یک تخته سنگ جمع شناخته شده به عنوان یک شکن ،

هنگامی که کیسی مراسم تشییع جنازه برگزار شد مارس 15 سال 1929 بیش از 150 ، 000 کارگران معدن زغال سنگ در آنتراسیت زمینه شمال شرقی پنسیلوانیا رفت و بیکار برای ادای احترام خود را به کار رهبر و ایالات متحده کنگره.

زندگی کیسی آینه چه یک تماس “از ژنده پوش به ثروت” با اشاره به ارزش پولی اما سرشار از کامیابی و موفقیت است. کیسی به عنوان شناخته شده بود “صادق جان” در امتناع از قبول رشوه از صاحبان معادن ذغال سنگ و آهن در طول قانونی خود را حرفه ای.

مانند بسیاری قبل از پسران نوجوان از دوران کیسی مشغول به کار به عنوان یک پسر شکن چیدن تخته سنگ از زغال سنگ به عنوان آن جریان را از طریق سینی در یک شکن در پلیموث. به عنوان او مسن تر او را به معادن به عنوان یک قاطر راننده حمل و نقل خالی و پر زغال سنگ قیف.

پس از دوره نقاهت بعد از آسیب های پایدار در انفجار معدن کیسی بازگشت نیست زیرزمینی اما در عوض تبدیل به یک لوله کش و لوله کش و بعد مشغول به کار برای Lehigh و Wilkes-Barre راه آهن.

کیسی آبی یقه تربیت به رهبری او را برای تبدیل شدن به یک سازمان کار یک دولت نماینده و در نهایت شش دوره کنگره در ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان.

کیسی انتخاب شد و به مجلس نمایندگان در پنسیلوانیا مجمع عمومی در سال 1907 و به زودی معرفی یک لایحه کارفرمایان مسئولیت عمل به برگزاری کارفرمایان مسئول با ارائه شرایط کاری ایمن برای کارکنان خود را. پس از این نقطه عطفی قانون شد و قانون اول برای حفاظت از کارکنان در پنسیلوانیا کیسی تکیه بر موفقیت انتخاباتی فدرال ،

در آوریل سال 1912 کیسی اعلام کمپین برای 11th کنگره district of Pennsylvania در ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان. پس از پیروزی دموکراتیک اولیه هزاران نفر از مردم با حضور کیسی انتخاباتی حوادث قبل از انتخابات عمومی برگزار Nov. در 5 سال 1912.

“John J. کیسی حمل این شهرستان با حدود 4000 رای خود را نزدیکترین رقیب بودن کلارنس کولین, واشنگتن, پارتی, انتخاب,” شب, اخبار, روزنامه, گزارش, Nov. 6, 1912.

“از یک شکن و پسر در سن 8 به سالن کنگره در چند سال کیسی موفقیت را نشان می دهد دوباره امکانات این سرزمین آزادی” اظهار داشت سرمقاله در برابر رهبر on Nov. 6, 1912.

کیسی خواهد نشان دهنده 11th, PA کنگره منطقه از سال 1913 تا 1917 از دست دادن در انتخابات سال 1916. کیسی را پشت 11th صندلی در سال 1918 انتخابات تنها به از دست دادن دوباره آن را در سال 1920 انتخابات.

کیسی خواهد برنده سومین بار به نمایندگی از 11 PA کنگره منطقه در سال 1922 انتخابات. وی برگزار این کنگره صندلی تا زمان مرگ او در سال 1929.

کیسی بیمار در اوایل نیم سال 1929. او سفر به شمال ایالت نیویورک در مارس باور کولر آب و هوا خواهد کمک به سلامت خود را.

هنگامی که کیسی سلامت به کاهش خود ادامه داد, او سپس به پاناما در آمریکای مرکزی در مارس سال 1929 با همسر و دو از خود و نه کودکان.

“Congressman John J. کیسی از Wilkes-Barre, Pa. شده است که بیمار در اینجا گزارش شده است کمی بهبود یافته و امروز به استراحت آسان است. کیسی دچار خونریزی مغزی دیروز گرفته شده بود به بیمارستان” گزارش یک سیم گزارش در زمان رهبر در 30 آوریل 1929.

کیسی درگذشت, در بیمارستانی در پاناما در مارس 5, 1929.

“بزرگترین ادای احترام همیشه جای یک پسر بومی وایومینگ دره مرگ امروز رفت و با Congressman John J. کیسی به آخرین محل استراحت” این بار رهبر گزارش روز کیسی مراسم تشییع جنازه در 15 مه سال 1929.

کیسی مراسم تشییع جنازه خدمات برگزار شد و در St. mary’s Catholic Church در جنوب خیابان واشنگتن.

حدود 3000 نفر کهنه در داخل کلیسای سنت مری به عنوان نزدیک به 30000 نفر احاطه شده کلیسا در طول خدمات بار رهبر گزارش شده است.

“صفوف نیروی کار برگزاری یک مزیت نمایندگی پیوست و با روحانیت و همه مشاغل در پرداخت نهایی ادای احترام به مردی که برای پنج نظر شد سخنگوی 12th کنگره منطقه” بار رهبر گزارش شده است.

کنگره حزب از 28 مقامات منتخب سفر با قطار از واشنگتن به حضور کیسی مراسم تشییع جنازه.

“هنگامی که بدن به سمت چپ St. mary’s, زنگ کلیساها در سراسر ایالت وایومینگ دره tolled هماهنگ صنعتی نبض جامعه را متوقف و برای یک دقیقه” این بار رهبر گزارش شده است.

کیسی به خاک سپرده شد در سنت مری گورستان در Hanover Township.

برای نگاه های اضافی پشت داستان اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>