زنده: NSW در حال حاضر: حداقل سه سیدنی مدارس و مهد کودک, کلوز آپ, در حالی که سیاستمداران برخورد بیش الزامی ماسک

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن این صبح است.

COVID-19 تعطیل مدارس

چند سیدنی دولت و کاتولیک مدارس و مهد کودک بسته خواهد شد امروز به دلیل تایید یا مشکوک coronavirus موارد است.

قلعه مدرسه در سیدنی داخلی-غرب و EverLearn پیش دبستانی در جنوب-غرب را برای روز به دلیل یک صورت ممکن از COVID-19.

دو کاتولیک مدارس در شهرستان های غرب که تنها دوباره باز دیروز پس از تایید موارد را تعطیل و دوباره به مدت دو هفته به عنوان یک احتیاط.

اعضای یک خانواده با یک دانش آموز در هر دو مریم مدرسه ابتدایی در Bossley پارک و در فریمن کاتولیک کالج در بننیریگگ ارتفاعات آزمایش مثبت اگر چه نه کودک به مدرسه رفت دیروز.

الزامی ماسک در حمل و نقل ‘مورد نیاز است’

A Chinese woman in a selfie taken on a Melbourne train. She is wearing a floppy hat, large round glasses, and a face mask.
ماسک ها موظف هستند که در ملبورن از جمله در حمل و نقل عمومی اما NSW نیست زیر کت و شلوار — در حال حاضر است.(عرضه)

دولت بدل شده ساخت ماسک صورت اجباری در دولت سیستم حمل و نقل عمومی — در حال حاضر است.

اسناد ترسیم میزان ازدحام بیش از حد در طول بیماری همه گیر در اتوبوس و قطار و کشتی بودند به دست آمده توسط دولت از طریق FOI قوانین.

اما وزیر حمل و نقل اندرو کنستانس گفت: قوانین غیر ضروری خواهد بود که 98 درصد از خدمات در حال حاضر مطابق با, فیزیکی, فاصله دستورالعمل های معرفی شده در آغاز ماه است.

“این است که در واقع در مورد انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن حمل و نقل عمومی ایمن و مردم را به و از کار” NSW Labor رهبر Jodi McKay مقابله در barracking برای قوانین.

هواپیماهای ’15 ثانیه از برخورد’

تحقیقات رسمی نشان داد دو مسافر هواپیما بودند البته برای برخورد فوق سیدنی داخلی-غرب در تابستان گذشته.

این نشان می دهد خلبان یک شرکت هواپیمایی متحد بوئینگ 777 هواپیمای مسافربری در مسیر به سان فرانسیسکو نوسان راست به جای چپ و آمد بیش از حد نزدیک به یک هواپیما رهبری از سیدنی به تمورته.

استرالیا ایمنی حمل و نقل اداره گزارش گفت: کنترل ترافیک هوایی شناسایی مشکل و هشدار داده هر دو هواپیما صدور دستورالعمل جداگانه.

هواپیمایی منبع ABC گفت که در حالی که هواپیما هنوز 1.8 کیلومتر از هم جدا در سرعت هواپیما پرواز بودند آنها حدود 15 ثانیه از برخورد.

اتومبیل در نزدیکی 18yo تیراندازی مرگ

پلیس با توسل برای کسب اطلاعات در مورد دو وسایل نقلیه مشکوک دیده می شود در این منطقه که سیدنی نوجوان Omar Elomar شد.

روز شنبه, مارس 15 خدمات اضطراری وارد Cabramatta خیابان در میلر و 18 ساله زخمی از یک تیراندازی. او در صحنه است.

NSW Police گفت: یک نقره سدان رانندگی در امتداد خیابان در زمان عکسبرداری در حالی که قرمز هاچ بک راند و دور از صحنه در مدت کوتاهی پس از.

سوخت های فسیلی صنعت باید پرداخت برای آتش سوزی’

A water bomber drops retardant on a fire.
آقای Mullins نیز گفت: بیشتر آتش نشانی هوایی منابع مورد نیاز هستند.(ایسنا: مایک بلیک)

سابق اضطراری رهبران آب و هوا, دانشمندان, پزشکان و اعضای جامعه در تماس هستند در دولت فدرال برای تحمیل یک مالیات در صنعت سوخت فسیلی برای آب و هوا فاجعه صندوق برای کمک به پرداخت برای تاثیر بلایای طبیعی است.

یک گروه از 150 نفر از کارشناسان و bushfire بازماندگان آمد با هم در ماه های ژوئن و ژوئیه به بحث در مورد پیشرفت های به bushfire آماده سازی است.

وجود دارد بیش از 165 توصیه هایی در استرالیا Bushfire و آب و هوا طرح توجیهی گزارش امروز یکی از توصیه های کلیدی است آب و هوا فاجعه صندوق تامین مالی توسط سوخت های فسیلی لوی.

ELCA بنیانگذاران و سابق آتش نشانی و نجات NSW کمیسر گرگ Mullins ABC گفت که تغییر آب و هوا بود در تابستان گذشته را فاجعه بار bushfire فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im