شیرها به دست آوردن انتقام در برابر غول های با پیروزی در سیدنی حرکت به دوم

بریزبن شیرها ادعا کرده اند نقطه دوم در AFL نردبان و اثبات آنها می تواند تحویل کالا در خارج از Gabba شکست GWS با 20 امتیاز در غول ورزشگاه.

شیران مربی کریس Fagan اصرار بر مطابقت حوا که زمین خانه استفاده شد مبالغه داشتن batted دور سوال در مورد 10 ویکتوریا باشگاه — و احتمالا grand final — تغییر به حالت آفتاب.

با اینحال بسیاری از کسانی که decrying شیرها’ نخست وزیری اعتبار شده بود با اشاره به این واقعیت آنها هنوز به رکورد یک دور برنده در سال 2020 است.

روز شنبه پیروزی یک مسخره است که انتقاد با بازدید کنندگان تحمل چند comebacks غالب 13.10 (88) به 10.8 (68) در یک مسابقه برگشت سال گذشته کینه توز نیمه نهایی به پایان رسید که فصل خود را.

دور-هفت تقلا ندارد, کاملا همان سطح خرده گرفتن اما وجود دارد هیچ کمبود از نقطه آتش سوزی و لغو کردند بین دو ناامید طرف آینده ناامید کننده ضرر و زیان است.

در حال بارگذاری

غول کاپیتان استیون Coniglio تحت فشار به آسانسور پس از مربی لئون کامرون اعتراف کرد او را در قالب تولید یک بازی-بالا نه گواهی عدم سوء پیشینه و تا به حال 27 disposals.

اما GWS مبارزات گرفتن توپ را به جلو خط را ادامه داد.

آنها را از دست داده در داخل 50s تعداد 56-34 معنی جرمی کامرون و هری Himmelberg بوت ترکیب پنج گل اما به سادگی نمی باید به اندازه کافی فرصت برای برنده شدن در این بازی.

شروع کند نیز ثابت فوق العاده پر هزینه برای سال گذشته فینالیست گرند که در خارج از نشستن بالای هشت و خواهد بود در تلاش برای ضربه محکم و ناگهانی دو بازی از دست دادن رگه زمانی که آنها در صورت حاکم premiers ریچموند در شب جمعه.

شیرها لگد باز چهار گل این مسابقه تنها برای GWS به قدم زدن مخالفان خود را’ منجر به یک هدف واحد در ترم دوم.

بریزبن کشف و ضبط کنترل درهم و برهم تقل یک بار دیگر تیراندازی به یک 32-نقطه سرب در سه ماهه سوم.

حاکم کلمن مدال کامرون مشتعل یکی دیگر از سفر باز گشت از غول دام انداختن دارسی گاردینر در یک استخوان خرد مقابله و سلتنج خود حاصل مجموعه ای از فراتر از 50m arc.

GWS قطع شیر از بافر به هشت امتیاز قبل از مخفی Rayner reeled علامت روز clambering فوق در یک بسته در جلو خط و لگد زدن یک مهاجر.

Rayner افزایش دوباره با همه مهم اولین هدف نهایی عبارت قابل توجه dribbled تلاش از مرز.

چارلی کامرون, اعطای Birchall زک بیلی Jarryd لیون و هریس اندروز نیز تاثیر گذار برای شیرها.

AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im