شیرها به دست آوردن انتقام در برابر غول خورشید پایین قوها

ساحل طلا خورشید همچنان چشمگیر خود را برای شروع فصل ضرب و شتم سیدنی قوها با 32 امتیاز در جاده ها است.

خورشید همچنان قوی هفته برای کوئینزلند فوتبال زیر بریزبن شیرها’ برنده بیش از GWS در غول ورزشگاه.

ساحل طلا در رفت و به بازی پس از بازگشت به عقب ضرر و زیان به جیلان و ملبورن اما خورشید در بالا برای بسیاری از روز در SCG برنده شدن در یک بازی بسیار سرگرم کننده روبرو می شوند 13.14 (92) به 9.6 (60).

هیجان انگیز جوان رو به جلو Izak رنکین کردم بازدیدکنندگان رفتن زود با یک شکارچی دزدکی هدف lofting توپ از هوا بیش از قوها مدافعان نزدیک به پست.

این یک بازی با مقدار زیادی از نوسانات در حرکت است. خورشید لگد اول دو گل و سپس قوها پاسخ با ساحل طلا منجر با دو امتیاز در سه ماهه زمان.

بازدید کنندگان پس از آن شروع به تبدیل برخی از ترخیص آنها استفاده لگد زدن چهار گل در یک ردیف به ساقه روشن قبل از گرفتن و تنظیم شات از تام McCartin شروع به نوبه خود چیزهایی در اطراف.

در حال بارگذاری

تام Papley همچنان به نشان می دهد که چرا او بهترین هافبک در لیگ در حالی که با تعجب بسته شد Aliir Aliir که پرتاب شد به جلو و لگد دو مهم را در نیمه اول با گل.

خورشید led با 10 امتیاز در اصلی شکستن و آنها تا به حال شانس برای قرار دادن بازی دور در دوره سوم اما موفق 4.6 به پا زدن 16 امتیاز جلوتر در آخر تغییر دهید.

یکی از نکات برجسته این بازی در سه چهارم زمان آژیر به عنوان قوها با عجله به توپ رو به جلو. خواهد هیوارد کردم در خارج و خم یک هدف درخشان کردن دو مرحله از 50 متر به نگه داشتن خانه کنار در با یک خر خر کردن پیروزی — Papley جشن هدف joyously hurdling خود را بلندتر هم تیمی.

شروع به چهارم نهایی شد چیزی از بن بست و قوها از دست رفته یک زن و شوهر از شانس برای قرار دادن فشار واقعی در Gold Coast, اما پس از آن سام بعد یک ضربه آزاد نزدیک به هدف و تبدیل به تیم خود را در جاده ها به نفع خود.

خورشید نگه داشته در حال اجرا بازی و لگد دو مطلب قبل از وقت آژیر.

پیروزی قرار می دهد Gold Coast در بالا هشت با نخست-ویژگی های زمان مسابقه بعدی روز شنبه زمانی که آنها چهره غربی Bulldogs در کارارا. این همچنین بدان معنی خورشید در حال حاضر پیشی گرفته و خود به سه برد از کل 2019 فصل تنها پس از هفت دور.

قوها باقی می ماند و دوم گذشته در نردبان اما آنها را از دست داده هیچ طرفداران خود را با تلاش و با وجود اینکه به شدت از بازیکنان را از طریق یک آسیب بزرگ, فهرست جان Longmire مردان بازی بسیار گسترده تر از هفته گذشته در برابر ریچموند.

شیرها کار انجام می شود در برابر GWS

بریزبن شیرها ادعا کرده اند نقطه دوم در AFL نردبان و اثبات آنها می تواند تحویل کالا در خارج از Gabba شکست GWS با 20 امتیاز در غول ورزشگاه.

Two AFL players reach palms and elbows toward each other in celebration of a goal.
چارلی کامرون لگد دو گل برای شیرها در یک جامد پیروزی بر غول در سیدنی.(AAP: Brendon ترون)

شیران مربی کریس Fagan اصرار بر مطابقت حوا که زمین خانه استفاده شد مبالغه داشتن batted دور سوال در مورد 10 ویکتوریا باشگاه — و احتمالا grand final — تغییر به حالت آفتاب.

با اینحال بسیاری از کسانی که decrying شیرها’ نخست وزیری اعتبار شده بود با اشاره به این واقعیت آنها هنوز به رکورد یک دور برنده در سال 2020 است.

روز شنبه پیروزی یک مسخره است که انتقاد با بازدید کنندگان تحمل چند comebacks غالب 13.10 (88) به 10.8 (68) در یک مسابقه برگشت سال گذشته کینه توز نیمه نهایی به پایان رسید که فصل خود را.

دور-هفت تقلا ندارد, کاملا همان سطح خرده گرفتن اما وجود دارد هیچ کمبود از نقطه آتش سوزی و لغو کردند بین دو ناامید طرف آینده ناامید کننده ضرر و زیان است.

در حال بارگذاری

غول کاپیتان استیون Coniglio تحت فشار به آسانسور پس از مربی لئون کامرون اعتراف کرد او را در قالب تولید یک بازی-بالا نه گواهی عدم سوء پیشینه و تا به حال 27 disposals.

اما GWS مبارزات گرفتن توپ را به جلو خط را ادامه داد.

آنها را از دست داده در داخل 50s تعداد 56-34 معنی جرمی کامرون و هری Himmelberg بوت ترکیب پنج گل اما به سادگی نمی باید به اندازه کافی فرصت برای برنده شدن در این بازی.

شروع کند نیز ثابت فوق العاده پر هزینه برای سال گذشته فینالیست گرند که در خارج از نشستن بالای هشت و خواهد بود در تلاش برای ضربه محکم و ناگهانی دو بازی از دست دادن رگه زمانی که آنها در صورت حاکم premiers ریچموند در شب جمعه.

شیرها لگد باز چهار گل این مسابقه تنها برای GWS به قدم زدن مخالفان خود را’ منجر به یک هدف واحد در ترم دوم.

بریزبن کشف و ضبط کنترل درهم و برهم تقل یک بار دیگر تیراندازی به یک 32-نقطه سرب در سه ماهه سوم.

حاکم کلمن مدال کامرون مشتعل یکی دیگر از سفر باز گشت از غول دام انداختن دارسی گاردینر در یک استخوان خرد مقابله و سلتنج خود حاصل مجموعه ای از فراتر از 50m arc.

GWS قطع شیر از بافر به هشت امتیاز قبل از مخفی Rayner reeled علامت روز clambering فوق در یک بسته در جلو خط و لگد زدن یک مهاجر.

Rayner افزایش دوباره با همه مهم اولین هدف نهایی عبارت قابل توجه dribbled تلاش از مرز.

چارلی کامرون, اعطای Birchall زک بیلی Jarryd لیون و هریس اندروز نیز تاثیر گذار برای شیرها.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de