مقامات لبنانی بازداشت بیش از 16 بندر بیروت انفجار

Category: کارما No comments

The blast was captured by multiple witnesses

مقامات لبنانی در بررسی یک بیروت, انفجار که به کشته شدن بیش از 150 نفر در نظر گرفته شده اند مدیر کل بندر و 15 نفر دیگر را بازداشت منابع می گویند.

نکات کلیدی:

  • بانک مرکزی مسدود کردن حساب های بانکی هفت نفر از جمله آقای Koraytem
  • دادستان غسان Oueidat دستور داده است تا یک سفر بان کی مون در هفت نفر از جمله آقای Koraytem
  • مقامات می گویند لبنان است “بسیار محدود” منابع برای مقابله با فاجعه

این انفجار در یک پورت انبار روز سه شنبه (به وقت محلی) کشته شدن 157 نفر و مجروح شدن بیش از هزاران.

دولت news agency درام گفت: 16 نفر بودند به زندان گرفته شده با یک منبع قضایی و رسانه های محلی گفت: بیروت پورت مدیر کل حسن Koraytem در میان آنها بود.

نخست وزیر و ریاست جمهوری گفت: 2,750 تن نیترات آمونیوم استفاده در کود و بمب های ذخیره شده به مدت شش سال بدون اقدامات ایمنی در بندر انبار که منفجر.

قاضی Fadi Akiki, یک نماینده دولت در دادگاه نظامی گفت: مقامات زیر سوال برده بود بیش از 18 بندر و مقامات آداب و رسوم و دیگران درگیر در کار تعمیر و نگهداری در انبار درام گزارش شده است.

“شانزده مردم شده اند به زندان گرفته شده به عنوان بخشی از تحقیقات” درام به نقل از آقای Akiki عنوان کرد و گفت.

او گفت: تحقیقات ادامه دارد.

A drone picture shows the scene of an explosion that hit the seaport of Beirut, Lebanon, Wednesday.

پیش از این بانک مرکزی گفت: آن را مسدود حساب از هفت نفر از جمله آقای Koraytem و سر از لبنان و رسوم است.

بخشنامه مورخ 6 اوت از بانک مرکزی تحقیق ویژه کمیسیون برای پول شویی و مبارزه با تروریسم گفت: این تصمیم خواهد بود گردش به تمام بانک ها و موسسات مالی در لبنان دادستان در دادگاه تجدید نظر و رئیس بانکی قدرت.

A man rides a motor scooter with an bleeding victim slumped over the handle bars.

آن گفت: مسدود کردن و بلند کردن اجسام از رازداری بانکی اعمال را به حساب به طور مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به آقای Koraytem لبنان, آداب و رسوم مدیر کل بدری ضاهر و پنج نفر دیگر از جمله در حال حاضر و سابق بندر و مقامات آداب و رسوم.

دادستان غسان Oueidat دستور ممنوعیت سفر در همان هفت نفر یک منبع قضایی و رسانه های محلی گزارش شده است.

آقای Koraytem و آقای ضاهر هم گفت: رسانههای لبنان روز چهارشنبه که چندین نامه فرستاده شده بود در طول سال به این کشور را قوه قضاییه درخواست حذف از مواد منفجره مواد ذخیره شده در بندر که منفجر روز سه شنبه.

خشم سوار در خیابان های بیروت

A woman yells at Lebanese soldiers as a sea of soldiers and people gather in the street.

به عنوان ارتش لبنان در زمان کنترل از انفجار در اولین روز از هفته دولت اورژانس عصبانی جمعیت شروع به جمع آوری در خیابان ها خواستار پایان دادن به یک “رژیم” از سیاستمداران لبنانی آنها را سرزنش برای فساد و کشیدن لبنان به فاجعه است.

وجود داشت اما اعتراض های خشونت آمیز در نزدیکی ورود به پارلمان در مرکز بیروت که در آن پلیس ضد شورش مستقر شده اند بعد از تظاهرکنندگان سوخته اشیاء و پرتاب سنگ به نیروهای امنیتی مسدود کردن ورودی فیلم از رسانههای محلی نشان داد.

در بندر خانواده ها به دنبال اخبار در مورد از دست رفته است.

ده ها هنوز هم از دست رفته پس از این انفجار که مجروح 5000 نفر و در سمت چپ به یک چهارم از یک میلیون بی خانمان چکش یک ملت در حال حاضر وضعیتی وخیم از بحران اقتصادی و افزایش coronavirus موارد است.

بدن بیشتر انتظار می رود که در برگرفته و در حال انجام عملیات جستجو و نجات در داخل و اطراف بندر.

French and Lebanese firemen aided by a sniffer dog search in the rubble of a building as crowds watch.

وجود دارد در حال رشد بودند تماس های داخل و خارج از کشور برای یک تحقیقات مستقل به این فاجعه که باعث شده تا به ما 15 میلیارد دلار (AU$20.8 میلیارد دلار) ارزش آسیب به سرمایه است.

“آنها را قربانی کسی به تسلیم مسئولیت” گفت: Rabee آذر, a 33-year-old کارگر ساختمانی صحبت در نزدیکی شکست باقی مانده از بندر دانه سیلو, احاطه شده توسط دیگر لت و پار سنگ تراشی و پهن و ساختمان.

“رهبران ما هستند کلاهبرداران و دروغگو. من اعتقاد ندارم هر بررسی آنها انجام خواهد شد گفت:” ژان Abi هانا 80 بازنشسته پورت کارگر که خانه آسیب دیده بود و دختر و نوه مجروح در انفجار.

یک منبع رسمی آشنا با تحقیقات اولیه متهم “تنبلی و سهل انگاری” برای انفجار.

بسیاری از لبنان که شغل از دست داده اند و تماشا پس انداز تبخیر در بحران مالی گفت: انفجار علامتی سیاسی cronyism و بومی فساد در میان نخبگان حاکم.

پاکسازی می گوید انفجار باید ‘شروع یک عصر جدید’

French President Emmanuel Macron visits the devastated site of the explosion at the port of Beirut.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به نام برای یک تحقیق بین المللی به انفجار در طول دو روز سفر به devasted شهرستان پایتخت است.

آقای پاکسازی وعده داده شده برای کمک به سازماندهی کمک های بین المللی اما لبنان گفت: دولت باید با اجرای اصلاحات اقتصادی و سرکوب فساد است.

“اگر اصلاحات انجام نشده است و لبنان ادامه خواهد داد به نزول” آقای پاکسازی گفت: پس از ملاقات در فرودگاه توسط رییس جمهوری لبنان میشل Aoun.

“آنچه نیز در اینجا مورد نیاز است تغییر سیاسی. این انفجار باید شروع یک عصر جدید.”

پوشیدن یک کراوات سیاه و سفید در عزاداری آقای پاکسازی تور انفجار سایت و بیروت را در هم شکسته خیابان که در آن جمعیت عصبانی بودند و خواستار تغییر دهید.

Beirut grain silo before and after the explosion.
The Beirut grain silo before and after the explosion.

“من احساسات خود را در چهره های غم و درد. این است که چرا من اینجا هستم” آقای پاکسازی گفت: یک گروه امیدوار به تحویل “حقایق اصلی” به لبنان رهبران.

یک مرد در میان جمعیت معترضان اظهار داشت که رئیس جمهور فرانسه گرفته شده بود بار به آنها مراجعه کنید در حالی که لبنان رئیس جمهور نشده بود.

رویترز/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>