وکلای مایکل فلین انتشار داخلی FBI, ایمیل, یادداشت

Category: تایمزلیدر No comments

توسط اریک تاکر

واشنگتن (AP) — وکلا برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین منتشر شده داخلی FBI ایمیل ها و یادداشت ها که آنها امید را تقویت اتهامات آنها که فلین بود entrapped وقتی از او سوال شد در کاخ سفید سه سال پیش.

اسناد و مدارک شده و شنبه شب به عنوان فلین به دنبال برداشت خود را از گناه به دروغ به اف بی آی می کند و گسترده اظهارات اجرای قانون سوء. ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان را رد کرده است بسیاری از این استدلال دفاع است اما در عین حال به حکومت در مورد اینکه آیا فلین می تواند به خود گناه.

در همین حال دادستان فدرال از ایالت میسوری در حال بررسی وزارت دادگستری را از دست داده و این مورد در جهت دادستان کل ویلیام Barr. این گروه گفت که این یادداشت تولید شد و به دفاع به عنوان بخشی از آن در حال انجام بررسی.

هنوز معلوم نیست چه تحمل این اسناد خواهد شد که در این مورد و یا چگونه قابل قاضی را تعیین خواهد کرد آنها را به. اما فلین پدید آمده است به عنوان چیزی از یک علت حامله, vintag در ماه های اخیر برای حامیان رئیس جمهور که بسیج در سراسر بازنشسته ارتش سپهبد و تصرف در یافته های به شدت بحرانی ناظر گزارش در روسیه تحقیق سعی کنید به بازیگران شک در کل پروب.

دادستان واصل نشده هر چیز در پاسخ به چهار عمل توسط فلین وکلا.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرده است و با توجه به عفو فلین و بازتوییت چهارشنبه شب چند اخبار در مورد اسناد و مدارک.

یادداشت ها و ایمیل ها نشان می دهد مقامات FBI بحث داخلی چگونه به بهترین روش فلین مصاحبه چقدر اطلاعات به او ارائه با چه هدف از مصاحبه او را باید و چه کاری انجام دهید اگر او دروغ گفته.

در ایمیل به تاریخ Jan. 23, 2017, روز قبل از مصاحبه عوامل فلین در کاخ سفید در مورد صحبت های او در طول ریاست جمهوری دوره گذار با سفیر روسیه به ایالات متحده آمریکا, مقامات بمب در چه نقطه در گفتگو فلین باید یادآوری شود که آن را در برابر قانون به دروغ به اف بی آی — در ابتدا از گفتگو و یا پس از او باعث می شود یک مشکوک به اظهارات نادرست است.

فلین سابق وکلای باید گفت که او هرگز با توجه به چنین هشدار.

نیز منتشر شد یک صفحه از دست نوشته FBI یادداشت که در آن یک مقام رسمی می پرسد: “چه چیزی ما را هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

در نقطه دیگری از یادداشت ها می گویند: “اگر ما او را وادار به اعتراف به شکستن لوگان عمل به حقایق به DoJ و باید آنها تصمیم بگیرند.” که اشاره به یک صد ساله باطنی قانون است که باعث می شود آن را یک جرم برای یک شهروند خصوصی به رفتار سیاست خارجی با دولت دیگر.

این یادداشت ها همچنین می گویند: “اگر ما دیده می شود به عنوان بازی WH خشمگین خواهد بود. محافظت از موسسه ما با بازی کردن بازی ها.”

این دست نوشته های خرس حروف “EP” است که به احتمال زیاد اشاره به E. W. Priestap ارشد FBI رسمی که مجاز به تصمیم گیری در تابستان 2016 به باز کردن تحقیقات مربوط به روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است.

فلین در میان اولین رئیس جمهور مشاوران به اعتراف به گناه در ویژه مشاور رابرت مولر تحقیق روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. او اذعان کرد دروغ گفتن به اف بی آی در مورد بحث تحریم ها علیه روسیه در دوران ریاست جمهوری دوره گذار با آن سفیر سرگئی Kislyak.

او ارائه چنین همکاری گسترده ای که دادستان گفت: او به عنوان یک حکم تعلیقی به جای زندان است.

به عنوان آن معلوم شد که صدور حکم شنیدن بود ناگهان قطع پس از فلین رو استرن عذرخواهی از سالیوان خواسته قادر به ادامه همکاری و کسب اعتبار سمت بیشتر از اتهام وارده تبرئه شد.

از آن پس هر چند فلین استخدام وکلای جدید — از جمله سیدنی پاول مفسر محافظه کار و صریح منتقد مولر بررسی — که گرفته اند به مراتب بیشتر مقابله و موضع دولت است. وکلا را متهم به دادستان خودداری اسناد و شواهد آنها گفت: مناسب بود به صورت و بارها و بارها اشاره کرد که یکی از این دو عامل است که مصاحبه فلین از کار اخراج شد اف بی آی برای داشتن فرستاده موهن پیام های متنی در مورد تهمت در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>