طرح دعوی در دادگاه: ما با شهروندان مهاجر همسران باید کمک

توسط آسترید GALVAN

ققنوس (AP) — مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و آموزشی صندوق شکایت دولت فدرال بیش از آن محرومیت از coronavirus امداد پرداخت به شهروندان ایالات متحده که به مهاجران بدون شماره امنیت اجتماعی.

طرح دعوی در دادگاه در ایالت مریلند در روز سه شنبه به نمایندگی از شش شهروندان آمریکایی که محروم بودند coronavirus امداد چک زیرا آنها ثبت و پرداخت مالیات با یک مرد متاهل است که آنچه شناخته شده به عنوان فرد شماره شناسایی مالیات دهندگان و یا یک راه برای مهاجران بدون وضعیت قانونی هنوز هم به پرداخت مالیات فدرال که میلیون ها نفر را انجام دهد.

MALDEF می گوید: وزارت خزانه داری است نقض آمریکایی’ اول و پنجم اصلاحات با انکار آنها پرداخت تنها به دلیل که آنها به ازدواج کرد. کنگره در ماه گذشته به تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته به کمک به کسب و کار و کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی مبهوت coronavirus. بسیاری از آمریکایی ها تا به حال سهم خود را سپرده به حساب خود را در چند هفته گذشته.

تخمین زده می شود که 2 میلیون نفر از شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم و ازدواج به افراد بدون شماره امنیت اجتماعی اگر چه مشخص نیست که چگونه بسیاری از آنها فایل به طور مشترک با آنها.

“همه از خانواده های بسیار زیادی مانند خانواده های دیگر در ایالات متحده آنها را به کودکان در خانه آنها رو به انقباض اقتصاد و آنها هنوز هم باید برای پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی و خرید گاز” گفت: نینا Perales, MALDEF معاون رئیس جمهور از دادخواهی.

کریستینا سگوندو-هرناندز که در فورت ورث تگزاس یکی از شاکیان در این پرونده است. سگوندو-هرناندز یک شهروند ایالات متحده ازدواج به یک مهاجر مکزیکی که پرداخت مالیات فدرال خود را از طریق ITIN. زن و شوهر, ازدواج شده, هشت سال فایل به طور مشترک در هر سال. آنها هر دو کار کمتر ساعت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و آنها افتاده ام پشت در صورتحساب.

گرفتن یک coronavirus امداد بررسی خواهد کمک کرده اند.

“من می خواهم که قادر به پر کردن یخچال و فریزر برای کودکان و نوجوانان” گفت: Segundo-هرناندز که دارای چهار فرزند است. “من فکر می کنم آن را باید شناخته شده است که وجود دارد مردم وجود دارد که پزشکان و چیزهایی مانند آن است که در حال قرار دادن زندگی خود را در خطر رفتن را از طریق همان چیزی که. آنها در حال خیانت های دولت خود را به دلیل که آنها به ازدواج کرد.”

دیوید Hessell-کرکدو یک چهارم-معلم کلاس در لس آنجلس توسط یک شهروند آمریکایی ازدواج به یک مهاجر مکزیکی که برای گرفتن اقامت دائم. Hessell-کرکدو نیست درگیر در این پرونده را نیز بهره مند نیست از coronavirus امداد پرداخت که رفت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها به تازگی.

Hessell-کرکدو گفت که او احساس خوش شانس هنوز هم کار می کنند اما فکر می کند که این ناعادلانه است که آمریکایی ها در حال ترک از coronavirus بسته امداد به دلیل که آنها ازدواج کرده است.

“چه صدمه بیشتر بود فقط محض پستی از آن,” او گفت:. “هر کسی که ازدواج کسی و می رود از طریق یک روند مهاجرت در حال حاضر برای مقابله با سال و ماه و سال فقط تاخیر و موانع و موانع برای دریافت بیش از. آن را فقط به نظر می رسد مانند چیزی دیگری که آنها را از وجود دارد فقط به نوع متوسط به ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de