Latrell Mitchell پنجه نرم می کند گناه به سلاح گرم شارژ بعد از مستند سفر کمپینگ

Category: کارما No comments

جنوب سیدنی NRL ستاره Latrell Mitchell التماس کرد گناه را به یک سلاح گرم شارژ ناشی از یک آخر هفته کمپینگ سفر به NSW اواسط ساحل شمالی.

میچل شد متهم با دادن اسلحه به یک فرد مجاز توسط یک گواهینامه یا مجوز.

او یکی از یک گروه از مردان که بازدید اموال خود را در Caffreys, تخت, north-west of تری در اواخر ماه آوریل هنگامی که یک coronavirus سفر بان کی مون در جای خود بود.

پلیس شروع به تحقیق پس از فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی در مارس 26.

ملبورن طوفان جاش Addo-Carr ارسال شده عکس ها و ویدئوها به خود Instagram حساب نشان داد که گروه نشسته اند در اطراف آتش در ملک.

در زمان دولت coronavirus اجتماعی فاصله قوانین مانع غیر ضروری سفر و گردهمایی های مختلف مردم در خانواده ها است.

در یک Instagram ویدئو میچل گفت: این حادثه شده بود “کمی لغزش-up”.

Eight guys on dirt bikes smile at the camera
این گروه رفت و خاک-دوچرخه سواری در سواحل در جنوب غرب سنگ منطقه است.(عرضه شده: جاش Addo-Carr)

به گفته پلیس آمار ارائه شده به دادگاه امروز پلیس “باقی مانده از آتش هنوز هم ناشی از حرارت” 26 صرف پوسته تفنگ ساچمهای و الکل بطری تطبیق آن استفاده می شود به عنوان اهداف در این ویدئو.

میچل نه در فرد ظاهر می شود اما در یک ایمیل به دادگاه وکیل Matthew Davis گفت: او درخواست شد برای طولانی تر از حد معمول adjournment.

“آقای میچل اشتغال وضعیت به گونه ای است که او مورد نیاز است برای منزوی کردن خود از عموم مردم و یا در معرض خطر جدی مالی و یا دیگر تحریم های,” او گفت:.

“کسانی که شرایط و حد آقای میچل توانایی شخصا در دادگاه ظاهر می شود و یا به نظر می رسد در حالی که در همان اتاق به عنوان من از طریق AVL [صوتی تصویری لینک] مشورت با من و آماده سازی برای صدور حکم.”

این موضوع شده است موکول به ماه نوامبر است.

آقای Addo-Carr است رو به یک اتهام غیر مجاز با استفاده از یک اسلحه گرم نیز ناشی از سفر کمپینگ.

در یکی از فیلم های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی او به تصویر کشیده شده است گفته می شود تیراندازی در اهداف با نظرات در مورد صحت عکس های خود را.

دادرس گرگ الک داده او را وقت اضافی به دنبال مشاوره حقوقی و مسئول این موضوع تا ماه آینده.

آقای الک گفت: آقای Addo-Carr وکلا را به حال “زمان کافی من فکر می کردم به درستی دستور … اما در این شرایط من آماده اعطای adjournment, تا 1 سپتامبر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>