کار سرزنش coronavirus به عنوان کسری دونفره به 2.3 میلیارد دلار قبل از NT انتخابات

Category: کارما No comments

قلمرو شمالی امور مالی روز عمیق تر به قرمز با پیش بینی بدهی خالص مجموعه ای به رابطه جنسی خارج از $6.9 میلیارد دلار به 8.2 میلیارد دلار در این سال مالی.

کسری بودجه برای سال مالی بیش از دو برابر شده به 2.3 میلیارد دلار با توجه به مالی به روز رسانی منتشر شد توسط NT وزیر Michael توپچی این صبح است.

پرش یک 1.3 میلیارد دلار افزایش در هر دو کسری بودجه و بدهی در مقایسه با اقتصادی آخرین به روز رسانی داده شده در ماه نوامبر است.

کامل بودجه نمی خواهد تولید شود تا اکتبر پس از Territorians رفتن به پای صندوق های رای در ماه آینده.

دولت با پیش بینی میلیارد و 608 میلیون آمار در این سال مالی به بزرگترین منبع درآمد این GST.

دولت صرف $382 میلیون نفر در آن coronavirus پاسخ تا کنون و نیز اعلام $42 میلیون بیشتر هزینه های محرک اقتصادی و کسب و کار اقدامات پشتیبانی می کند.

آقای توپچی گفت: NT بود “بدون استثنا” در نظر گرفتن یک ضربه مالی از این بیماری همه گیر.

“صرفه جویی در زندگی و شغل آزاد نیست, آن هزینه است. ما انداخته سینک آشپزخانه در حفاظت از Territorians و من هیچ عذر خواهی برای این که” او گفت:.

“دولت می توانیم به آمار در حال حاضر. ما می تواند در بهبود و پایین مسیر هنگامی که ما از طریق این بحران است. بهتر است که ما این آمار نسبت به یک کسب و کار ضربه زدن به دیوار و یا یک کارگر آمار دوله صف.”

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>