کانزاس ” به دادگاه عالی وزن virus محدودیت در خدمات مذهبی

Category: تایمزلیدر No comments

توسط رکسانا HEGEMAN

BELLE PLAINE, Kan. (AP) — یک وکیل برای کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی گفت: دولت دیوان عالی کشور در روز شنبه که یک جمهوری خواه و سلطه قانونی پنل بیش از حد قدرت خود هنگامی که آن را لغو فرماندار دموکرات اجرایی به منظور منع مذهبی و مراسم عزاداری بیش از 10 نفر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

قانونگذاران مقابله که زبان در یک قطعنامه آنها ادعا به پنل که در قدرت بود سازش رسیده با کلی و در نظر گرفته شده بود به عنوان یک بررسی در قدرت او در زمانی که کامل قوه مقننه نمی تواند ملاقات از آنجا که از virus نگرانی.

در این جلسه که دادگاه را برای اولین بار انجام شده به طور کامل از طریق ویدئو کنفرانس در آمد یک روز قبل از عید پاک است که به طور معمول شلوغ ترین روز در تقویم مسیحی از نظر حضور در کلیسا.

“در این زمان بحران این سوال قبل از دادگاه این است که آیا هفت عضو کمیته قانون گذاری قدرت به ابطال فرماندار. پاسخ این است که هیچ” گفت: خاک رس Britton ارشد مشاور فرماندار.

در مواقع اضطراری فرماندار تنها می تواند رد شود توسط قوه مقننه به عنوان یک کل اقدام به قطعنامه ای رای دادند همه 165 از اعضای آن بحث کرد.

وکلای مدافع برای قانونگذاران هر چند گفت: دادگاه باید در نظر بگیرید که این قطعنامه که به پنل خود قدرت بود سازش به معنای به قانونگذاری و نظارت در زمانی که کامل قوه مقننه نمی تواند دیدار خواهد کرد.

“شما را به یاد بیاورید این زمان همه در تلاش بود برای گریختن به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند از خانه ملت به دلیل همه گیر نگرانی گفت:” وکیل براد Schlozman.

قضات گفتند که مشورت درست پس از استدلال ارائه شد و سعی خواهد کرد برای رسیدن به یک تصمیم گیری به سرعت.

هر دو طرف توافق دارند که نمازگزاران باید به جلوگیری از جمع آوری در گروه های بزرگ برای جلوگیری از خطر گسترش coronavirus. بسیاری از کلیساها شده اند انجام خدمات آنلاین به صورت هفته و هیچ یک را علنا اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی درهای خود را برای نمازگزاران.

این مسئله قانونی در خطر نگرانی تا چه حد مقننه می تواند در تفویض قدرت خود به گروه های دیگری در این مورد قانونی شورای هماهنگی که ساخته شده است تا از چهار خانه رهبران و ده نفر از رهبران مجلس سنا. پنج نفر از هفت نفر هستند خواهان.

نمایندگان مجلس به شورای راست به نقد و بررسی کلی دستور اجرایی و برای سرنگونی بسیاری از آنها در روز. جمهوری خواهان محافظه کار ناراحت شدند با یک سفارش از کلی به K-12 مدرسه برای بقیه ترم بهار و می خواستم برای جلوگیری از استفاده از جارو فرمانداری قدرت اعطا شده به مقابله با کوتاه مدت بلایای طبیعی است.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در دولت رشد پنج شنبه توسط 102 به 1,268. کانزاس نیز گزارش داد پنج مرگ و میر بیشتر آوردن مجموع به 55.

دولت به شناسایی چهار شیوع بیماری های ناشی از هيأتهاي مذهبي.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

___

چک کردن بیشتر از AP را coronavirus پوشش و

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>