جان کلارک خانواده اهدا ‘جادویی’ فیللیپ آیسلند ملک برای حفاظت

Category: کارما No comments

اواخر طنز, جان کلارک را ترک کرده است یکی دیگر از میراث ماندگار — این زمان برای حفاظت از محیط زیست.

بسیار دوست داشتنی بازیگر, که او نیز مشتاق birdwatcher و عاشق طبیعت درگذشت در حالی که bushwalking در ویکتوریا در سال 2017, در سن 68.

خانواده اش اهدا کرده است هشت هکتار بخش رامسر در لیست در سطح جهانی قابل توجهی تالاب در فیللیپ آیسلند به سازمان حفاظت اعتماد برای طبیعت است.

جان کلارک متولد شد در نیوزیلند ساخته شده اما نام خود را به عنوان یک کمدین و طنز در استرالیا پس از ورود در 1970s.

برای 27 سال او به نظر می رسد در تلویزیون استرالیا انجام مسخره مصاحبه و skewering سیاستمداران با کمدی خود را, شریک زندگی, برایان Dawe.

A child and adult stand in a green field with young trees planted near a lake.
جان کلارک خانواده تا به حال بسیاری از کاشت درخت جلسات ملک در Rhyll.(عرضه شده: Lorin کلارک)

دختر خود Lorin کلارک گفت: ABC Radio ملبورن آن را “یک چیز دوست داشتنی است که اتفاق می افتد به ویژه به دلیل آن بود که پدر و تولد دیروز بنابراین ما احساس خوب وجود دارد جشن عنصر به آن نیز هست”.

او گفت: پدر و مادر او خرید ملک در Rhyll شبه جزیره در سال 1999 به عنوان یک پروژه حفاظت از, و بسیاری از سال را صرف کاشت درختان وجین و پرنده نگری در چه استفاده می شود برای زمین های کشاورزی با کاشت درخت روز است که اغلب در اطراف این زمان از سال است.

“ما ساخته شده است تا این منطقه با پوشش گیاهی و ما می خواستیم که برای ادامه,” او گفت:.

A child and adult stand in a green field with young trees planted near a lake.
جان کلارک تصویر در طول بازدید از ملک با نوه اش.(عرضه شده: Lorin کلارک)

ملک میزبان پرندگان مهاجر بومی چمنزارهای

“این کاملا باور نکردنی منطقه شمال غرب بندر خلیج و مادر من و پدر و کاملا درگیر آنها به پایان رسید تا یادگیری بسیار زیادی در مورد آن منطقه و به همین دلیل آن را بسیار ویژه و نیاز به محافظت,” او گفت:.

“ما صرف مقدار زیادی از زمان در ساحل و راه رفتن را از طریق بوش گفت:” نگاه کنید که پرنده بدون نگاه از نزدیک ببینید که زرد بود که به معنی آن را زرد خال خال هر’,” او گفت:.

Lorin کلارک گفت: خانواده اش ادامه خواهد داد برای بازدید از این منطقه که در آن آنها همیشه احساس کمی به او نزدیک تر است ،

“همه ما آن را دوست دارم و از صمیم قلب آن را همیشه بود واقعا بخش مهمی از خانواده ما و امیدوارم آن خواهید بود مهم در نوع بزرگتر حس در حال حاضر بیش از حد.”

اعتماد به طبیعت پورت فیلیپ و Westernport مدیر بن کالن گفت: جان کلارک و همسرش هلن مک دونالد بوده است “فوق العاده متولیان”.

“راه آنها انجام داده ام revegetation فوق العاده است,” او گفت:.

John Clarke watering a newly-planted tree with a hose
زمین شامل مناطق جنگلی و زمینه های بومی چمن.(عرضه شده: Lorin کلارک)

“آنها آن محافظت می شود و در حال حاضر آن را به مرحله که در آن عملکرد به عنوان یک جنگل و حیوانات وجود دارد که هرگز قبل از.”

این منطقه میزبان پرندگان مهاجر از سراسر جهان از جمله Latham را ادم احمق که نژاد در ژاپن و روسيه در نیمکره شمالی تابستان است.

بن کالن گفت: این زمین در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش و پرورش و حفاظت از اهداف در مشاوره با Bunurong زمین شدند.

“وجود دارد زمینه های بومی علف و ارکیده و آن را جادویی به راه رفتن را از طریق و آن را جادویی چرا که این کار آنها را” او گفت:.

A group of ducklings swim on the water.
یک عکس از جوجه اردک ها در تالاب گرفته شده توسط جان کلارک بود که مشتاق birdwatcher.(عرضه: جان کلارک از طریق اعتماد برای طبیعت)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>