JB Hi-Fi سهام پرش در افزایش سود و سود سهام; ASX باز می شود در

استرالیا به اشتراک گذاری در بازار باز کرده است در این فیلم با وجود سود در بخش خرده فروشی پس از JB Hi-Fi را دیدم آن سود پرش با 21 درصد به عنوان مردم مواجه نگردند و سرگرمی لوازم.

10:20am می باشد (AEST) از ASX 200 پایین بود 0.75 درصد به 6,080 امتیاز با بیش از سه چهارم از سهام در معیار و شاخص در قلمرو منفی.

ترین بخش کمتر بود با مالی که منجر به ضرر و زیان به عنوان NAB سهام کاهش یافته و 2.1 درصد است.

انرژی و بخش های مصرف کننده بودند حاشیه های بالاتر.

JB Hi-Fi سهام افزایش یافته بود با 4.9 درصد افزایش به $49.64, پس از گزارش قوی آسانسور در سود و افزایش نهایی آن سود بیش از 76 درصد از سال گذشته است.

الکترونیکی خرده فروش سود خالص افزایش 21 درصد به $302.3 میلیون دلار در طول سال مالی گذشته بوده آن را به عنوان سود از مردم در حال کار از خانه و به دنبال خانه سرگرمی تجهیزات در طول coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

زمینه افزایش سود 33 درصد به $332.7 میلیون, پیش از خرده فروش را پیش بینی.

فروش کلی صعود با 11.6 درصد در حالی که آنلاین افزایش فروش 50 درصد با سه ماهه چهارم (که تحت پوشش بسیاری از اولیه COVID-19 مستندات) دیدن 134 درصد سنبله.

این شرکت گفت: جدیدترین مستند در ملبورن دیده بود بسته شدن 46 JB Hi-Fi فروشگاه و 21 خوب بچه ها فروشگاه ها اما از خرید و فروش آنلاین در ویکتوریا حال شتاب بیش از 11 روز اول تجدید محدودیت.

JB Hi-Fi گفت: دسترسی به هر COVID-19 پشتیبانی و یا یارانه از دولت فدرال اما آیا دسترسی به نیوزیلند دولت یارانه دستمزد طرح برای کمک به کارکنان پرداخت دستمزد در حالی که فروشگاه های آن بسته شدند وجود دارد.

آن را خواهد پرداخت نهایی سود 90 سنت در هر سهم.

دیگر خرده فروشی سهام به دنبال JB Hi-Fi بالاتر inlcuding برتر سرمایه گذاری (+1.2 pc) مایر (+4.9 pc) و هاروی نورمن (+4.4 pc).

اما سهام در خرده فروش آنلاین Kogan شد پایین 5 درصد به $20.76.

است که با وجود این خرده فروش گزارش 40 درصد افزایش در فروش ناخالص و 56 درصد در سود خالص به $26.8 میلیون.

“ما شاهد تعداد بی سابقه ای از اولین مشتریان که پس از رفتن به تکرار خرید در 40 درصد سرعت سریع تر از قبلا” Kogan ارشد اجرایی روسلان Kogan گفت.

سهامداران را دریافت نهایی سود 13.5 سنت در هر سهم تا حدود 65 درصد نسبت به سال قبل است.

هر دو Kogan و JB Hi-Fi گفت: خرید و فروش شد به یک شروع قوی در جریان سال مالی را ارائه راهنمایی.

دلار استرالیا کمی بالاتر بود خرید در اطراف 71.8 ما سنت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im