بانک مرکزی ژاپن در برطرف سیاست های پولی برای مقابله با بیماری همه گیر

توسط یوری KAGEYAMA

توکیو (AP) — بانک مرکزی ژاپن است که ساخت آن را آسان تر برای شرکت کمبود پول نقد برای دریافت بودجه در پاسخ به رشد اقتصادی ویرانی از coronavirus بیماری همه گیر.

بانک مرکزی ژاپن تصمیم گرفت در جلسه دوشنبه به سهولت سیاست های پولی از جمله گسترش خرید تجاری مقالات و اوراق قرضه شرکت های بزرگ که کار برای ارائه پول نقد به شرکت.

در یک حرکت بود که به طور گسترده ای انتظار می رود بانک مرکزی نیز تصمیم به حذف سقف در آن خرید اوراق قرضه دولتی. آن را در حال حاضر شده است خرید تریلیون ین (ده ها میلیارد دلار) ارزش اوراق قرضه دولت برای مقابله با کاهش قیمت ها.

آخرین مراحل شبیه به آنچه که بانک های مرکزی در سراسر جهان انجام می دهند برای جلوگیری از آسیب های عظیم وقوع است آزاد بر سود شرکت ها و کسب و کار فعالیت.

معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص سهام شروع به پریدن کرد 2.4% ظهر دوشنبه.

“اقتصاد ژاپن شده است به طور فزاینده ای شدید وضعیت با توجه به تاثیر گسترش coronavirus در خانه و خارج از کشور” بانک مرکزی ژاپن در بیانیه ای گفت.

اضافی تسهیلی پولی ممکن است مورد نیاز و بانک مرکزی بود که از نزدیک نظارت بر وضعیت آن گفت.

این بانک با صدور بیانیه ای جداگانه تکرار کرد که اقتصاد در یک جدی دولت بود اما انتظار می رود به منظور بهبود یک بار تاثیر از این بیماری همه گیر کاهش می یابد. همچنین هشدار بسیار نامشخص باقی مانده است.

ژاپن گزارش شده در مورد 13,000 coronavirus موارد تا کنون و کمتر از 400 مرگ و میر. به عنوان این است که درست در جای دیگر تعداد موارد تایید شده است فکر کردم به درک واقعی تعداد کسانی که ممکن است آلوده شده اند.

رستوران ها و کنسرت ها و رویدادهای دیگر بسته اند و گردشگری است که عملا در وقفه. خودکار کارخانه را به حالت تعلیق در تولید و از مردم خواسته شده است که برای کار از خانه و در خانه بمانند.

ژاپن در اقتصاد جهان سوم بزرگترین وابسته به صادرات محور در اطراف محصولات مانند خودرو و کالا الکترونیک.

اما آن را نیز رانده کوچک و متوسط اندازه کسب و کار است که تحلیلگران می گویند در خطر عمده اجتماعی فاصله محدودیت با هدف مهار گسترش coronavirus.

اقتصاد قرارداد در یک 7.1 ٪ نرخ سالانه در طول ماه های اکتبر تا دسامبر دوره است و تصور می شود در حال حاضر در رکود و اگر اطلاعات به صورت کامل در سه ماهه اول سال جاری را هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im