اسرائیل به دادگاه عالی می شنود دادخواست علیه نتانیاهو حکومت

توسط ایلن بن صهیون

اورشلیم (AP) — اسرائیل در دادگاه عالی شروع دادرسی دادخواست در روز شنبه علیه بنیامین نتانیاهو با تشکیل یک دولت در حالی که رو جنایی کیفرخواست.

مجموعه مقالات برگزار فوق العاده پنل بزرگ از 11 قاضیان و در یک نمونه نادر نیز پخش زنده در حال تمرکز بر روی این موضوع که آیا یک سیاستمدار می تواند به تشکیل یک دولت تحت کیفرخواست — چیزی است که اسرائیل حقوقی کد نمی کند به صراحت منع کرده است.

اگر دادگاه حفره نتانیاهو توانایی خدمت به عنوان نخست وزیر اسرائیل می تواند سقوط به هرج و مرج سیاسی و این امر به احتمال زیاد باعث این کشور چهارمین دوره متوالی انتخابات در بیش از 12 ماه.

دادگاه عالی تبدیل به یک میله رعد و برق برای انتقاد نتانیاهو و متحدان سیاسی که آن را متهم به نفس بیش از حد و دخالت سیاسی در حالی که در این زمان رهبر مخالفان در نظر آن را یک سنگر و استحکامات از دموکراسی تحت خطرناک حمله.

طرفدار دموکراسی تظاهر کنندگان شده اند در اعتراض به نتانیاهو ادامه داد: قانون. هفته گذشته ضد معترضان در مقابل دادگاه نشان داد در برابر شنیدن دادخواست علیه نتانیاهو حکومت.

در یک حرکت استثنایی, یکشنبه شنوایی زنده پخش شد در دادگاه عالی این سایت در حالی که بسیاری از کشور همچنان تحت coronavirus جنبش محدودیت. قضات و وکلای کارمندان عینک ماسک صورت و پلاستیک موانع از هم جدا شده هر یک از 11 قاضیان بر روی نیمکت.

نتانیاهو مجرم شناخته شد در اوایل سال جاری به اتهام دریافت رشوه و تقلب و نقض اعتماد. او هرگونه تخلف است. دادگاه او به تعویق افتاد با توجه به محدودیت های خود دست برداشت موقت وزیر دادگستری قرار داده شده در دادگاه پس از coronavirus بحران فوران و برنامه ریزی شده است برای شروع در اواخر این ماه.

هفته گذشته اسرائیل دادستان کل Avichai Mandelblit گفت: در یک نظر به دادگاه در حالی که نتانیاهو کیفرخواست “افزایش مشکلات قابل توجهی” وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای محرومیت او از خدمت در حالی که اتهامات جنایی روبرو.

اسرائیل قانون مقرر است که کابینه وزرا و شهرداران استعفا, اگر, تحت تعقیب, اما نخست وزیر به طور خاص مورد نیاز است. در ژانویه دیوان عالی کشور کاهش یافته است به حکومت در مورد اینکه آیا نتانیاهو می تواند تشکیل یک دولت تحت کیفرخواست گفت: با توجه به باقی مانده “نظری” پیش از ماه مارس در انتخابات ،

روز دوشنبه در دادگاه رسیدگی خواهد دادخواست در مورد نتانیاهو از قدرت های ائتلاف مقابله با رقیب اصلی او سابق ارتش Benny Gantz.

نتانیاهو و Gantz امضا توافق برای تشکیل یک دولت ملی در ماه گذشته پس از اسرائیل سوم متوالی بست انتخابات در بیش از یک سال است. معامله را نتانیاهو در خدمت 18 ماه به عنوان نخست وزیر و پس از آن Gantz فرض قدرت برای 18 ماه آینده.

ائتلاف مقابله و نتانیاهو در آینده فساد محاکمه باعث تظاهرات بزرگ در تل آویو اصلی مربع است. شرکت کنندگان در این تظاهرات مشاهده فاصله اجتماعی مطابق با بهداشت عمومی قوانین و مقررات.

دادخواست علیه نتانیاهو بودند ظ توسط گروه های حمایت که خواسته اند در انتخابات به هر گونه ممنوعیت بازجویی از سیاستمدار از جمله نتانیاهو از اجازه برای تشکیل یک دولت جدید است. آنها همچنین می گویند که بخش هایی از ائتلاف معامله غیر قانونی هستند.

Eliad Shraga رئیس جنبش برای کیفیت و دولت در اسرائیل یکی از گروه های دادخواست دادگاه در بیانیه ای گفت: پیش از روز یکشنبه رسیدگی شد که در آن “بی وجدانی که یک مرد مانند این خواهد شد در صبح به دادگاه به نشستن در حوض و در شب را مدیریت امنیت دولت و ارسال به ما و فرزندان ما را به نبرد.”

نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر برگزار کرده است بر روی قدرت به عنوان سرپرست و رهبر برای بیش از یک سال به بن بست سیاسی مانع از ایجاد یک دولت و باعث پی در پی انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im