ایران می گوید که بازداشت است و ما مبتنی بر رهبر مخالفان بیش 2008 بمباران

Category: کارما No comments

ایران بازداشت یک ایرانی-آمریکایی رهبر کمی شناخته شده مستقر در کالیفرنیا شبه نظامی گروه مخالف به اتهام برنامه ریزی 2008 حمله به یک مسجد که به کشته شدن 14 نفر و زخمی شدن بیش از 200 نفر دیگر دولت ایران می گوید.

یک وزارت اطلاعات بیانیه ذکر شده توسط تلویزیون دولتی نمی گویند که چگونه در آن یا زمانی که بازداشت صورت گرفت.

“جمشید Sharmahd که سر دسته تروریست Tondar (تندر) گروهی که به کارگردانی مسلح و اقدامات تروریستی در ایران از امریکا دستگیر شد و پس از یک عملیات پیچیده و در حال حاضر در [ما عوامل’] قدرتمند دست به دست” می گفت.

ایران وزارت اطلاعات همچنین ادعا Sharmahd برنامه ریزی حملات دیگر در اطراف جمهوری اسلامی ایران در پی افزایش تنش ها بین تهران و آمریکا بیش از آن فروپاشی 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان که, گروه رسم حملات بر روی یک سد و برنامه ریزی برای استفاده از سيانيد بمب در تهران سالانه نمایشگاه کتاب.

تلویزیون دولتی نشان داد که تصویری از یک مرد شناسایی خود را به عنوان Sharmahd و به خود و تاریخ تولد.

در واکنش به آنچه گفته شد گزارش Sharmahd را “آدم ربایی”, Tondar گفت: در آن سایت آن را تایید نمی کند “بودن داستان گفته شده توسط شبکه های مختلف”.

با این حال از آن گفت: در اوایل نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی است که “Tondar … را به ادامه مبارزه حتی در غیاب یک فرمانده”.

وزارت امور خارجه ایالات متحده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مستقر در لس آنجلس کمتر شناخته شده پادشاهی ایران یا Tondar می گوید آن را به دنبال بازگرداندن رژیم پادشاهی بود که سرنگون انقلاب اسلامی سال 1979.

آن را اجرا می کند pro-نماینده رادیو و تلویزیون های خارج از کشور.

Sharmahd گذشته به نظر می رسد در یک آنلاین livestream تصویری در دسامبر 29.

“ما نه تنها به دنبال آزادی میهن, اما ما نیز در حال حرکت به سمت خاصی جهت است که در ایران” Sharmahd گفت: در یک نقطه در این ویدئو.

“از آنجا که ما شنیده ام که یک بار پس از یک زمان برخی از مردم زندگی در این منطقه که قادر به ساخت یک امپراتوری.”

در حال بارگذاری

با توجه به گروه وب سایت Sharmahd یک مهندس الکترونیک دنیا در سال 1955. وب سایت گفت: ایران و آلمان و در آلمان زندگی می کردند قبل از حرکت به لس آنجلس در سال 2003.

بدون نظر بلافاصله در دسترس بود از وزارت امور خارجه آلمان.

وزارت اطلاعات گفته است که چه اتهامات Sharmahd روبرو خواهد شد. زندانیان در اوایل متهم در همان حمله بودند به مرگ محکوم و اعدام شد.

ایران را متهم به اتهام پناه دادن به تروریست ها’

وزیر اطلاعات محمود علوی به نام Tondar “بیشترین خشونت مستعد” royalist گروه مخالف.

“با وجود شکایت ما به اینترپل Sharmahd خواهد سفر در همه جا تحت نام خود او گفت:” تلویزیون دولتی.

در سال 2019 ایران بازداشت روح الله Zam پاریس-روزنامه نگار بر اساس تبدیل فعال ظاهرا برگشتاندن او را به عراق, با توجه به رسانه های ایرانی گزارش در زمان.

Zam به مرگ محکوم شد در اتهامات امنیتی در ماه ژوئن.

Sharmahd را بازداشت آمد و در یک زمان به خصوص تنش در روابط دیرین دشمنان واشنگتن و تهران است.

وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف خواست غرب در یک صدای جیر جیر به “بس تامین مالی و پناه دادن به تروریست ها” که از “پناهگاه های امن در اروپا و آمریکا … ترویج نفرت تحریک و سازماندهی قتل و ضرب وشتم و بی شرمانه ادعا می کنند مسئولیت قتل بی گناه ایرانی غیرنظامیان”.

وزارت امور خارجه ایران پیشتر در بیانیه ای گفت واشنگتن باید پاسخگو پشتوانه “این گروه تروریستی و دیگر گروه ها و جنایتکاران مسئول خرابکاری های مسلح و تروریستی” از درون ایالات متحده است.

Tondar دارای مسئولیت برخی از حملات گفت: در وب سایت خود را در آن بمب گذاری در یک حوزه علمیه استفاده شده توسط سپاه پاسداران در شیراز در ژوئن 2019 و یک انفجار در یک پالایشگاه در سال 2016.

در سال 2009 اعدام سه مرد به اتهام دخالت در سال 2008 بمب گذاری.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>