اندونزی مجموعه برای رسیدن به چین در COVID-19 تعداد مورد, اما بسیاری از نمی توانید استطاعت به پرداخت برای آزمون

درست در استرالیا آستان چهارم جهان را-پر جمعیت ترین کشور دست و پنجه نرم کردن با یک coronavirus فاجعه به عنوان موارد همچنان به افزایش است.

اندونزی ثبت کرده است بیش از 1000 عفونت هر روز برای چند هفته گذشته.

مجموع آن بیش از 82,000 تایید عفونت است که بالاترین در جنوب شرق آسیا و به زودی پیشی چین در حالی که تعداد مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر از 3,783 گزارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان اعداد در ادامه به کوه نگرانی مطرح شده است که دولت پاسخ از جمله تجاری از تست کیت آن را تبدیل به بیش از حد گران برای بسیاری از محکومیت به پرداخت هزینه است.

اندونزی تنها انجام برخی 657,700 آزمون برای جمعیت بیش از 270 میلیون — معادل حدود دو در هر 1000 نفر — که بازگشته اند به طور کلی مثبت نرخ حدود 12 درصد با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

تنها شهر جاکارتا ملاقات حداقل تست الزامات تاسیس که از یک آزمون در هر 1000 نفر است.

تعداد تست ها در دیگر نقاط کشور مانند پر جمعیت استان از شرق جاوا, West Java و Banten همچنان زیر 0.5 در هر 1000 نفر در هر هفته.

آیا دولت اولویت اقتصاد بر سلامت ؟

در حال بارگذاری…

پس از یک در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش دولت اندونزی اعلام کرد یک دوره انتقالی در مارس دوبله جدید “عادی” به اجازه از سرگیری فعالیت های اقتصادی زیر توده بیکاری و افزایش فقر است.

آرامش محدودیت آمد و حتی به عنوان مورد اعداد به افزایش ادامه داد.

“بودجه دولت در اندونزی ندارد مالی توانایی ارائه یک محرک برای میانه-به-پایین تر درآمد در جوامع گفت:” Bhima Yudhistira یک اقتصاددان در جاکارتا-موسسه بر اساس توسعه اقتصاد و امور مالی است.

“دولت نیز قادر به سرعت حرکت و مدیریت تعدادی از افرادی که شغل خود را از دست و یا از دست دادن در خرده فروشی و قدرت خرید با توجه به همه گیر.”

در ماه ژوئن رئیس جمهور Joko Widodo پرده برداری از یک Rp 677.2 تریلیون دلار ($67 میلیارد دلار) بسته محرک با هدف jumpstarting اقتصاد بیمار و با تخصیص برای رفاه اجتماعی اما تنها مقدار کمی از این توزیع شده است.

Pandu Riono, اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی کارشناس در دانشگاه اندونزی گفت: ABC اصطلاح “طبیعی” بود که به درستی درک نشده است ،

خوشه های بزرگ آغاز شده به نظر می رسد در مدت کوتاهی پس از محدودیت بودند کاسته فوران در کارخانه ها و مناطق صنعتی در جاوه مرکزی و در اوج خود در کمک به 33 درصد از جمعیت کل.

“شاید دولت در نظر گرفته شده برای نگه داشتن مکان آرام, اما جامعه باید هنوز هم ساخته شده اند آگاه تر از تهدید [از coronavirus].”

زمانی که روزانه موارد شروع به پریدن کرد و به بیش از 2000 نفر در هر روز در ماه گذشته آقای خواستند تا دولت جایگزین جدید “عادی” با شعار “تطبیق با عادات جدید” برای سرکوب هر گونه سوء تفاهم.

اما Dr Riono گفت: خیلی دیر شده بود.

“این ارقام نشان دهنده یک سوء تفاهم توسط مردم,” او گفت:.

“این تصور غلط است تحت تاثیر قرار مردم رفتار بنابراین جای تعجب نیست که تعداد موارد افزایش یافته است.”

بسیاری از نمی توانیم گران سواب آزمون

Tens of men and women in Indonesia stand on train tracks with masks on near two policeman.
اندونزی اقتصاددان گفت: دولت قادر به کاهش تعداد افرادی که شغل خود را از دست.(Antara عکس/عارف Firmansyah از طریق رادیو فردا)

در اندونزی, کیت های آزمایش هستند نه یارانه و نه دولتی.

این کشور COVID-19 پاسخ به ریاست تخصصی نیروی کار اجرا شده توسط ملی دره های آژانس که همچنین مسائل مربوط به واردات تمام مجوزها برای تست کیت.

همه اقلام پزشکی مربوط به COVID-19 از طریق نیروی کار دور زدن وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو کنترل.

یک سواب آزمون به طور گسترده ای در نظر گرفته به عنوان دقیق ترین روش تست برای COVID-19 می تواند هزینه بیش از $200 — بیش از یک ماه دستمزد برای بسیاری از اندونزیایی.

به جای سریع آزمون است که تشخیص آنتی بادی در افراد آلوده به خون شده است که معمولا استفاده می شود در سراسر کشور حتی اگر آنها کمتر دقیق و نه تشخیص عفونت در اوایل دوره کمون.

آلوین دروغ اندونزی ملی بازرس گفت: ABC coronavirus نیروی کار نیست که مقام های مربوطه و یا زیرساخت در محل به اندازه کافی تنظیم واردات محصولات دارویی.

“که در آن تست های وارداتی از کیفیت است و چگونه آن را در حال استفاده هستند همه در دست نیروی کار” آقای دروغ گفت و ادعا کرد که مسئولیت اصلی برای مدیریت COVID-19 باید دروغ با وزارت بهداشت ،

هفته گذشته وزارت بهداشت با صدور مقررات به قیمت از تست سريع در 150,000 واحد پول اندونزی ($15) اما رسانه های محلی گزارش کرده است که بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور در حال حاضر خریداری شده و تست در یک قیمت بسیار بالاتر در نتیجه تمایلی به فروش آنها را در از دست دادن.

هیچ مجازات متصل شد به حداکثر قیمت در آزمون از دیدن بسیاری از بیمارستان ها همچنان به اتهام بیماران در خواهد شد.

“چه باید استاندارد شد نه تنها قیمت اما با کیفیت و صدور گواهینامه تست خود را” آقای دروغ گفت.

“در اندونزی وجود دارد صدها نفر از راه های مختلف برای انجام یک تست سریع برای COVID-19 اما وجود دارد هیچ استانداردهای کیفیت.”

آزمون تبدیل شده اند کاملی, دولت باراک اوباما

Petugas kesehatan mengambil sampel darah pekerja saat سریع تست COVID-19 di sebuah pabrik rokok دی Kabupaten مادیون, Jawa Timur, Rabu (27/05/2020).(عرضه شده: ANTARA عکس/ Siswowidodo)

با محدودیت های, کاهش, اندونزی بار دیگر قادر به سفر در داخل کشور به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند یک پزشک صادر شده COVID-19 منفی نتیجه آزمون.

چند مقامات منطقه ای نیز مورد نیاز کسانی که می خواهند به سفر بین مناطق و افراد شرکت کننده در دیگر غیر مرتبط با فعالیت های مانند گرفتن امتحانات ورودی کالج و یا رفتن به دادگاه برای گرفتن یک تست سریع با توجه به بازرس.

Mr دروغ گفت: این یک سوء استفاده از نتایج آزمون به دلیل آن را در درجه اول شد و اداری مورد نیاز و نه برای پیشگیری از COVID-19 و عدم دقیق مقررات ملی اجازه داده شده بود نتایج آزمون را به سوء استفاده شود.

“این قوانین قطعا تبدیل سریع تست به کاملی کسب و کار,” او گفت:.

Indonesian President Joko Widodo sitting alongside his cabinet.
همه اقلام پزشکی مربوط به COVID-19 از طریق دولت نیروی کار.(عرضه شده: ANTARA عکس/ Hafidz مبارک)

دولت نیروی کار شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد در مورد دست زدن به آن پاسخ, به ویژه در مورد نیاز به یک رویکرد سیستماتیک تر.

در اوایل این ماه وزارت کشاورزی درو گسترده مسخره پس از آن اعلام کرد که تا به حال اختراع یک “آنتی ویروس” گردنبند ساخته شده از اکالیپتوس.

وزیر کشاورزی Syahrul یاسین لیمپو گفت که او “خاص” که این گردنبند می تواند “کشتن کروناویروس” اگر فرسوده برای 30 دقیقه. او بعدها مجبور به عقب برگردند و پس از انتقاد از کارشناسان بهداشت عمومی.

Netty Prasetiyani Heryawan یک نماینده مجلس از مخالفان اسلام-بر اساس مرفه حزب عدالت (PKS) گفت: دولت باید به جای تمرکز بر روش های اثبات شده از پیشگیری و درمان است.

“دولت باید تمرکز بر مسائل فوری … [از جمله توسعه] دستگاه های پزشکی به کار ثابت و مورد نیاز جامعه مانند کم هزینه هواکش و نوآوری های دیگر,” او گفت:, با توجه به رسانه های محلی Tirto.شناسه.

ABC در تماس است دولت اندونزی و وزارت بهداشت و دریافت پاسخ توسط نشریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im