اگر شما یک شیشه نیمه خالی فرد محققان می گویند ممکن است شما زودتر می میرند

اگر شما بدبین و در حال حاضر احساس کمتر از مشتاق در مورد وضعیت جهان شاید خواندن نیست.

تحقیقات از QIMR Berghofer را اپيدميولوژی ژنتيک گروه نشان داده است افرادی که به شدت بدبینانه در مورد آینده هستند بیشتر در معرض خطر مرگ زودتر از کسانی که نیستند.

شرکت کنندگان در مطالعه که به ثمر رساند به عنوان بدبین شد و به احتمال زیاد به مرگ دو سال قبل به طور متوسط نسبت به کسانی که رای به عنوان بدبین.

آنها بیشتر احتمال دارد به مرگ زودتر از بیماری های قلبی و عروقی و دیگر علل, مرگ, اما افسردگی به نظر نمی رسد به حساب برای ارتباط بین بدبینی و مرگ و میر.

محقق دکتر جان Whitfield گفت: این اطلاعات در بدبینی آمد از اواسط 1990s پرسشنامه تقریبا 3000 شرکت کنندگان در سن بیش از 50.

“ما شده ایم پس تا برخی از افرادی که گرفته ام در مطالعات ما” دکتر Whitfield گفت.

“نشانه های وجود دارد که در خوش بینانه و بدبینانه نگرش می تواند اثرات آن بر مغز و بیوشیمی خون و التهاب شاید در دیواره رگ.

“وجود دارد جنبه های بیولوژیکی و همچنین بیشتر اجتماعی و یا شخصی جنبه های روانی است.”

این مطالعه نشان داد کمتر از 9 درصد از پاسخ دهندگان شناخته شده به عنوان به شدت بدبین.

Dr Whitfield — که خوش بین راه — گفت: ممکن است بی درنگ مورد نیاز برای مردم به منظور تلاش برای کاهش منفی خود را در مورد جهان است.

او همچنین گفت: قدرت خوش بینی و بدبینی به نظر می رسد افزایش سن.

Headshot of Dr John Whitfield.
دکتر جان Whitfield می گوید این تحقیقات ممکن است بی درنگ مورد نیاز برای مردم به تلاش برای کاهش منفی خود را در مورد جهان است.(عرضه شده: QIMR Berghofer)

آنچه در مورد خوش?

ببخشید محققان دریافتند هیچ تغییر در امید به زندگی بیشتر خوش می شد.

اما یک مطالعه از دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت عمومی در بوستون در سال 2016 در بر داشت افرادی که خوشبین هستند باید کاهش خطر مرگ ناشی از سرطان و سکته مغزی و عفونت و بیماری تنفسی است.

دانشگاه سیدنی دانشيار Muireann ایرلندی گفت: QMIR نتايج نشان داد جالب ارتباط بین بدبینی و مرگ و میر.

“این مطالعه این است که به دنبال در یک همبستگی … ما نمی خواهیم مردم را به وحشت لزوما که داشتن یک چشم انداز منفی در زندگی به ناچار بدان معنی است که پایان خود را از روز نزدیک است,” او گفت:.

“آنها طنین انداز با بدن بزرگ از شواهدی است که نشان می دهد که راه های که در آن ما تصور خودمان را از نظر چشم انداز ما در زندگی باعث می شود ما بیشتر یا کمتر احتمال دارد به درگیر در مثبت یا منفی در سلامت رفتار.

این QIMR Berghofer مطالعه به چشم انداز و امید به زندگی بود, منتشر شده در مجله علمی, گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de