رفتن به نوشته‌ها

ICAC می پرسد ABC برای کسب اطلاعات در پنج SA لیبرال نمایندگان مجلس در میان هزینه های تحقیقات

جنوب استرالیا کمیسیون مستقل مبارزه با فساد بروس کاوشگر به دنبال اطلاعات از ABC حدود پنج لیبرال نمایندگان مجلس از جمله دو نفر از وزرای سابق به عنوان او به بررسی کمک هزینه مسکن ادعا می کند توسط کشور نمایندگان مجلس است.

در یک مجوز رسمی آقای کاوشگر تایید او پرسید: ABC روزنامه نگاران به ارائه او را “با هر گونه اطلاعات آنها به دست آمده بود در این دوره از تحقیقات خود را” به ادعاهای ساخته شده توسط خروجی های قانونی رئیس شورای تری استیونز وزرای سابق استفان Knoll و تیم محک همراه با دولت شلاق Adrian Pederick و لیبرال backbencher فریزر الیس.

این مجوز را تایید ABC ارائه آقای کاوشگر با اطلاعات در یک جلسه در ساعت 9:30 صبح امروز و که او تحویل داده و اطلاعات “است که شناسایی هر یک از این منابع که تا به حال ارائه شده است که اطلاعات”.

A letter from the Independent Commissioner Against Corruption to the ABC dated July 28
رسمی مجوز در جولای 28, آقای کاوشگر تایید او پرسید: ABC روزنامه نگاران به ارائه او را “با هر گونه اطلاعات آنها به دست آمده بود در این دوره از تحقیقات خود را”.(ABC اخبار)

مستقل کمیسیون مبارزه با فساد در زمان نادر گام پنجشنبه گذشته علنا تایید او آغاز شده بود رسیدگی به “رفتار تعدادی از اعضای پارلمان در رابطه با ادعاهای ساخته شده توسط آنها برای پرداخت از این کشور اعضای مسکن کمک هزینه”.

کمیسر نیست نام آن دسته از نمایندگان مجلس اما نشان داد که او را بیشتر سوالات در رابطه با همه ادعاهای ساخته شده در دهه گذشته.

ABC اولین پرسش در مورد آقای استفنز واجد شرایط بودن به ادعای $234 کمک هزینه برای ماندن در آدلاید یک ماه پیش.

گزارش اولیه باعث آزادی احتمالی از یک دهه ارزش ادعا می کند توسط هر کشور MP و باعث شد سه لیبرال نمایندگان مجلس به پرداخت بیش از $70,000 نادرست ادعا می کند.

دو تا از آن سه — وزرای محک و Knoll — استعفا از کابینه در روز یکشنبه همراه با تجارت و سرمایه گذاری وزیر دیوید Ridgway.

تری است. همچنین متعهد به استعفا از شورای قانونگذاری ریاست جمهوری زمانی که رزومه مجلس پس از تعطیلات زمستانی.

برتر استیون مارشال امروز اعلام کرد که سخنران وینسنت Tarzia خواهد بود بالا به کابینه همراه با backbenchers دیوید Basham و استفان پترسون خالی را پر کنید و وزارتخانه ها.

آقای مارشال نخواهد بود کشیده شده که حزب لیبرال خواهد نامزد برای پر کردن سخنران و رئیس جمهور را در صندلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در کارما
آهنگ پیشواز همراه اول