“من احساس می کنم عبور از ایست بازرسی چارلی’: شوراهای تغییر تقاضا به مرز رژیم

شوراها در هر دو طرف رودخانه موری در حال دریافت ناامید تماس از ساکنان که نمی تواند به کار و یا ترس از دست دادن کسب و کار خود را — آنها می خواهند یک کاستن از مرز محدودیت برای مردم محلی است.

14 شوراها در جنوب NSW و شمال ویکتوریا گفت: آنها هولناک که با نگرانی از ساکنان که نمی تواند به کار برود و یا باز کردن کسب و کار خود را به دلیل محکم مرز محدودیت های که به اثر در روز چهارشنبه.

شهردار نیلی شایر شورای جنی اوکانر گفت: مرز بسته بود غیر قابل تحمل و غیر ضروری است.

“آن را مخالف منطق است که ما نیاز به ایستادن در اینجا … می گویند برای, برتر, از, New South Wales: ‘می تواند به شما لطفا به ما اجازه می دهد تا مردم فقط به رفتن به محل کار و کسب درآمد خود را؟’,” او گفت:.

Wodonga شهردار آنا Speedie گفت: بسیاری از مسائل می تواند ثابت شده است اگر آنها صحبت کردیم و به آنها اول — قبل از تصمیم گیری.

“این سکوت مطلق از ولز جنوبی جدید دولت به جز گفتن به ما چه به” شهردار Speedie گفت.

شوراهای نمایندگی شامل آلبری, Berrigan, Campaspe فدراسیون Gannawarra بیشتر هیوم نیلی میلدورا Moira موری رودخانه سوان هیل Towong, Wentworth و Wodonga.

آلبری شهردار کوین مک گفت: آنها درک نیاز به متوقف کردن گسترش COVID-19 اما جوامع در امتداد مرز تا به حال تعداد بسیار کمی از موارد فعال.

“چرا ما بودن مجازات ؟ و به چه منظور از این مستند? و چرا آنها فقط دوباره آن را تغییر دهید? این خوب بود راه آن است,” او گفت:.

نگرانی برای آسیب های اقتصادی به مناطق

NSW دولت جدید تاسیس منطقه مرزی با برخی از بیشتر معافیت های ساخته شده برای برخی از جوامع از راه دور. NSW شهر Moulamein بود در میان کسانی که در سمت چپ کردن لیست که برای معافیت حتی اگر آن نزدیکترین منطقه ای مرکز سوان هیل.

“ما نیاز به رفتن به سوان هیل به طوری که آنها واقعا نیاز به پایین می آیند و کسی که بر روی زمین به یک نگاه در آنچه که ما باید به جای تلاش برای شنت ما” ساکن Stewie شکارچی گفت.

کریس Bilkey شهردار موری رودخانه شورای اسلامی گفت: بازگشت به محدودیت در محل هفته گذشته “خواهد بود اولین گام خوب”.

“وجود دارد هیچ نکات دقیق وظریف در سیستم اجازه آن را سیاه و سفید و آن را به حساب شرایط محلی” Cr Bilkey گفت.

آقای شکارچی که قادر به سفر از خود Moulamein مزرعه به کار در Nyah در ویکتوریا گفت: مرز منطقه شده بود کشیده شده توسط افرادی که می دانستند این منطقه است.

“ما وزرای بهداشت می گویند ما می توانیم با استفاده از یونجه و ما می توانیم با استفاده از [دنیلیقوین] اما بسیاری دیگر فاصله,” او گفت:.

مرزی کمیسر جیمز McTavish گفت: دولت می دانستند که نیاز به سفر به دنیلیقوین بود “به علت برخی از ناراحتی قابل توجهی برای بسیاری از مردم” در Moulamein.

“که در آن یک ضرورت است برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای مثال مردم می توانند با عبور از مرز به ویکتوریا و صفحه اصلی.

“و مگر آنها رفتن به ملبورن منطقه شهری یا Mitchell شایر آنها نمی خواهد نیاز به خود منزوی در بازگشت” آقای McTavish گفت.

A man wearing an Akubra
Stewie شکارچی بوده و قادر به سفر از خود Moulamein مزرعه به کار در Nyah در ویکتوریا با توجه به مرز تعطیلی.(عرضه شده: Stewie شکارچی)

معافیت اجازه می دهد برای خرید مواد غذایی, اما نه برای کار

Mathoura در نیو ساوت ولز یکی از دور افتاده شهرها اعطا معافیت به منظور سفر در سراسر مرز برای کالاهای اساسی و خدمات مانند مواد غذایی و سوخت اما نه برای کار.

Madelyn Sumigad یک Mathoura مبتنی بر کارگر در یک ویزای موقت کار گفت: او هنوز هم نمی تواند حضور او ،

Ms Sumigad به استرالیا آمد از فیلیپین در سال گذشته و تا به حال مشغول به کار در اچوکا شرکت شکلات.

اما او به عنوان زندگی در خارج از جدید 2 کیلومتر مرز منطقه او دیگر نمی تواند به کار. Ms Sumigad است به طور موقت کار ماهر ویزا و قادر به دریافت JobKeeper یا کارجویان.

A lady standing on a balcony with skyscrappers behind her
Madelyn Sumigad زندگی در Mathoura و گفت که او نمی تواند شرکت کار خود را در سراسر مرز است چرا که او نمی واجد شرایط برای مجوز.(عرضه شده: Madelyn Sumigad)

Ms Sumigad شوهر بود و هنوز هم قادر به کار در شغل خود را در یک مزرعه خوک در Wamboota در نیو ساوت ولز, اما او گفت: آنها را به مبارزه را بدون او درآمد.

“این یک چیز بزرگ برای ما چون ما پرداخت همه چیز را من پرداخت ماهانه ما مدیکر است که هزینه های ما 350 $در هر ماه پرداخت کنم ما صورتحساب تلفن خانه ما همه چیز است.

“من امیدوار هستم و دعا که کار ما اجازه داده خواهد شد به زودی.”

گزارش اضافی توسط Kellie Hollingworth.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im