“من به تنهایی با این ژرف و اندوه’: دختر گیر در هتل قرنطینه پس از مرگ پدر

دختر یک پرت مردی که در بیمارستان درگذشت یک شبه گفته شده است او باید باقی می ماند در جداسازی اجباری در یک هتل پس از پرواز از ملبورن به همراه خانواده اش.

پس از درخواست اولیه برای معافیت برای ورود WA رد شد در دوشنبه ناتالیا جنوبی اجازه داده شد برای پرواز به پرت دیروز تحت سخت جدید مرز قوانین است که نیاز به صرف دو هفته در هتل قرنطینه در هزینه های خود.

Ms جنوبی تا به حال برای اعمال معافیت برای منزوی کردن در خانه با خانواده اش به عنوان آن را به حال شده است در انتظار پدر مانوئل را در ظرف دو هفته.

اما که رد شد.

او گفت: بعد از مذاکره از سلول از اتاق هتل خود را دیروز بعد از ظهر به او اجازه داده شد به دیدار او در بیمارستان به مدت نیم ساعت به عنوان وضعیت خود را به سرعت بدتر شده است.

او از هتل در یک وسیله نقلیه خصوصی گرفته و به بیمارستان که در آن یک پرستار نشان داد او را به پدرش ،

مادر او ساخته شده بود را ترک کنند در حالی که او وجود دارد و او مجاز به لمس و پس از 30 دقیقه او را همراهی می کردند به خارج از بیمارستان و بازگشت به هتل.

او 88 سال پدر نشد از طریق شب مرگ از عوارض ناشی از بیماری های عروقی.

Ms جنوبی صحبت کرد به ABC Radio پرت از اتاق هتل خود را و گفت که او نگران بود برای او عزادار مادر است که او هنوز هم به حال شده است قادر به دیدن.

“من شده اند قادر به دیدن او. او در بیمارستان اما او خواسته شده بود که به ترک پدر من بالین من به بازدید. من نه او را دیده و او را پریشان,” او گفت:.

نگرانی در مورد 13 روز در اتاق هتل هنوز به آمده

Ms جنوبی گفت: او در حال حاضر در خواست اجازه برای منزوی کردن با مادرش در خانه به حمایت از او, اما او می ترسید که درخواست نیز رد شده است.

او گفت: تا به حال ارائه شده برای منزوی کردن در کنار او تحت شرایط قرنطینه.

A security guard wearing a facemask, glasses and gloves stands outside the Novotel on Murray Street.
تعدادی از پرت هتل باید از آن استفاده شده است به قرنطینه ورود باید نیروهای امنیتی مستقر در خارج ، (ABC اخبار: James Carmody)

“ما در حال رفتن به جایی نمی, آن را در زمان برای جشن ما نمی تواند سرگرم کننده یا رفتن به ساحل و یا در رستوران,” او گفت:.

“ما فقط می خواهم به با هم بودن ما اصلا انتظار نداشت به این سرعت اتفاق می افتد, ما فکر میکردیم باید زمان بیشتری است.”

Ms جنوبی گفت: او می ترسید او نمی خواهد آن را به پرت قبل از پدرش فوت کرد, به دلیل معافیت روند آنقدر سخت شده بود و او درخواست اولیه رد شد فقط با یک و نیم خط توضیح بیان او تا به حال ارائه نشده است به اندازه کافی اطلاعات است.

اما Ms جنوبی گفت: او تا به حال ارائه شده کافی اطلاعات از جمله یک نامه از پزشک معالج, حمایت از برنامه خود را.

“من اعمال می آیند بر اساس شفقت و سیستم است نه دلسوز این سیستم آنلاین آن را به من داد یک و نیم خطوط از نظر” او گفت:.

A Transperth bus driver wears PPE outside a Perth hotel, including an orange mask and safety glasses.
یک راننده اتوبوس می پوشد تجهیزات حفاظت شخصی در خارج از پرت هتل پس از حمل و نقل بازگشت مسافران است. 1 آوریل سال 2020 است.(ABC اخبار: James Carmody)

“اما هیچ کس به هیچ کس توضیح داد: این فقط یک رد در یک خط و نیم.”

“من به تنهایی در اتاق هتل من با این غم و اندوه ژرف’

Ms جنوبی گفت: همه خانواده او تا به حال می خواستم به هم و است که آنها خواهد بود مایل به هر اندازه که اجازه می دهد که به اتفاق می افتد با خیال راحت.

“پدر من یک مرد پرتغالی یک مهاجر که به این کشور برای یک زندگی بهتر برای خانواده اش و او به پشت در پیک او battler و در زندگی واقعا فروتن, زندگی,” او گفت:.

“او نمی خواست ثروت او تا به حال تعداد بسیار کمی از تجملات او فقط به حال ما به عنوان خانواده و این چیزی است که ما می خواستیم همه ما می خواستیم به انجام شود وجود دارد درست در پایان.

“همه چیز را تغییر داد تا به سرعت او رفته و من در اینجا همه به تنهایی در اتاق هتل من در برخورد با این ژرف و اندوه و یک سیستم است که نه گوش و نه نشان دادن شفقت است.”

ویکتوریا ثبت نزدیک به 500 جدید COVID-19 مورد امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im