هتل مسکن برای ویکتوریا را بی خانمان می شود فرمت پی تماس آن را دائم

برنامه ای برای پناهگاه بی خانمان ویکتوریایی در هتل ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تمدید شده است تا آوریل سال آینده به تسکین رفاه سازمان.

“این خواهد بود که یک زندگی-صرفه جویی در اندازه گیری” گفت: بیوان وارنر مدیر عامل راه اندازی مسکن.

“این بدان معنی است که 2000 نفر که خواب بودند و در حال حاضر در هتل و متل خواهد شد که جایی برای سوار شدن از همه گیر حداقل تا آوریل است.”

هتل برنامه بود به سرعت راه اندازی در اوایل روز از این بیماری همه گیر.

کمک رسانی کارگران خار خیابان ها و پارک ملبورن و دیگر شهرستانها سرمایه به دنبال خواب خشن و ارائه آنها را پناهگاه در هتل ها و اقامت دانشجویی.

حدود 7000 نفر بی خانمان بودند پناه داده از طریق برنامه.

مددکاران اجتماعی به زودی متوجه دیگری اضافه صعودی گذشته از ایمنی.

با داشتن مشتریان خود را در یک محل به جای به طور مداوم در حرکت آنها می تواند بسیار سریع تر پیشرفت قرار دادن آنها در یک مسیر به محل اقامت دائم.

“اگر ما به عقب برویم به خواب خود سایت آنها ممکن است وجود دارد و شما ممکن است آنها را دوباره ببینید برای ماه” راه اندازی مسکن کمک رسانی کارگر دانا McGrory ABC گفت در ماه ژوئن.

“آنها می تواند واقعا سخت است برای گرفتن دست خود را بر روی.”

A bald man wearing a suit jacket and shirt stands in a quiet street.
بیوان واکر گفت: آن را ارزان تر به ارائه سرپناه برای بی خانمان ها نسبت به ترک آنها را در خیابان.(ABC اخبار: Daniel Fermer)

در نیو ساوت ولز 100 نفر بودند با موفقیت دگرگون کردن خیابان ها به محل اقامت دائم بین آوریل و ژوئن — در یک دولت است که معمولا تنها موفق حدود 200 چنین مواردی در یک سال است.

در جنوب استرالیا Neami ملی بود که با قرار دادن حدود شش نفر در روز در ماه ژوئن نیز بالاتر از حد معمول آن نرخ از حدود 11 ماه است.

بیوان وارنر یکی از رهبران مبارزات انتخاباتی در برنامه دائمی — با این استدلال که این بیماری همه گیر به حال نشان داده شده است وجود دارد یک راه حل بی خانمانی در استرالیا خوب برای پول کمتر از وضع موجود از خروج مردم در خیابان.

“بیشتر از آن هزینه در پلیس تماس استراحتی و داشتن پزشکان و پرستاران در درمان افراد در اورژانس و بخش های از آن را به مردم ارائه با یک خانه,” او گفت:.

“با 1 ، 000 مشتریان است که ما در حال حاضر در محل اقامت اضطراری ما می تواند صرفه جویی 15 میلیون دلار در سال است.”

تعداد کسانی که هستند حمایت 2015 دانشگاه کوئینزلند مطالعه که محاسبه پس انداز بیش از $13,000 یک سال برای هر فرد بی خانمان گرفته خیابان زیرا آنها تا به حال مشکلات سلامتی کمتر و کمتر مشکل با قانون است.

این 150 میلیون دلار بسته اعلام شده توسط دولت ویکتوریا را پوشش می دهد اقامت در هتل برای حدود 2000 نفر از افراد بی خانمان تا آوریل آینده و همچنین هزینه اجاره 1,100 خواص در خصوصی در بازار اجاره.

خواص آن در نظر گرفته شده برای تبدیل به دائم خانه برای افرادی که ترک محل اقامت اضطراری.

“این نشانه آن است که ما به عنوان یک جامعه باید توانایی ساخت بهتر از این بیماری همه گیر. بی خانمانی قابل حل است اما بدون بیشتر خانه ها و حمایت بیشتر و این اعلام می کند هر دو” آقای وارنر گفت.

“ملبورن می تواند یک رهبر جهانی در پایان دادن به بی خانمانی و سابق این خواب خشن هستند داده می شود بسیار مهم و فرصت را به حرکت به جلو با زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im