پلیس هنگ کنگ بازداشت دموکراسی فعالان رسانه ای سرمایه دار خیلی مهم

Category: تایمزلیدر No comments

توسط ZEN SOO

هنگ کنگ (AP) — هنگ کنگ پلیس دستگیر حداقل 14 جانباز طرفدار دموکراسی قانونگذاران و فعالان رسانه ای سرمایه دار خیلی مهم در روز شنبه به اتهام پیوستن به تظاهرات غیر قانونی در سال گذشته خواستار اصلاحات.

در میان کسانی که دستگیر شدند 81 ساله و فعال سابق مجلس مارتین لی و دمکراسی آلبرت هو, لی Cheuk-یان و Au-Nok-هین.

پلیس نیز دستگیر رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای که تاسیس روزنامه محلی اپل روزانه.

لای لی Cheuk-یان و یونگ مجموع سابق مجلس از حزب دموکرات — متهم شدند در ماه فوریه بیش از مشارکت خود را در یک توده تظاهرات در اوت. 31 سال گذشته است. تظاهرات در نیمه مستقل خاک چینی در برابر پیشنهاد استرداد قانون در معرض اختلافات عمیق بین دموکراسی فکر هنگ Kongers و حزب کمونیست حکومت دولت مرکزی در پکن.

این لایحه — که اجازه هنگ کنگ از ساکنان را به سرزمین اصلی چین به محاکمه — خارج شده است اما اعتراضات ادامه داد: بیش از هفت ماه در اطراف محور خواسته های به حق رای و مستقل تحقیق پلیس انجام شده است.

در حالی که تظاهرات و درگیریهای آنها به طور فزاینده ای تبار به خشونت پس از تظاهرکنندگان نا امید شد با دولت پاسخ. آنها احساس می کنند که دلار هنگ کنگ رهبر کری لام را نادیده گرفته است خواسته های خود را و استفاده پلیس به سرکوب آنها.

لیگ سوسیال دموکرات نوشت: در Facebook ارسال در روز شنبه که رهبران آن در میان افراد دستگیر شده از جمله رئیس رافائل وانگ. آنها متهم به شرکت در دو تظاهرات غیر مجاز در اوت. 18 Oct. 1 سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>