نگه داشتن توپ در حال داوران مشکل است یا AFL سیستم در گسل?

در هفته های اخیر استاندارد umpiring تبدیل شده است یک افزایش منبع سرخوردگی برای طرفداران هستند که به درستی اشتباه گاهی اوقات متناقض استفاده از قوانین. اما آیا واقعا این داوری تقصیر یا بیشتر از یک علامت میکرو-مدیریت ؟

مربیگری بزرگ دیوید Parkin می گوید هیچ مشکل تر بازی به officiate از فوتبال استرالیایی. در حال داوری است که بیهوده اشغال انجام شده در تاسیس محیط زیست از استهزا و تمسخر.

در حال بارگذاری

این ‘umps’ را تقسیم دوم تصمیم گیری اغلب تحت خستگی جسمی و با نظر آنان پنهان بازی مدرن جرم گرفتگی.

بازیکنان نیز استاد منبلترس که امکان استفاده زمانی که داوران در حال blindsided و استفاده از تکنیک های ظریف به اجبار آنها را به پرداخت بی جا ضربات آزاد.

در معمولی فصول تاب جمعیت همچنین ایجاد یک فضای احتراق که whistle-blowers باید طاقت فرسا است.

اما شاید بزرگترین چالش برای داوران است که فوتبال این سریع ء 360 درجه بازی بیشتر خاکستری از لندن تابستان و همچنین همراه با درجات مختلفی از تفسیر است.

آنچه ممکن است به نظر می رسد آشکار نگه داشتن توپ در چشم یک Collingwood حامی نیز می تواند جرقه یک کارلتون فن فریاد برای فشار در پشت در حالی که داوری ممکن است تعیین آن را به سادگی یک توپ — یک حادثه سه نظر مختلف, سه نفر خود را متقاعد كند.

کلارکسون یادداشت یک کاتالیزور برای فن نا امیدی

Alastair Clarkson wears a grey jacket and looks pensive
شاهین مربی Alastair کلارکسون در یادداشتی به AFL افزایش فشار بر داوران.(AAP: Michael دوج)

به چشم من از طرفداران’ سرخوردگی با umpiring است همزمان با زالزالک مربی Alastair کلارکسون را خواستار تفسیر سختگیرانه تر از نگه داشتن توپ است.

در حال بارگذاری

AFL پاسخ با صدور یادداشتی به داوران درخواست تنگ تر نرم افزار از قانون مربوط به بازیکنان ساخت یک تلاش واقعی به دور از پایی.

از آنجایی که داوران باید نگاه تیره در عدم قطعیت وقتی که می آید به نگه داشتن توپ منجر به افزایش در تصمیم گیری که بهت زده.

لیگ احساس مجبور به قرار دادن یک بیانیه پس از جمعه شب درگیری میان آدلاید و سنت کیلدا اذعان umpiring خطاها و کار بیشتر مورد نیاز بود برای اطمینان بیشتر ثبات در تصمیم گیری به خصوص با توجه به برگزاری توپ گیری.

چه AFL موفق به اذعان شد و نقش آن را بازی کرده بود در داوری ایجاد سردرگمی خواستار تغییرات به تفسیر آنها نگه داشتن توپ است.

این ‘Clarkson یادداشت” تنها ایجاد یکی دیگر سایه ای از خاکستری منجر به بیشتر عدم اطمینان و افزایش فشار بر داوران.

AFL بازیکنان به مدت طولانی برگزار می شود که این لیگ بیش از حد اغلب در تلاش برای نفوذ در این راه بازی است officiated.

در حال بارگذاری

جیلان لیگ برتر کاپیتان کامرون لینگ اغلب صحبت از “حکومت از هفته’ در حالی که همکار wta متخصص و 300-بازی, بازیکن, Brendon گودارد نیز با بیان سرخوردگی خود را با تغییرات مداوم در تفسیر است.

گودارد معتقد است اشتباهات داوری فقط یک ویژگی از فوتبال است و bemoaned هفتگی داوری بررسی که منجر به واکنشی اقدامات است.

“من هرگز نفهمیدم منطقه تمرکز [قوانین] هفته به هفته,’ او گفت.

“داوران تنها انسان طوری آن را مقابل خود را در, ذهن, رفتن به هفته آینده.

گرین کلید به صورت نامنظم غول

اگر شما به تماشای جمعه شب فوتبال در این هفته شما به اندازه کافی خوش شانس به شهادت یکی از AFL را مخرب ترین بازیکنان توبی گرین در مسابقه برنده بهترین.

A GWS Giants players pumps his right first as he looks to his right while celebrating a goal against Richmond.
توبی گرین بوت پنج گرانبها اهداف GWS به عنوان غول رو بهتر از ریچموند در شب جمعه.(AAP: Dean Lewins)

با سه برد و چهار عنوان ضرر و زیان به برخورد برابر سال گذشته فینال حریف, Richmond, Greater وسترن سیدنی فصل بود روی لبه چاقو را.

در حال بارگذاری

در بازگشت خود از مصدومیت گرین لگد پنج گل از جمله عمده تنها در یک زمان نهایی اصطلاح برای الهام بخشیدن به غول به حیاتی 12-نقطه پیروزی است. گرین یک hard-nosed مدرسه قدیمی فوتبالیست فوق العاده هوایی توانایی زیادی پایی مغز, زیبا توازن و تعادل است.

او همچنین قابل اعتماد شات در هدف است که به طور فزاینده ای نادر کیفیت. تا به حال گرین نه در شب جمعه غول هرگز برنده و یک فصل است که آغاز شده و با خوش بینی را فقط در مورد ذخیره کردن در خراب کردن.

من مبارزه را به فکر می کنم از یک بازیکن مهم تر به موفقیت یا شکست تیم خود را بیشتر از وسترن سیدنی ستاره شماره چهار.

صحبت از چهار است که در غرب ساحل می یابد خود را پس از 11-هدف از خرمن کوبی از رقابت های سنگین وزن Collingwood.

در همراهی با این روند فصل خود Magpies آغاز شده به شدت و led با 14 امتیاز در یک چهارم زمان است. از وجود آن همه West Coast با تیم کلی تولید خود بهترین عملکرد را برای باشگاه جدید خود و کهنه به جلو جاش کندی پیچ در پیچ پشت ساعت با هفت هدف مسافت.

وجود دارد هیچ جایی مانند خانه و با چالش های کوئینزلند hub-زندگی به ظاهر یک حافظه دور, عقاب در حال ظهور به عنوان نخست وزیری تهدید بیشتر انتظار آنها خواهد بود.

پرستاران در حال افزایش است با Ratten

An AFL coach smiles before the game.
این یک مبارزه برای St Kilda در سال های اخیر اما تحت مربی برت Ratten, قدیسین هستند پشت در چهار صفحه.(AAP: دیو شکار فایل عکس)

این دور نیز بیشتر تأکید ظهور St Kilda به عنوان یک طرف محسوب می شود.

در سال 2016 unheralded غربی Bulldogs بر اساس آنها هیجان انگیز نهایی حمله به اطراف شعار: “چرا که نه ما؟’. پرستاران حق دارند به قرض گرفتن از قلدر’ به عنوان آنها بیش از حد تعقیب باارزش دوم لیگ برتر است.

نزد مربی برت Ratten نشسته رضایت روی نیمکت در نزدیکی پایان شنبه شب پیروزی top-of-the-جدول Port Adelaide بود واقعا دوست داشتنی لحظه.

یک وزیری برنده هافبک با کارلتون Ratten دارای تحمل بسیار زیاد دوره سختی پست خود را تزئین حرفه ای بازی. او شده است بدون تشریفات اخراج به عنوان مربی این باشگاه او نشان داده با تمایز و زندگی هر پدر و مادر بدترین کابوس غم انگیز از دست دادن یک کودک در یک تصادف.

Ratten های عفونی, شخصیت, مراقبت از طبیعت و تیز فوتبال عقل ساخته شده است که تاثیر بسیار زیاد در سنت کیلدا و به سمت توسعه یافته بیش از یک اشاره از متعهد و مستقیم رویکرد تعریف شده است که مربی خود را به عنوان یک بازیکن.

بسیار شبیه است که علامت تجاری Ratten پوزخند پرستاران از سال 2020 یکی از پایی فوق العاده دیدنی.

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im