ضربه trifecta: خرچنگ Gruyere و mmmmm…

Category: تایمزلیدر No comments


 The ingredients are simple for this lobster mac and cheese (bread crumbs not shown). Don’t skimp on the Gruyere cheese (left). Mark Guydish | Times Leader

مواد تشکیل دهنده ساده برای این خرچنگ مک و پنیر (نان خرده نشان داده نشده است). کم نیست در Gruyere cheese (سمت چپ).

علامت Guydish | زمان رهبر

<p>Substituting Panko bread crumbs for the recipe’s “Fresh white” bread crumbs simplified the process and provided a nice crunch and terrific golden brown to the top.</p> <p>Mark Guydish | Times Leader</p>

جایگزین Panko خرده نان برای دستور غذا را “گوشت” خرده نان ساده فرآیند و ارائه یک بحران و فوق العاده طلایی قهوه ای به بالا.

علامت Guydish | زمان رهبر

<p>Baking this lobster mac in individual gratin dishes, as the recipe calls for, would make for neater servings, especially if it is accompanied by other side dishes, but it’s good enough to be star of a meal all it’s own (or with a salad), baked in a large casserole dish.</p> <p>Mark Guydish | Times Leader</p>

پخت این خرچنگ مک در فرد gratin, ظروف به عنوان دستور العمل های تماس برای, را برای neater نفر به خصوص اگر آن را همراه با سایر مخلفات اما این به اندازه کافی خوب بود ستاره از یک وعده غذایی تمام آن خود را (و یا با یک سالاد) پخته شده در ظرف خورش بزرگ.

علامت Guydish | زمان رهبر

<p>Mark Guydish</p> <p>Times Leader Test Kitchen</p>

علامت Guydish

بار رهبر آشپزخانه تست

<p>When we served Lobster Mac and Cheese to MT’s mom on her recent birthday, we had side dishes of spinach salad and broccoli.</p>

زمانی که ما در خدمت خرچنگ مک و پنیر به تن مادر در اخیر روز تولد ما به سمت غذاهای سالاد اسفناج و کلم بروکلی.

من برای اولین بار استفاده می شود Gruyere cheese در چهار پنیر پیتزا و آن را مورد علاقه های فوری. به همین دلیل است که زمانی که من برای یک خرچنگ مک و پنیر, دستور العمل, این یکی شروع به پریدن کرد از لحظه ای که من آمد در سراسر آن آنلاین.

اگر حافظه در خدمت من افتتاحیه خرچنگ مک پخت شد برای یک شام روز ولنتاین برای خودم تن و تن مادر آنها به من محبت تماس “Nanner.” ما بچه ها را ندارید اما تن خواهر می کند و آنها هرگز تماس ماریون “ماریون” و یا “مادر” بنابراین من فقط در پیوست اضافه کردن یک R به nanna.

زمانی که Nanner تولد در افق ظاهر شد من ارائه شده به طبخ هر آنچه او می خواست. او درخواست کرد که خرچنگ مک دوباره هر چند من نمی نیاز به یک بهانه ای به آن را. آن را در میان بهترین غذاهای راحتی من تا کنون پخته شده.

برای ثبت mother-in-law, جوک, نه تنها سقوط تخت با من معمولا آنها را پیدا کنید گریتینگ. Nanner فوق العاده فرد ارزش قیمت آب سرد خرچنگ دم و Gruyere cheese من استفاده می شود به این غذا برای گفت تولد.

البته شما می توانید با استفاده از کمتر از گران قیمت گوشت خرچنگ. اگر شما برای آب سرد دم من پیدا کرده اند سازگار ترین راه برای به دست آوردن آنها را انجام داده و هنوز هم از طریق مناقصه است: 1) تقسیم سمت بالای پوسته پایین مرکز با قیچی آشپزخانه به دم باله 2) کشیدن گوشت بالا و بدون قطع آن از باله, 3) ذخیره کردن آن در بالای پوسته و اگر پوسته برش نیست در حال حاضر آن را انجام دهد (این همیشه برای من) پروانه دم با کاهش, مرکز 4) محل دم لمس کردن هر یک از دیگر در یک ظرف پخت پوسته و گوشت و 5) بریزید و به اندازه کافی سفید شراب در ظرف به پوشش پایین و سپس پخت در 450 برای 10-15 دقیقه بسته به اندازه از دم تا مات (سفید).

تنها تغییر من را با این دستور به جای “تازه سفید خرده نان” با یک مقدار مناسب از Panko خرده و برای قرار دادن آن همه در یک ظرف غذای مرکب از گوشت وارد (13″ 9″)

خرچنگ مک و پنیر (حسن نیت ارائه میدهد از دستور Ina Garten)

مواد تشکیل دهنده

• نمک حلال

• روغن های گیاهی

• 1 پوند آرنج ماکارونی

• 1 پیمانه شیر

• 8 قاشق غذاخوری (1 چوب) کره, تقسیم

• 1/2 فنجان آرد همه منظوره

• 12 اونس Gruyere, پنیر رنده شده (4 لیوان)

• 8 اونس فوق العاده تیز پنیر چدار رنده شده (2 فنجان)

• 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه زمین

• 1/2 قاشق چای خوری جوز

• 1 1/2 پوند پخته شده گوشت خرچنگ

• 1 1/2 فنجان خرده نان تازه سفید (5 برش پوسته حذف شد)

پیش گرم کردن فر را تا 375 درجه فارنهایت.

طبخ پاستا با توجه به دستورالعمل در بسته تخلیه شده است.

حرارت شیر در یک قابلمه کوچک اما نمی آن را بجوشانید. در یک قابلمه بزرگ ذوب 6 قاشق غذاخوری کره و آرد اضافه کنید. کوک روی حرارت کم به مدت 2 دقیقه تکان دهنده با یک ماهوت پاک کن زدن. هنوز هم دستگاه های همزن اضافه کردن شیر داغ و طبخ برای یک یا دو دقیقه بیشتر تا ضخیم و صاف است. کردن گرما اضافه کردن Gruyere پنیر چدار 1 قاشق غذا خوری نمک و فلفل و جوز. اضافه کردن پخته ماکارونی و خرچنگ و خوب هم بزنید. محل مخلوط در 6 تا 8 فرد gratin ظروف..

ذوب مانده 2 قاشق غذاخوری کره و ترکیب آنها را با خرده نان تازه و نم نم در بالا. پخت به مدت 30 تا 35 دقیقه یا تا زمانی که سس شامپانی و ماکارونی است browned در بالا.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>