آمار آنها را در جیب’: اخلال مکالمه بین کارفرما و QBE بیمه نشان داد

برت Fitzpatrick است در یک ماموریت به افشای چگونگی جبران خسارت کارگران و سیستم می تواند انباشته در برابر کارگران از جمله تاکتیک های مورد استفاده برای عقب کشیدن ادعا و نیروی مجروح کارکنان به کار می کنند.

یک تحقیق به دست زدن به ادعای غرامت کارگران توسط یکی از بزرگترین شرکت های بیمه QBE می دهد نادر بینش شیوه از جمله تغییر شواهد, دکتر, خرید و فایل های گم شده.

آیات آمده پس از یک مشترک بررسی توسط چهار گوشه سن و صبح سیدنی هرالد به 60 میلیارد دلار غرامت سیستم یافت مشکوک شیوه که ساخت کارگران مریض تر.

آقای فیتزپاتریک صرف یک دهه کار به عنوان یک نگهبان زندان در Silverwater correctional facility در NSW که در خانه های برخی از کشور, خطرناک ترین جنایتکاران.

آقای فیتزپاتریک و دو نفر از همکاران خود را تسلیم ادعای قلدری و آزار و اذیت توسط کارفرمای خود اصلاحی خدمات NSW.

یک سری از پزشکان موافقت آقای فیتزپاتریک دچار یک کار روانشناختی مرتبط با آسیب.

“نمیدانستند من در آن زمان کارفرمای من بود دستور بیمه گر برای رد ادعای” او گفت:.

Silverwater jail
برت Fitzpatrick مشغول به کار در Silverwater زندان برای یک دهه.(AAP: Paul Miller)

یک بررسی توسط مشاور غول KPMG ارزیابی رفتار QBE و اصلاحی خدمات در رابطه با دست زدن به سه نفر از نگهبانان’ ادعای غرامت پس از QBE خودی ادعا بیمه گر و وزارت بود و تبانی به انکار این ادعا است.

این KPMG پیش نویس گزارش به دست icare در مارس 2018, نقل اخلال گفتگو که در آن اصلاحی خدمات خواستار QBE به رد یک ادعا می کنند به طوری که گارد زندان “چپ کوتاه از پول است و برای بازگشت به کار با توجه به… مشکلات مالی.”

اصلاحی خدمات گفت: QBE:

“و هنگامی که او را نمی گرفتن هر گونه پول و او را با بچه ها ازدواج کرده و احتمالا خود او به احتمال زیاد به فکر می کنم” خوب f*** به خاطر من به انجام این کار است.”

QBE پاسخ داد: “آره… من فکر می کنم او نزدیک به آن در حال حاضر.”

آقای فیتزپاتریک شوکه شده بود که او این گزارش را بخوانید که هزینه بیش از $200,000 برای تولید.

“من کارفرما و بیمه گر فقط آشکارا صحبت کردن و خندیدن در مورد این واقعیت است که آنها به کاهش این ادعا و چگونه آنها را در مورد انجام آن را,” او گفت:.

“این به نظر من نشان می دهد که این شاید سیستمیک است. آنها نمی سعی در پنهان کردن آن را در همه.

گزارش نهایی سیراب برخی از توصیه های حذف شده

این گزارش به سفارش کشور بزرگترین غرامت کارگران طرح icare که outsources مدیریت آن از ادعای غرامت کارگران مربوط به اصلاحی خدمات به QBE.

غرامت کارگران تنظیم کننده سیرا در حال حاضر راه اندازی تحقیقات خود را پس از آن آمد به نور است که نسخه نهایی پزشکی قانونی گزارش تامر نسبت به پیش نویس گزارش.

این گزارش نشان داد که QBE در ابتدا توصیه می شود این ادعا پذیرفته شود اما پس از آن معکوس است که تصمیم پس از شرکت در یک نشست بین QBE و اصلاحی خدمات که منجر به کارفرما تغییر بیانیه ای از وقایع است.

نسخه پیش نویس گزارش با اشاره به فایل های گم شده و توصیه می شود بررسی QBE و/یا وزارت اصلاحی خدمات ایمیل سرور به سعی کنید برای پیدا کردن که چرا این بیانیه تغییر شد و “چرا جزئیات را شامل نمی شود در فایل ها و یا ارائه شده به عنوان مدرک به KPMG به عنوان بخشی از تحقیقات پزشکی قانونی”.

همچنین مراجعه کننده به ایمیل های که در آن کارفرما به کارگردانی QBE برای استفاده خاص و مستقل پزشکی محققین به بررسی ادعاها و کارگردانی QBE به درخواست یکی از پزشکان سوال خاصی.

The QBE building in Sydney.
QBE وجود دارد گفت: هیچ مدرکی برای حمایت از این اتهام که QBE درگیر شد در نخستين شواهد.(AAP: Paul Miller, فایل, عکس)

KPMG شامل یک ترافیک-نور سیستم رتبه بندی در پیش نویس گزارش که داده شده یک سری از قرمز رأی به آنچه که QBE “در اصل به دنبال کارفرما اقدامات مورد نظر در این ادعا” و “شواهد برگزار شد در فایل پشتیبانی نمی کند یک منطق صدا برای ادعای مدیریت اقدامات inactions یا تاخیر بر این ادعا است.”

در گزارش نهایی تعدادی از توصیه ها و یافته های حذف شده همراه با گفتگو در تشریح این طرح به انکار این ادعا است.

نور ترافیک سیستم امتیاز بود نیز حذف شده است. نامه پوشش به icare می گوید: “این گزارش شامل نمی شود توصیه های ما برای فاز چهار — بیشتر تحقیقات که icare تعیین کرده است به انجام.”

وجود دارد به طور کلی پیدا کردن تبانی با توجه به عدم وجود مستندات اما نام آن را برای تحقیقات بیشتر است.

اما, آن را می گویند که QBE و حقوقی آن تیم “به نظر می رسد تلاش برای جا شواهد به طور خاص روایت و خاص متناسب با شواهد.”

پیش نویس گزارش حاوی ‘شایعات’: icare مدیر عامل

مدیر عامل شرکت icare جان ناگل گفت که او باور نمی کند این گزارش شده بود سیراب.

John Nagle, CEO icare, the organisation which runs NSW workers comp.
جان ناگل مدیر عامل icare NSW سازمان اجرا می شود که دولت جبران خسارت کارگران طرح.(صبح سیدنی هرالد: جسیکا Hromas )

“اولین نسخه شامل اطلاعات است که اساسا فقط شایعات. بنابراین ما خواسته KPMG فقط به حقایق است که در واقع در دسترس,” او گفت:.

“و به طوری که آنها تا به حال به اصلاح گزارش خود را. این گزارش که مورد استفاده قرار گرفت.

“اگر شما را از حدس و گمان و شایعه, شما می خواهم که یک تغییر در این گزارش است.”

آقای فیتزپاتریک در حال حاضر گرفتن غرامت کارگران, اما آن را گرفته و تلفات زیادی از او.

او با استفاده از آب سرد غوطه ور شدن در تکنیک تنفس برای کمک به مقابله با افسردگی و اضطراب است.

آقای فیتزپاتریک نیز به دنبال خسارت در NSW دادگاه منطقه.

Brett Fitzpatrick does cold water immersion to help with his mental health issues.
برت فیتزپاتریک در نهایت برنده خود را در مورد جبران خسارت کارگران.(چهار گوشه)

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار در پنج سال گذشته من بوده ام زدم و به عنوان سال رفتن زمان بیشتری شما را زدم دیگر آن طول می کشد برای رسیدن به بالا,” او گفت:.

سخنگوی اصلاحی خدمات NSW گفت: “ما چشم پوشی نمی کند زبان مورد استفاده توسط کارکنان عضو در روابط خود با QBE” اما شکست در پاسخ به اینکه چرا کارکنان عضو شد و هنوز هم در کار یا چیزی دیگر اقدام انجام شده است.

یک سخنگوی QBE گفت: هیچ اقدام لازم بود چرا که: “KPMG مشخص بود که هیچ شواهدی از تقلب یا تبانی بین QBE و کارفرما هیچ مدرکی برای حمایت از این اتهام که QBE درگیر شد در غیر از مدارک و شواهدی که QBE را به اندازه کافی بررسی جنبه های پزشکی روانی آسیب”.

QBE را بپذیریم که برخی از شیوه های اداری “می توان افزایش یافته است” و این که تلاش شده بود برای تقویت رکورد نگه داشتن شیوه های.

KPMG آن گفت: “معتقد است که گزارش نهایی به دقت منعکس کننده اطلاعات جمع آوری شده در طول قانونی ادعا فایل را نقد کنید. ما ایستاده کیفیت کار ما از جمله یافته های کلیدی که همخوانی بین, گزارش که در نهایت توصیه می شود در مورد سوال تجدید نظر شود.”

Adele فرگوسن یک روزنامه نگار و مقاله نویس با صبح سیدنی هرالد و سن. ادامه مطلب آدل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im