‘دلخراش’ گزارش نشان می دهد ویروس ravaging NY خانه های پرستاری

Category: تایمزلیدر No comments

توسط مارینا وینو و جیم MUSTIAN

آلبانی, n. y. (AP) — نیویورک تا کنون رهبر کشور در coronavirus خانه سالمندان مرگ و میر منتشر شد جزئیات جمعه در شیوع بیماری در فردی امکانات روز پس از امتناع آشکار یک خانه در بروکلین که در آن 55 نفر کشته و چهار نفر دیگر با حداقل 40 مرگ و میر.

“هر مرگ دلخراش است,” دکتر گفت: Roy گلدبرگ مدیر پزشکی در پادشاهان بندر Multicare مرکز 720-تخت خانه در برانکس که گزارش 45 مرگ و میر. “این شده اند سورئال بار.”

دولت حسابداری متعدد مرگ و میر در 68 خانه های پرستاری بر اساس یک نظرسنجی و اساسا ناقص است. آن را به حساب برای کمتر از نیمی از 2,690 خانه سالمندان مرگ و میر است که گزارش شده در دولت است. آن را نیز شامل نمی شود افرادی که بیمار در خانه های سالمندان, اما پس از آن درگذشت در بیمارستان.

اما این اولین بار بود که دولت ارائه هر گونه اطلاعات در مورد خانه های که با توجه به آسوشیتد پرس چوب خط حساب برای نزدیک به 40 درصد از ملت 6,912 مرگ و میر در امکانات از جمله

در بالای لیست با 55 مرگ و میر سنگ تپه مرکز بهداشت 300 تخت تسهیلات در قرن 19 سابق بیمارستان در یک tony بخش بروکلین.

چهار آمبولانس وارد در عرض یک ساعت در تاسیسات جمعه تاکید بحران جاری. پلیس نشان داد تا برای کمک به حذف از بدن از جمله یکی بود که چرخ از درب جلو.

این سنگ تپه خانه در بیانیه ای گفت که مرگ و میر ناشی از آن گزارش شد “بر اساس امکان COVID-19 بودن یک عامل” اضافه کردن تست در خانه های سالمندان باقی مانده است “بسیار دشوار است برای به دست آوردن.”

“اگر چه ما تا به حال افزایش مرگ و میر در طول چند هفته گذشته ما شده اند قادر به تایید می کنند که مرگ و میر به طور خاص مربوط به COVID-19” در بیانیه ای گفت:.

در مجموع 19 خانه در نیویورک گزارش ذکر شده 20 مرگ و میر و یا بیشتر.

بررسی انتشار یک روز پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اداره معکوس و البته وعده شفافیت در مورد بدترین شیوع بیماری پس قبلا گفته ساکنان در سخت ترین-آمار خانه سزاوار حفظ حریم خصوصی. چند متحده چنین اطلاعاتی.

کومو پاسخ نمی دهند که به طور مستقیم خواسته خود را روزانه coronavirus توجیهی چرا دولت او تا به حال نه هشدار در مورد شیوع بیماری هر چه زودتر.

“ما شده است صحبت کردن در مورد خانه های پرستاری هر روز گذشته 30 روز” کومو گفت. “ما گفت: 157 بار آسیب پذیر ترین جمعیت سالمندان آسیب پذیر ترین مکان های خانه های سالمندان. … من فکر می کنم ما شده است صحبت کردن در مورد آن در تمام طول.”

دولت لیست حذف خانه های با کمتر از پنج مرگ و میر.

کانکتیکات گزارش داد که هشت خانه های سالمندان به حال حداقل 10 ساکنان می میرند. در کانکتیکات ساکنان خانه سالمندان حساب 375 دولت 971 ویروس مرگ و میر.

مقامات در بسیاری از خانه های پرستاری در لیست گفت: آنها در حال انجام بهترین خود را و نسبت به بالا بودن تعداد مرگ و میر به شکنندگی خود بیماران و مشکل در نگه داشتن این ویروس را به جای عام و مراقبت.

“ما تا به حال سهم ما از غم و اندوه” لینا Scacco دستیار معاون رئیس جمهور در پارکر یهودی موسسه مراقبت های بهداشتی و توانبخشی در نیو هاید پارک که در آن 38 نفر کشته شده اند. “ما همه عزادار در اینجا.”

Scacco گفت: تسهیلات ساکنان که شامل جانبازان و بازماندگان هولوکاست بود ویران با وجود داشتن کنترل عفونت شیوه های است که بیش از CDC و وزارت بهداشت مقررات و دستورالعمل ها.

او گفت: آنها در حال برنامه ریزی مجازی یادبود برای ساکنان که مرده ام و غم و اندوه مشاوره برای کارکنان است.

“این بوده است ویرانگر به خانواده های ما” Scacco گفت.

استفان Hanse, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ایالت نیویورک امکانات بهداشتی انجمن و ایالت نیویورک مرکز برای کمک به زندگی گفت: این ارقام منعکس کننده این واقعیت است که آن دسته از امکانات در برخورد با بیماران آسیب پذیر.

“شیوع بیماری نیست نتیجه inattentiveness یا یک نقص در امکانات ما,” او نوشت: در بیانیه ای. “ماهیت دراز مدت مراقبت از بالا لمس محیط اجتماعی که در آن فاصله یک گزینه نیست. کارکنان در حال کمک به ساکنان حمام کردن ، لباس پوشیدن خوردن و شخصی دیگر نیازهای روزانه.”

او هم مقصر دولت در بخش بهداشت و درمان برای بدتر شدن وضعیت محرومیت خانه های پرستاری از انکار بستری به بیماران مبتلا به COVID-19 اگر آنها از نظر پزشکی با ثبات است.

خانه های پرستاری شناخته شده اند پس از اولین روز از شیوع بیماری به عنوان به احتمال زیاد مشکل نقطه. یک خانه در ایالت واشنگتن از دست داد 43 ساکنان در اوایل ویروس به کشور است.

ایتالیا که قبل از ضربه ایالات متحده نیز در میان خانه سالمندان با مقامات بهداشتی وجود دارد برآورد جمعه که هزاران نفر از بیماران در آنجا کشته شده اند توسط ویروس.

در عین حال حتی با این هشدار زود هنگام بسیاری از خانه های سالمندان باقی مانده است بدون کافی تامین تجهیزات حفاظت شخصی. تست برای ساکنان و کارکنان پر از لکه باقی مانده است ،

مقامات فدرال در اواسط ماه مارس ممنوع, بازدید کننده, متوقف, فعالیت های گروه و دستور اجباری غربالگری کارگران برای علائم تنفسی اما پس از آن این ویروس تا به حال بی سر و صدا گسترش به طور گسترده ای.

پادشاهان بندر پزشکی, مدیر گلدبرگ گفت: اعضای هیات وجود دارد ایجاد دو اختصاص داده شده COVID-19 واحد برای درمان بیماران آلوده و به دنبال “هر وزارت بهداشت و CDC توصیه و مقررات است.”

“به دست آوردن PPE همواره مبارزه” او افزود: “اما ما همیشه در آنجا ماند و یک گام جلوتر است.”

نیویورک دولت در کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker گفت: دولت با ارائه به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای خانه های پرستاری و کمک به نیروی انسانی.

“ما در حال کار با هر فرد خانه سالمندان به آدرس آن است. ما با آنها تماس بگیرید و اگر نیاز برای PPE … ما ذخایر.”

بسیاری از خانه سالمندان مدیران قبلا نیز کاهش یافته است به انتشار اطلاعات منجر کومو می گویند این هفته که دولت آغاز خواهد شد نیاز به خانه برای اطلاع رسانی به بیماران و خانواده های آنها در عرض 24 ساعت اگر ساکن کردم ویروس و یا درگذشت.

کریس Laxton مدیر اجرایی جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی تحسین دولت برای انتشار داده است. اما او گفت: امکانات هنوز هم به شدت نیاز به دولت کمک کند.

“ما همچنان در نیاز فوری به PPE به خصوص لباسهای کیت های آزمایش و افزایش کارکنان به منظور محدود کردن کارکنان از سفر بین ساختمان ها و خطر های اضافی گسترش,’ Laxton گفت.

برخی از خانه های پرستاری را افشا اطلاعات به طور داوطلبانه که متفاوت از شماره های قرار داده شده توسط دولت جمعه.

دولت بررسی ذکر شده 10 مرگ و میر در مونتگمری پرستاری و توانبخشی, مرکز حدود 50 مایلی شمال شهر نیویورک, اما, امکانات, معاون رئیس جمهور, Vincent Maniscalco گفت: 21 ساکنان به تازگی درگذشت. هشت نفر از این بیماران گفت: تا به حال نشانه های سازگار با این ویروس اما درگذشت قبل از اینکه تست شده است.

“آن بوده است بسیار زمان تلاش برای کارکنان به از دست دادن ساکنان آنها برای مراقبت در روز و روز را” Maniscalco گفت.

شیوع کشته 46 در یک خانه سالمندان در حومه ریچموند, ویرجینیا و 22 در یک خانه در مرکز ایندیانا است. مقامات شهرستان در شمال نیوجرسی روز پنجشنبه گفت که حداقل 26 نفر فوت کرده و در یک خانه سالمندان در اندوور.

یک عفونت های یافت شده بودند در ادامه به پیدا کردن راه خود را به خانه های سالمندان به دلیل غربالگری کارکنان به صورت یک تب و یا آنها را سوال در مورد علائم نمی گرفتن افرادی که آلوده بودند اما بدون علامت.

— آسوشیتد پرس نویسندگان Michael R. سیساک و David R. Martin و تحقیقی محقق سفت Herschaft کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>