زالزالک راه اندازی قابل توجه AFL باز گشت به نزول کارلتون در غرب

زالزالک کاسته است فشار بر روی مربی Alastair کلارکسون پس از آمدن از پنج گل را به ضرب و شتم کارلتون با 31 امتیاز در پرت.

بازی طولانی نیست پس از هر دو باشگاه آموخته بودند جریمه توسط AFL برای COVID-19 پروتکل نقض هاوکز نگاه رهبری برای پنجمین شکست مستقیم پس از کارلتون شتافت به 31-0 سرب در داخل باز 16 دقیقه است.

اما زالزالک تبدیل بازی بر روی سر خود را از آن نقطه بوت نه بعد از 10 گل به راه اندازی 14.5 (89) به 9.4 (58) برنده شدن در مقابل 12,304 تماشاگران.

نتیجه برگ زالزالک و کارلتون هر دو با 4-5 برنده شدن-از دست دادن رکورد.

کارلتون کاپیتان پاتریک Cripps تحت سلطه باز کردن مدت با 11 disposals و سه گواهی عدم سوء پیشینه قبل از اتمام با 27 disposals هشت گواهی عدم سوء پیشینه و 1.2.

Cripps نیز به دست آورده هفت ضربات آزاد بازی یک تضاد در هفته گذشته زمانی که داوران متوجه نشد او در حال برگزار کردن توپ در برابر شمال ملبورن.

اما او از دست رفته دو شانس بزرگ گلزنی زمانی که بلوز به شدت مورد نیاز به ساقه زالزالک شتاب.

بلوز جلو لوی Casboult (سه گل) نگاه خطرناک هر بار که او پرواز کرد به صورت یک علامت اما او دریافت نمی کنند به اندازه کافی عرضه است.

زالزالک هافبک تام میچل (28 disposals) مشغول بود از وسط در حالی که جک Gunston بوت سه گل از 16 disposals و همچنین در زمان سه رقابت علائم.

کارلتون ساخته شده یک رویا شروع به بازی فوق العاده هاوکز در تمام عمده آمار کلیدی برای باز کردن یک تحمیل اولیه سرب با پنج گل در هیئت مدیره قبل از حریف خود را می تواند ثبت نام خود را به نقطه اول.

بلوز هنوز هم led با 25 امتیاز در اوایل سه ماهه دوم قبل از بازها ساخته شده خود را حرکت می کند.

هاوکز انباشت اشیاء بدست آمده در شش گل پاسخ داده نشده در فضای 17 دقیقه به یک 13-نقطه منجر به نیمه وقت, با کارلتون ساخته شده به پرداخت صمیم قلب برای یک سری از گردش.

زالزالک بازیکنان mobbed Jarman Impey وقتی بادپا لگد یک هدف در سه ماهه سوم در اولین مسابقه خود را از زانو بازسازی.

حاشیه شد و 24 امتیاز در آخرین تغییر و بلوز قادر به نقض شکاف در سه ماهه گذشته است.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im