ژیمناستیک استرالیا اعلام کرد مستقل AHRC نقد و بررسی زیر ژیمناستیک’ سوء استفاده اتهامات

ژیمناستیک استرالیا اعلام کرده است بررسی مستقل به خود “فرهنگ و شیوه های” زیر اتهامات سوء استفاده از تعدادی از مشخصات بالا ژیمناستیک.

در بیانیه ای روز پنج شنبه رئیس جمهور زن سبک و جلف چیلر گفت: فرهنگ ژیمناستیک در استرالیا نیاز به تغییر اگر این ورزش است که به “قابل اعتماد و محترم و جشن گرفته می شود”.

این بیانیه افزود: “بسیاری از کسانی که تجربه بسیار به سادگی قابل قبول نیست.”

Ms چیلر گفت: این سازمان متعهد شده بود به انجام بیشتر او به عنوان پرچم مستقل بررسی خواهد شد که انجام شده توسط استرالیا در کمیسیون حقوق بشر (AHRC) به درخواست, ژیمناستیک, استرالیا است.

این بیانیه توضیح داد: “این کمیسیون در استقلال تضمین یکپارچگی بررسی و تعهد ساخته شده توسط هر کس در ژیمناستیک استرالیا به واقعا گوش دادن و یادگیری از ورزشکاران ما و ژیمناستیک جامعه است.

“آن را نیز فراهم می کند اعتماد به نفس برای کسانی که بیشتر به کمک و یا کسانی که هنوز در حال صحبت است که تجارب خود را شنیده خواهد شد توسط یک تیم مستقل از حرفه ای ها برای اطلاع رسانی به آینده عمل.

“نقد و بررسی خواهد ساخت درک درستی از فرهنگ ژیمناستیک در استرالیا و هر گونه موانع وجود دارد ممکن است در گزارش رفتارهای است که در مقابل آنچه ما ایستاده — صفر تحمل هر نوع سوء استفاده است.”

نقد و بررسی است و انتظار می رود در اوایل تکمیل 2021. یافته های آن منتشر خواهد شد توسط AHRC.

“من می ترسم برای به اشتراک گذاشتن داستان من اما کسی به ایستادن برای ورزشکاران

در هفته های اخیر تعدادی از برجسته ژیمناستیک اند صحبت کردن در مورد تجربیات خود در این ورزش است.

در 15 ژوئیه سابق مشترک المنافع بازی مدال نقره و سه بار قهرمان جهان مری-آن Monckton در زمان به Facebook به توضیح دهد که چرا او تا به حال شده است “آرام در رسانه های اجتماعی”.

او گفت: “ذهن شده بود در مسابقه” پس از تماشای ورزشکار یک فیلم مستند است که به دنبال یک تیم از روزنامه نگاران به عنوان آنها را شکست داستان سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, دکتر لری Nassars’ مزاحم زن جوان ژیمناست ها در ایالات متحده است.

“من می ترسم برای به اشتراک گذاشتن داستان من اما در برخی از نقطه, کسی تا به ایستادن برای ورزشکاران است.”

Gymnast Mary-Anne Monckton
مری-آن Monckton گفت که او تا به حال تجربه “بدن بشود حال غذا کسر شده است فریاد زد … و دستکاری شده”.(ABC اخبار: ژان ادواردز)

“آن را به ارمغان آورد بسیاری از خاطرات دردناک آنهایی که من تا به حال تحت فشار قرار دادند به طوری که عمیق… سوء استفاده (فیزیکی و روانی و عاطفی) نیاز به توقف و یا حداقل مهر از ما, ورزش,” Monckton نوشت.

“من مانند بسیاری دیگر را تجربه کرده و بدن بشود تا به حال مواد غذایی نکردن شده است فریاد زد تا من گریه کردم (حتی به عنوان یک فرد ورزشکار است که کاملا شرم آور) و دستکاری شده و “مجبور” به انجام چیزهایی که من از لحاظ جسمی آماده و یا قادر به انجام است که در نهایت منجر به حرفه ای پایان داده است.”

او به دنبال سابق استرالیا junior قهرمانی برنده و بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال طلای چوپان Gilliland که به اشتراک گذاشتن یک پست در Facebook در 18 ژوئیه نشان داد که او “اضطراب استرس و افسردگی” در او “قرار است اوج”.

در این پست Gilliland اتهام او گفته شده بود او را “چاق” و “خطری برای خود من بدن” توسط مربیان است.

“اگر آنها نبودند نظرات در مورد ‘های سنگین برای روز” چیزی که بعد از آنها خواهد برگرداندن به گفته بود که من فقط احمق,” او نوشت.

“در 17 با وجود دریافت روانشناسی ورزشی و متخصص تغذیه توصیه من احساس آن را آسان تر برای پایان دادن به زندگی خود من نسبت به آنچه آنها می خواستند به من بود.”

پست درخواست چند تن دیگر استرالیا ژیمناستیک برای به اشتراک گذاشتن تجربه های مشابه آنلاین.

این چیزی است که مستقل بررسی شامل خواهد شد

این AHRC تسهیل خواهد شد یک سری از گوش دادن گروه انجام مصاحبه با ذینفعان کلیدی و به دنبال کتبی به عنوان بخشی از بررسی.

آن را نیز در نظر بگیرید فعلی سیاست ها و شیوه های مربوط به ایمنی و رفاه ورزشکاران و همچنین پیاده سازی و ساختار حکومت در اطراف سیاست در سوال.

روند باز است به ورزشکاران پدر و مادر و مربیان و کارکنان و داوطلبان و مدیران.

ژیمناستیک, استرالیا گفت: AHRC خواهد به زودی سوار بر ایجاد بررسی و توصیه در مورد نحوه تعامل با این روند در هفته های آینده.

در این میان ژیمناستیک استرالیا گفت: “همچنان به اجرای کلید در طرح” مطلع بازخورد دریافت شده از ورزشکاران در هفته گذشته و هر گونه بازخورد آن را دریافت و در آینده.

یک دوره مقدماتی گروه مشورتی متشکل از چهار ورزشکار بود که با توجه به دیدار این هفته به منظور توسعه “ورزشکار اول” و “ورزشکار-مربی” آموزش و پرورش چارچوب خواهد شد که آموزش اجباری برای تمام مربیان و داوران از سال آینده.

و ژیمناستیک استرالیا گفت: این امر در ادامه به ارائه پشتیبانی سلامت روانی برای هر ورزشکار باید در طول فرایند بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im