رکود بزرگ به اندازه رکود دیده می شود اما برخی از نور به نظر می رسد

توسط آسوشیتد پرس

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات شنبه مرتبط با اقتصاد جهانی محل کار و گسترش ویروس.

________________________

جهانی ضعف: اقتصاددانان هنوز در تلاش برای قرار دادن به متن شوک است که جهان جذب می شود و جذب خواهد شد. در روز سه شنبه صندوق بین المللی پول قرار داده و در سطح افسردگی.

— فرانسه است و پیش بینی 8% افت رشد اقتصادی در این سال و خیره به پایین آن بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است. و 8 درصد افت ممکن است خوش وزیر دارایی Bruno Le Maire روز سه شنبه گفت.

ملت پمپاژ پول به مزایای بیکاری و کمک به تلاش کسب و کار. اما این هزینه همراه با ياوه رشد می تواند فشار فرانسه کسری بودجه به 9 درصد در سال 2020 بودجه وزیر جرارد Darmanin گفت.

به عنوان شما بودند از: آمریکای شمالی است که در مستند اما در مناطق زده اولیه توسط coronavirus وجود دارد حرکت به سوی هر چه تبدیل خواهد شد . کسانی که می تواند با ارائه نقشه راه پیش رو برای بقیه جهان است.

ایتالیایی — کتاب ثابت و کودکان فروشگاه ها اجازه داده شد برای باز کردن در سراسر کشور روز شنبه ارائه آنها می تواند به حفظ همان اجتماعی-دورى و اقدامات بهداشتی مورد نیاز در سوپر مارکت ها. برخی از منطقه ای فرمانداران نیست greenlight کسانی که دهانه و بسیاری از صاحبان فروشگاه ها در حال نگه داشتن درهای خود را بسته است.

— لهستان آغاز خواهد شد به تدریج لغو محدودیت یکشنبه در کسب و کار و افراد است. ملت رفت به مستند در مارس 13. سخنگوی دولت Piotr مولر گفت که تعداد افراد مجاز به مغازه ها انتظار می رود که مطرح شده و برخی از محدودیت ها در فضای باز فعالیت برداشته خواهد شد.

— آئودی را دوباره راه اندازی عملیات در آن مجارستانی, گیاه, هر چند در یک مقیاس بسیار محدود. یک شیفت حدود 100 نفر از کارکنان شروع به مونتاژ V6 موتورهای سه شنبه با موتور V6 خط مونتاژ انتظار می رود برای راه اندازی مجدد تا پایان هفته. گسترده تر گیاه فعالیت البته هنوز در تک شیفت هستند انتظار می رود به تدریج راه اندازی مجدد اواخر هفته آینده.

— اتریش است اجازه می دهد تا خرده فروشان کوچک, DIY کسب و کار و باغبانی فروشگاه های عرضه برای بازگشایی سه شنبه. مشتریان خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله. وجود خواهد داشت محدودیت در تعداد افراد مجاز به فروشگاه.

کشور بسته تقریبا تمام فروشگاه های خرده فروشی در اواسط ماه مارس. اتریش مقامات گفته اند که آنها برنامه شروع به بازگشایی آنها در مارس 2, به دنبال رستوران در اواسط ماه مه ارائه همه گیر باقی مانده تحت کنترل است.

هزینه در مشاغل: موج اخراج و furloughs شده اند . شرکت ها همچنان به ریختن شغل هر چند اکثر نذر برای آوردن مردم به محل کار به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است.

— Groupon را آزاد کردند یا در حدود 2800 کارگران بیش از 40 درصد از کل نیروی کار است. این شرکت که تلاش کرده بود قبل از همه گیر گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که اکثریت کاهش را در سه ماهه جاری.

— نیوزیلند است که در حال حاضر جذب اقتصادی خرید اینترنتی. NZME اجرا می شود که ایستگاه های رادیویی و روزنامه ها است که با کاهش نیروی کار خود را با 15 درصد از طریق اخراج و ساییدگی. و صاحبان این کشور برگر کینگ رستوران ها به دنبال ورشکستگی حفاظت و خریدار ده ها تن از مکان های با امید بالا بردن سرعت دوباره دهانه زمانی که این بیماری همه گیر از بین میرود.

درآمد نجومی!: بیست و سه شاخص S&P 500 به شمار می رود در حال برنامه ریزی برای گزارش درآمد سه ماهه این هفته است. از 11 S&P بخش تنها سه نفر از آنها انتظار می رود به گزارش به ازای هر سهم سود سود در مقایسه با سال گذشته با توجه به S&P در بازار جهانی هوش. هر کس می خواهد به دنبال نزدیک در شرکت های با عملیات در چین به ببینید که چگونه آنها پدید آمده از شیوع بیماری وجود دارد.

— و تمام شده درآمد چهار شنبه.

بازار: نوسانات در بازار همچنان ادامه دارد. بازار به شدت سقوط از زمان شروع این بیماری همه گیر اما آنها تا این هفته.

— سهام در وال استریت روز سه شنبه به معامله گران کمرویی در آغوش نشانه های اولیه که کاخ سفید و تعدادی از فرمانداران دولت در حال مرتب کردن چگونه به تدریج بازگشایی اقتصاد است. شرکت های بزرگ نیز آغاز شده و گزارش خود را در سه ماهه اول درآمد آشکار آسیب را از شیوع کروناویروس.

سلیمان در جریان: جهانی فعالیت screeched را متوقف کند اما جنبه های وجود دارد که در حال زمزمه و شامل سرگرمی.

— Roku انتظار دارد در سه ماهه اول بخار ساعت خواهد سنبله 49 درصد در مقایسه با سال گذشته یا کل 13.2 میلیارد ساعت. آن پیش بینی افزایش 3 میلیون کاربر فعال نزدیک به 40 میلیون.

به تازگی راه اندازی دیزنی جریان خدمات در حال حاضر 50 میلیون مشترکین جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im