جلالی: OKs $50B در کوچک biz وام بانک شکایت از موانع

Category: تایمزلیدر No comments

توسط JOYCE M. روزنبرگ

نیویورک (AP) — دولت می گوید آن را تایید کرده است اضافی $50 میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک اگر چه بانک ها شکایت دارند که یک تنگنا در اداره کسب و کار کوچک است که به شدت کاهش روند.

صنعت بانکداری گروه گفت: SBA وام پردازش سیستم است که هنوز هم قادر به تحمل حجم سنگین از برنامه های کاربردی وام از صاحبان کسب و کار در تلاش برای دریافت کمک های تحت Paychceck برنامه حفاظت از بخشی از دولت 2 تریلیون دلار coronavirus نجات بسته است.

“امروز دیگر فقط آهسته و خسته کننده و تقلا برای گرفتن PPP وام از طریق” گفت: پل Merski یک رئیس جمهور مستقل جامعه بانکداران آمریکا است.

دولت وام کسب و کار کوچک برنامه پر شد با $310 میلیارد و شروع به گرفتن برنامه دوباره جمعه. بدون پرداختن به هر گونه اشکالات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با صاحبان کسب و کار کوچک سهشنبه که دو بار به عنوان بسیاری از کاربران تا به حال دیده SBA پردازش سیستم به عنوان در هر روز در طول دور اول بودجه طی آن حدود 1.7 میلیون وام جمعا به مبلغ 349 میلیارد تصویب شد.

در بانک مرکزی آمریکا که فرستاده شده 184,000 برنامه های صبح روز دوشنبه و در تلاش است ارسال در یکی دیگر از 48,000 از آن پس تنها 1000 باید beeen تایید به گفته یک منبع آشنا با این موضوع صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد روند.

بعد از ظهر سه شنبه SBA مورد گفت: 476,000 وام های تصویب شده در مجموع بیش از 52 دلار میلیارد دلار. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بسیاری از وام های تایید شده بودند و برای مقادیر کمتر نشانه ای که وام قرار بود به شرکت های کوچکتر. این وام به طور متوسط در طول دور اول بودجه $بود 206,000.

این وام با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک حفظ کارگران و یا rehire کسانی که آنها گذاشته در پاسخ به شیوع ویروس. هر گونه پول از وام استفاده می شود نسبت به حقوق و دستمزد خواهد بود ببخشند. رستوران ها و خرده فروشان و ورزشگاه و کسب و کارهای دیگر بودند مجبور به تعطیل به تلاش برای مهار این ویروس را گسترش و شرکت های دیگر دیده می شود شیب کاهش در درآمد به عنوان مشتریان در خانه مانده و یا کاهش هزینه های خود را.

SBA بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه در به تاخیر می اندازد. اما در یک یادداشت به آژانس ارسال به بانک ها در ظهر جمعه به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس SBA گفت: آن را متوقف خواهد کرد بانک ها با استفاده از یک سیستم که به طور خودکار ارائه برنامه های کاربردی به آژانس ETran سیستم. بدون که سیستم “وام پردازش سیستم خواهد بود قابل اعتماد تر و قابل دسترس و عادلانه برای همه کسب و کار” این یادداشت گفت.

در برخی از بانک ها این تغییر به معنی داشتن به صورت دستی ارائه برنامه های کاربردی بسیار کندتر از روند گفت: نیک سیمپسون سخنگوی مصرف کننده انجمن بانکداران. دیگران قادر به ارائه برنامه های کاربردی در دسته بیش از 5000 اما آن شناخته شده نیست, چگونه, و یا زمانی که SBA می روند آنها را گفت.

$349 میلیارد از بودجه خسته بود در کمتر از دو هفته. در این دور بانک ها گزارش داده اند که آنها مجاز به ارسال فقط 350 برنامه در ساعت در صورتی که بسیاری از. در ضمن آنها را به هزاران نفر در دست است.

“من نمی دانم که از هر بانکی که رسیدن به 350 در هر ساعت” گفت: Richard شکار جمهور از مصرف کننده انجمن بانکداران. او گفت: وجود دارد به نظر می رسد به مسائل فنی در SBA شبیه به آنهایی که برگزار شد تا پردازش اولیه در این دور از بودجه.

خزانه که نظارت بر برنامه وام تحت انتقاد اجازه می دهد بزرگ عمومی شرکت برای به دست آوردن وام که برخی از آنها بازگردانده شده است. صحبت در شنبه کنفرانس مطبوعاتی وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: هر گونه وام های تایید شده برای بیش از 2 میلیارد دلار خواهد بود موضوع را به SBA نقد و بررسی قبل از آنها پرداخت می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>