دولت رونمایی میلیارد دلار JobTrainer مهارت های برنامه

Category: کارما No comments

دولت فدرال پرده برداری از آخرین مهارت های سرمایه گذاری برنامه JobTrainer با تمرکز بر آموزش و یا دوباره skilling کسانی که به دنبال یک کار در میان coronavirus همه گیر در مناطق تقاضا بالا است.

میلیارد دلار طرح خواهد بود تا حدودی بودجه توسط دولت خواهد شد که حدود 500 میلیون دلار با نیم دیگر همسان تقسیم سهم بین کشورها و سرزمین های که ثبت نام.

نخست وزیر اسکات موریسون پرچم این طرح با رهبران در ملی هفته گذشته در جلسه هیئت دولت است و آن را درک ایده اولیه پشتیبانی از اکثر حوزه های قضایی است.

و همچنین به عنوان JobTrainer دولت همچنین اعلام کرد که قرار داده خواهد شد اضافی 1.5 میلیارد دلار نسبت به آن کارآموزان و کارآموز یارانه دستمزد برنامه.

چه JobTrainer?

آخرین دولت “شغل” مجموعه پس از JobKeeper, کارجویان و JobMaker — JobTrainer یک بسته است که با هدف ایجاد در اطراف 340,700 مکان در سراسر کشور به آموزش مدرسه leavers یا re-مهارت افرادی که در حال حاضر به دنبال یک شغل.

این برنامه ارائه خواهد شد مردم این فرصت را برای تکمیل دوره های کوتاه مدت مربوط به تعدادی از صنایع که یا رایگان یا کم هزینه است.

ایده این است که به افرادی که ممکن است تلاش برای پیدا کردن کار به دلیل همه گیر و یا رو به سختی بازار کار پس از ترک مدرسه یک فرصت برای توسعه مهارت های خود را در مناطق تازه تاسیس ملی مهارت کمیسیون امنیت ملی) فکر می کند در تقاضای بالا خواهد بود در آینده.

“COVID-19 بی سابقه است اما من می خواهم استرالیایی به آماده برای انواع مشاغل که خواهد آمد که ما ساخت و بازیابی” آقای موریسون گفت.

چه نوع از مشاغل تحت پوشش هستند ؟

دولت گفت: “هدف قرار دادن مناطق” خواهد شد که تحت پوشش JobTrainer خواهد بود کار می کرد توسط شورای امنیت ملی در مشورت با ایالات متحده.

اما این پرچم مناطق مانند بهداشت و درمان و کمک های اجتماعی, حمل و نقل پستی و انبارداری و تولید و تجارت خرده فروشی و عمده فروشی به عنوان صنایع است که آنهایی که از شغل آینده رشد.

چه دقیق مدارک و یا محتوای دوره خواهد بود هنوز مشخص نیست و خواهد بود کار می کرد “در طول زمان” توسط شورای امنیت ملی است.

و همچنین به عنوان همه گیر بسته می آید پس از سال ها از نگرانی در استرالیا مواجه شد بلندی کمبود مهارت های.

از کجا می خواهد این آموزش جدید مکان بود ؟

جدید آموزش و هوا خواهد بود در سراسر کشور با بزرگتر متحده دریافت مکان های بیشتری.

متحده تعداد تقریبی مکان
NSW 108,600
ویک 88,900
Qld 68,500
WA 35,200
SA 23,500
Tas 7,100
عمل از 5700
NT از 3200
مجموع 340,700

اگر چه من در حال حاضر یک کارآموز یا شاگرد ؟

همچنین نیم میلیارد دلار برای JobTrainer دولت نیز قرار دادن پول بیشتر نسبت به یارانه دستمزد کارآموزان و کارآموزان که در حال حاضر شاغل هستند.

در اوایل سال جاری اعلام 1.3 میلیارد دلار محرک برنامه برای اطمینان از کارآموزان نگه داشته و شغل خود را به عنوان ترس رشد داشته است که این بیماری همه گیر را فلج در اثر اشتغال است.

یارانه را پوشش می دهد 50 درصد از کارآموزان و یا کارآموزان دستمزد به $7,000 یک چهارم برای کارکنان که شاغل در 1st جولای سال 2020 است.

به عنوان بخشی از آخرین سرمایه گذاری در مهارت های دولت است و تقویت این طرح 1.5 میلیارد دلار.

آن گفت که این امر به معنای افزایش از 47,000 کارفرمایان و 81,000 کارکنان تحت پوشش به حدود 90,000 کسب و کار و 180,000 کارکنان تحت پوشش در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>