دولت برای پرده برداری از بزرگترین کسری بودجه پس از جنگ جهانی دوم

استرالیا رکورد بزرگترین کسری بودجه در تاریخ مدرن پس از coronavirus همه گیر باعث بی نظیر هزینه های حمله رعد اسا فدرال انتظار می رود که دولت اعلام کند فردا.

خزانه دار جاش Frydenberg به روز رسانی خواهد شد و ملت و دولت از اقتصاد تخمگذار لخت ویران COVID-19 به شکل دراورده شده در دولت کتاب و در اقتصاد ،

کسری بودجه خواهد بود که بزرگترین ثبت شده توسط یک دولت استرالیا پس از جنگ جهانی دوم و اقتصاددانان می گویند که بازار انتظار این است که در عرصه $200 میلیارد دلار در 2020-21.

“ما می توانیم انتظار برای دیدن بسیاری از جوهر قرمز من انتظار دارم که احتمالا ما در حال رفتن به دنبال در یک کسری بودجه در این سال بیش از $200 میلیارد دلار” Grattan موسسه اجرایی armfield گفت.

“بنابراین همه چیز بسیار وخیمی از نظر بودجه و موقعیت.”

کل هزینه های دولت coronavirus صرف اقدامات تاپ $164 میلیارد, بیش از نیمی از آن است که با توجه به $86 میلیارد JobKeeper طرح که تمدید شد تا ماه مارس اوایل این هفته.

تقریبا همه از آن حمایت تحویل داده است بیش از گذشته سال مالی و جاری است.

تاثیر بر بودجه پایین خط تشدید شده است این واقعیت است که کسب و کار مبارزه شده اند درآمد کمتر پول و پرداخت مالیات کمتر در یک اقتصاد ضعیف.

آقای Frydenberg اعلام خواهد شد که در سراسر 2019-20 و 2020-21 سال مالی شرکت, مالیات رسید انتظار می رود به رکود توسط $25 میلیارد دلار قرار دادن بیشتر دندانه در بودجه.

“ما اعلام کرد اقدامات همراه با کاهش مالیات رسید دیده است یک ضربه به خط پایین اما این شده است لازم به منظور کوسن برای میلیون ها نفر از مردم استرالیا” آقای Frydenberg گفت.

پیش بینی سقوط در کسب و کار سرمایه گذاری نیز اعلام کرد با سرمایه گذاری انتظار می رود به سقوط 12.5 درصد در 2020-21 داشتن در حال حاضر کاهش یافته است 6 درصد در 2019-20.

آقای Frydenberg نشان داد که روز سه شنبه برخی از چهره او پرده خواهد بود “چشم آب”.

در اوایل این هفته, دولت فدرال اعلام کرد یک فرمت از هر دو JobKeeper و coronavirus مکمل است که می رود به رفاه گیرندگان در پرداخت مانند کارجویان و جوانان کمک هزینه.

Josh Frydenberg and Scott Morrison speak to reporters in a courtyard
دولت تمدید JobKeeper و coronavirus مکمل در ماه سپتامبر گذشته این هفته است.(ABC اخبار: نیک Haggarty)

این فرمت از هر پرداخت که این نرخ برای هر دو پرداخت کاهش از ماه سپتامبر پیش بینی شده است که هزینه $20.4 میلیارد دلار است.

مازاد پیش بینی شده فقط هفت ماه پیش

روشن شده است برای ماه است که این بیماری همه گیر خواهد upend طرح دولت برای تحویل بودجه مازاد در 2019-20 سال مالی است.

فقط هفت ماه پیش در دسامبر اواسط سال, پیش بینی های اقتصادی (MYEFO) دولت پیش بینی شده این امر تا پایان سال مالی در سیاه و سفید.

در زمان مازاد از 5 میلیارد دلار بود و پیش بینی با رشد مازاد در سراسر بقیه رو به جلو تخمین می زند.

بدهی خالص در زمان MYEFO پیش بینی شده بود برای رسیدن به $392 میلیارد و انتظار می رود که تورم قابل ملاحظه ای در فردا اعلام خواهد شد.

فردا اقتصادی بیانیه همچنین شامل پیش بینی برای سال مالی آینده از جمله رشد تولید ناخالص داخلی رشد دستمزد و اشتغال در آمار و ارقام.

با این حال پیش بینی نخواهد شامل چهار سال به جلو برآورد دوره با دیگر گسترده پیش بینی می شود مشخص شده در اکتبر بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im