رژیم صهیونیستی. Wolf برای باز کردن گلف اسکله خصوصی, اردو مه 1


 Gov. Tom Wolf

رژیم صهیونیستی. تام Wolf

ویلکس-بار ، — با شروع چهار شنبه, آوریل 1 گلف اسکله هدایت سفرهای ماهیگیری و خصوصي اردو ممکن است بازگشایی در سطح ایالت.

رژیم صهیونیستی. تام گرگ از اعلام روز شنبه اضافه کرد که همه را ملزم به دنبال به روز شده زندگی-تداوم کسب و کار, راهنمایی و پرسش و پاسخ های صادر شده توسط گرگ دولت شامل ویژگی برای این که چگونه این فضای تفریحی و صنایع می توانند رزومه فعالیت های در حالی که اولویت بهداشت عمومی و ایمنی.

اردو در پارک دولت باقی خواهد ماند و بسته از طریق پنج شنبه, مارس 14.

“ساکنان نیوکاسل باقی مانده اند انعطاف پذیر در سراسر این COVID-19 بحران و همانطور که ما با موفقیت ادامه به پهن کردن منحنی برای محافظت از سلامت جسمی ما بسیار مهم است که ما نیز تمرکز بر روی سلامت جسمی و روحی ما در طول این زمان فوق العاده ای,” گرگ گفت. “به عنوان آب و هوا گرم و تابستاني بلند, بهره گیری از زمان در خارج از منزل است که یک راه مهم برای مدیریت استرس است. همانطور که ما شروع به اندازه گیری, محدود, مراحل بازگشایی ما مشترک المنافع بازگشایی این صنایع کمک خواهد کرد که برای بازسازی اقتصاد ما و تقویت سلامت روان ما.”

گرگ گفت: او بلند است برخی از محدودیت در کسب و کار مربوط به برخی از فعالیت های در فضای باز برای اطمینان حاصل شود که ساکنان نیوکاسل باید فرصت هایی را برای با خیال راحت لذت بردن از تفریح و سرگرمی به عنوان یک راه برای حفظ مثبت سلامت جسمی و روانی و در همراهی با کشورهای مشترک المنافع را stay-at-home سفارشات برای کاهش گسترش COVID-19.

با توجه به یک مطالعه اخیر توسط بنیاد خانواده کایزر, نزدیک به نیمی (45 درصد) از بزرگسالان در ایالات متحده گزارش داد که سلامت روانی آنان شده است منفی نهفته با توجه به نگرانی و استرس بیش از COVID-19 با بار به احتمال زیاد به ادامه حتی به این بیماری همه گیر را تهدید کاهش می یابد.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) صادر ارشاد در بازدید از پارک و امکانات تفریحی. این دستورالعمل باید به دنبال ایالتی کسب و کار و زمانی که درگیر شدن در فعالیت در فضای باز در حالی که دولت فاجعه بیانیه باقی مانده است در اثر. دستورالعمل خواهد اطمینان از ایمنی افراد و خانواده ها درگیر شدن در فعالیت های در فضای باز و پایبندی به شما کمک کند گسترش COVID-19.

اقامت نزدیک به خانه

ساکنان نیوکاسل را تشویق به لذت بردن از مجاز, هوای آزاد, فعالیت های تفریحی در جامعه و جلوگیری از ازدحام مقصد محبوب.

عمل اجتماعی فاصله

حفظ توصیه می شود حداقل 6 فوت به غیر از همکار recreationists. ساکنان نیوکاسل نیز تشویق به پوشیدن یک ماسک و یا محافظ پوشاک است که تحت پوشش بینی و دهان هر زمان آنها را به خارج. اگر یک پارکینگ در یک پارک پر است و یا وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در همان دنباله پیدا کردن یک جایگزین محل به از نو خلق کردن. عبور از خیابان برای جلوگیری از در حال اجرا به طور مستقیم گذشته یکی دیگر دونده و یا صبر کنید دیگر در یک سوراخ گلف برای یک شخص گلف باز به جلو حرکت کند.

به حداقل رساندن خطر ابتلا به دیگران

افراد باید تنها بیرون رفتن اگر آنها احساس سالم اند و نه در معرض کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

رعایت بهداشت

شستن دست ها اغلب با آب گرم و صابون به مدت 20 ثانیه. اگر آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از یک ضد عفونی کننده دست حاوی حداقل 60 درصد الکل است. اجتناب از سطوح که در حال لمس اغلب مانند دستگیره های درب و دستگیره های نرده ای.

باید یک طرح

ایجاد یک طرح ایمنی قبل از رفتن به خارج از منزل. توضیح به کودکان نیاز به نگه داشتن فاصله خود از دیگران حتی اگر آنها اتفاق می افتد برای دیدن یک دوست در حالی که در خارج از. گفتگو با شرکای اجتماعی فاصله در حالی که در زمین گلف. فکر می کنم از طریق چگونه برای جلوگیری از دوندگان دیگر هنگامی که در حال انتظار برای با خیال راحت از خیابان عبور در همان زمان.

“تمرین های اجتماعی فاصله کمی طول می کشد تا برنامه ریزی و صبر اما لازم است اگر ما می خواهیم به ادامه صاف منحنی در حالی که اطمینان حاصل کرد که ساکنان نیوکاسل فرصت به استرس و ورزش” گرگ گفت. “پیدا کردن تعادل بین بهره گیری از خارج از منزل و ایمن ماندن تنها زمانی ممکن است که همه ساکنان نیوکاسل در حال مطیع همان اقدامات احتیاطی. این مهم است که همه ساکنان نیوکاسل پایبند به دستورالعمل های ایمنی اجازه می دهد تا برای این فعالیت در فضای باز باقی می ماند در دسترس عموم است.”

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im