گوگل شکایت کرد به اتهام گمراه کردن مصرف کنندگان به ثبت نام در دور حریم خصوصی خود را

Category: کارما No comments

غول فن آوری است که گرفته شده به دادگاه به اتهام گمراه کردن مصرف کنندگان به دور یک مقدار زیادی اطلاعات شخصی بیش از آنها انتظار می رود.

گذشته از ردیابی آنلاین افراد فعالیت های خود در موتور جستجو و سیستم عامل گوگل همچنین نظارت بر فعالیت کاربران اینترنت در “غیر گوگل” سایت برای افزایش آن تبلیغات هدفمند.

مصرف کننده watchdog خواهد استدلال می کنند قبل از دادگاه فدرال که گوگل موفق به “به درستی به اطلاع مصرف کنندگان” و به دست آوردن نیست خود را “صریح رضایت آگاهانه” هنگامی که آن کلید تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی در چهار سال پیش.

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) مدعی است که گوگل از کاربران را وادار به کلیک بر روی “موافقم” به این اطلاع رسانی که منجر به آن شکایت کرد که:

“برخی از ویژگی های جدید برای حساب کاربری گوگل خود را:

“ما به معرفی برخی از ویژگی های اختیاری برای حساب خود را دادن به شما کنترل بیشتری بر روی داده های گوگل جمع آوری و چگونه آن را استفاده می شود در حالی که اجازه می دهد گوگل به شما نشان می دهد تبلیغات مرتبط بیشتر.

“اطلاع رسانی نیز اظهار داشت:

“اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود در حساب Google خود ساخت آن را آسان تر برای شما به بررسی و کنترل” و “گوگل از این اطلاعات برای تبلیغات در سراسر وب بیشتر مربوط به شما.”

این اطلاع رسانی به نظر می رسد برای کاربران گوگل از ماه ژوئن 28, 2016 به (حداقل) دسامبر 2018.

این ACCC مدعی است که “من موافقم” اطلاع رسانی گمراه کننده بود چرا که مصرف کنندگان “نمی توانست به درستی درک تغییرات گوگل بود و نه چگونه اطلاعات خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد” و در نتیجه مصرف کنندگان “نه” و “نمی تواند” به رضایت آگاهانه.

“ما باور داریم که بسیاری از مصرف کنندگان داده شده اگر یک انتخاب آگاهانه ممکن است حاضر گوگل اجازه ترکیب و استفاده از یک آرایه وسیعی از اطلاعات شخصی خود را برای خود گوگل مالی سود” ACCC رئیس راد Sims گفت.

“این ACCC معتقد است که مصرف کنندگان به طور موثر به پرداخت هزینه برای خدمات گوگل با داده های خود را پس از این تغییر معرفی شده توسط گوگل افزایش قیمت’ از خدمات گوگل بدون مصرف کنندگان دانش است.”

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>