غول, A, s, D-پشت در میان MLB تیم در coronavirus مطالعه

Category: تایمزلیدر No comments

توسط جینی McCAULEY

سان فرانسیسکو (AP) — San Francisco Giants و آریزونا دایاموند بکس دو از لیگ اصلی بیس بال تیم های شرکت کننده در یک مطالعه از کروناویروس که تست خواهد شد صدها نفر از مردم — از جمله بازیکنان از باشگاه های مختلف برای آنتی بادی است.

هر دو ایالت آریزونا و سان فرانسیسکو تایید آنها شرکت کرده بودند.

اوکلند دو و میدانی نیز در حال بدست گرفتن بخشی در یک فرد با دانش مستقیم از باشگاه تصمیم گفته آسوشیتد پرس روز سه شنبه صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که جزئیات خاصی نیست ساخته شده است. دانشگاه استنفورد یکی از موسسات در حال اجرا و مطالعه است.

که کارکنان در این مطالعه متفاوت بوده و توسط تیم این فرد گفت: بدون ارائه جزئیات که با اوکلند شده بود را آزمایش کردند.

فرد دیگری با آگاهی از این مطالعه گفت: هر سازمان و تصمیم گرفت که آزمایش می شود مانند جبهه-دفتر مدیران کارکنان تمام وقت و یا بازیکنان که داده شد گزینه ای را برای شرکت در.

این یک را متاثر شده اند COVID-19 با minor league manager در لوئیزیانا بیمارستان برای درمان ویروس. نامزد او نیکی Trudeaux ارسال شده در دوشنبه او هنوز هم با استفاده از ونتیلاتور اما او قادر به دیدن چشم خود را با تشکر به یک پرستار که به آنها کمک کرد اتصال از طریق تماس تصویری.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود می تواند تجربه شدید بیماری از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

بیشتر AP MLB پوشش: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>