از DJing به خاک: سابق triple j میزبان معاوضه موسیقی برای کشاورزی ارگانیک

تا اوایل سال جاری Luen رایگان در “اداره” بود و به طور معمول در پشت عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در dimly روشن, کلوپ شبانه, ارسال techno beats در سراسر عرق جمعیت.

اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن او و بسیاری دیگر در صنعت موسیقی از کار سابق triple j ارائه شده است با استفاده از زمان به دنبال او دیگر شور: کشاورزی ارگانیک.

و با همه گیر ترک کمتر برگشت که به طور معمول رفتن ‘WWOOFing’ — داوطلب در مزارع ارگانیک — استرالیایی در حال تشویق به کمک کردن در خاک خانه.

خیساندن تا دانش

WWOOF مخفف حاضر کارگران در مزارع ارگانیک یک جنبش جهانی است که متصل هزار نفر از داوطلبان — که بسیاری از آنها مسافران — با کشاورزان که ارائه مواد غذایی و یک تخت به ازای باغبانی دانش.

هنگامی که او ایرانگردی درآمد ناگهان خشک شده و به عنوان Bunnings فروخته شده از دانه به عنوان استرالیایی در آغوش انزوا باغبانی, Luen رایگان ثبت نام در باغبانی البته در TAFE و بعد شروع WWOOFing در یک مزرعه در شمال نیو ساوت ولز.

در حالی که آن را “بسیار دقیق مخالف” به شیوه زندگی او به عنوان یک DJ, رایگان گفت: این فرصت را به یاد بگیرند که شده است یک پوشش نقره ای در میان آشفتگی از سال 2020 است.

“این باور نکردنی است … من این شکستن جایی که من قادر به رفتن به رختخواب در 9.30 هر شب و تمام وقت خود را صرف فقط تمرکز بر روی یک چیز” او گفت:.

در g’day مزرعه در Childers این هفته رایگان شد “غوطه ور شدن” دانش بر همه چیز از درخت هرس و آبیاری به چگونه برای به حداکثر رساندن بهره وری در یک فضای کوچک تعقیب chooks و کشف انواع جدیدی از میوه درختان در حالی که شوهر او پچ وام خود مهارت های نجاری ساختن دانه تخت.

با دانش تازه کشف شده خود را زن و شوهر برنامه ریزی شده خود را برای شروع باغ بازار در این سال است.

یک ‘جایگزین’ راه برای دیدن استرالیا

A woman in black overalls and a long sleeved top crouches in a garden with brightly coloured herbs and spinach.
DJ تولید کننده و باغبانی, دانشجو, Luen رایگان می گوید باغبانی ‘فقط خیلی خوب برای سلامت روانی خود را’.(ABC گسترده ای خلیج: Eliza آلمان)

G’day, مزرعه, co-founder, گرگ دیکسون گفت که او و همسرش Dionne خواهد در تلاش برای اجرای مزرعه هموار و بدون WWOOFers.

آنها استقبال تعداد کمی از منظم داوطلب اهدای چند ساعت در هر هفته و همچنین بازدید کنندگان مانند Luen و پچ که اقامت برای یک هفته یا بیشتر.

WWOOF استرالیا, مدیر Traci Wilson-قهوه ای گفت: مرز محدودیت به معنای کمتر برگشت که به طور معمول را تا 80 درصد از WWOOF داوطلبان — اما بیشتر از استرالیایی ها بودند که خود را همه گیر شور و شوق برای باغبانی به سطح بعدی.

“ما در حال شروع به دیدن چند استرالیا WWOOFers که اصل برنامه ریزی برای رفتن WWOOFing — آنها برنامه ریزی برای سفر خارج از کشور و در حال حاضر آنها تصمیم گرفته اید از آنجا که آنها نمی تواند انجام دهد که آنها به دنبال راه های جایگزین برای سفر به استرالیا,” او گفت:.

Two hands grabbing a bunch of fresh, green parsley growing in brown mud.
داوطلبان می توانند درخواست “سوالات به عنوان بسیاری از آنها مانند” و کمک به فعالیت های خود انتخاب در g’day مزرعه در Childers از هرس درختان به چیدن گیاهان.(ABC گسترده ای خلیج: Eliza آلمان)

“ما تا به حال برخی از فوق العاده WWOOFing خانواده هایی که پیوسته ام به عنوان یک خانواده و آنها بچه های خود را در یک سفر در سراسر استرالیا — و یا در اطراف خود دولت با توجه به آنچه در این مستند وضعیت است.

“این یک راه فوق العاده برای دیدن برخی از کشور خود و انجام کاری مولد در همان زمان.”

Luen رایگان امیدوار است که زمان خواهد آمد زمانی که او می تواند بازگشت به صورت تمام وقت حرفه ای موسیقی و تمایل به خود, بازار, باغ, در خانه.

در عین حال او هر کسی را تشویق به عزاداری لغو برنامه توان آن را به جشنواره های بین المللی و یا سفر برای گرفتن دست خود را کثیف.

“من فکر می کنم که همه باید بروید در باغبانی.

“و در نظر رفتن و داوطلبانه در جایی بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند, شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن جایی برای رفتن در منطقه محلی خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im