فراموش نکنید افسرده روزانه تعداد ملبورن مرحله 3 مستند برطرف هزاران نفر از موارد

Category: کارما No comments

مستند محدودیت در ملبورن در جولای مانع تقریبا 19,000 مردم از انقباض COVID-19 با توجه به داده های جدید.

محققان از Burnet موسسه پیش بینی شده حدود 27000 نفر می شده اند مبتلا به کروناویروس در ماه جولای تا به حال نرخ رشد در ویکتوریا ادامه داد: بدون کنترل.

به جای آن فقط بیش از 8000 مردم محلی به دست آورد عفونت تشخیص داده شد در ویکتوریا.

محققان مدل حالات در بر داشت و در بدترین حالت وجود دارد می تواند به طور بالقوه شده است تا به 45,000 موارد — معنی به 37,000 موارد می تواند اجتناب شده است.

Burnet مدیر عامل موسسه برندان Crabb گفت: اکثریت جامعه تلاش در پیوستن به مرحله 3 محدودیت تا به حال یک “تأثیر عمده ای” در جلوگیری از موارد و صرفه جویی در زندگی.

“ما می توانیم فرض کنیم ما سه تا چهار برابر تعداد مرگ و میر سه تا چهار بار در تعدادی از بیماری های جدی پس از یک تاثیر بسیار عمده ای از مرحله 3 مستند” استاد Crabb گفت.

در مرحله سوم محدودیت در ملبورن و میچل شایر شامل بستن بارها میله, مکانهای تفریحی, مکانهای عبادت محدود کردن رستوران ها و کافه ها به دور و تنها و محدود کردن تجمعات عمومی به دو نفر

نیز وجود دارد یک کامل قرنطینه و جداسازی اعمال شده در چند ساختمان عمومی املاک و مسکن.

این مطالعه نشان داد که نرخ تولید مثل ویروس قبل از مستندات بود 1.75 — به این معنی که برای هر 10 نفر مبتلا به این ویروس بیش از 17 دیگران گرفتار آن است.

A graph showing a blue line going up at a reproduction rate of 1.75.
داده ها نشان می دهد که اگر این ویروس ادامه داد: گسترش در یک نرخ تولید مثل از 1.75 هزاران نفر از مردم آلوده شده اند در ماه جولای. نقاط قرمز نشان می دهد روزانه مورد اعداد.(ABC اخبار)

در ماه جولای که نرخ تولید مثل کاهش یافته بود به 1.16 — معنی بیش از 11 نفر در ابتلا به آن از هر 10 آلوده.

A graph showing the projected trajectory of COVID-19 infections and the actual number of COVID-19 infections.
معرفی مرحله 3 محدودیت دیدم رای دادن رها به 1.16, برگشتی هزاران نفر از موارد.(ABC اخبار)

دانشگاه UNSW اپیدمیولوژی Marylouise McLaws گفت: محدودیت های لازم پس از COVID-19 بیمار شماره های آغاز شده در حال افزایش است.

“پس از ماه ژوئن اعداد در ملبورن شد سرسختانه بالا و هنگامی که شما به بیش از 100 نفر در روز, پس از آن می توانید سرعت بخشیدن به بعد 14 روز و افزایش پنج برابر” استاد McLaws گفت.

A graph showing the rate of infection from June 14 until the end of July.
دیده می شود از اواسط ماه ژوئن تا پایان ماه جولای داده ها نشان می دهد که افزایش سریع در انتقال شده است کاهش یافته است.(ABC اخبار)

او گفت: بیش از 40 درصد از افراد در ملبورن حال شغل شما نمی تواند انجام دهد در خانه و مشغول به کار به صورت پاره وقت یا گاه کار و مشاغل متعدد.

“آنها احتمالا به کار می رفت و تا به حال بیش از 10 تماس هر روز و خطر آنها را چیدن آن و انتقال این ویروس بالا بود,” او گفت:.

مرحله 4 محدودیت های مورد نیاز

در حالی که يافتههای حاصل از مطالعه نشان داد که در مرحله 3 محدودیت به خوبی کار می کرد, به گفته کارشناسان ویکتوریا هنوز هم در مواجهه با یک “چالش بزرگ برای کاهش انتقال به سطح مورد نیاز برای دریافت COVID-19 اپیدمی تحت کنترل”.

این یافته ها به عنوان ساکنان ملبورن و ویکتوریا در صورت سختگیرانه تر مستند اقدامات برای جلوگیری از افزایش جزر و مد از موارد.

A woman wearing a mask and holding a shopping trolley waits at the lights in Footscray.
این مطالعه تشخیص نیست قابل رؤیت تاثیر را در گسترش COVID-19 پوشیدن ماسک, اما نویسندگان اشاره کرد که خیلی زود از داده ها.(ABC اخبار: Loretta Florance)

در ملبورن و میچل شایر که در آن مرحله 4 محدودیت را به جای جنبش مردم است محدود و هزاران نفر از کسب و کار تعطیل شده اند برای شش هفته.

استاد Crabb گفت: این بیماری همه گیر شد و هنوز هم در کاهش و جامعه گسترش ویروس هنوز هم در حال رشد است.

“ما باید این نرخ کاهش اما هنوز یک بیماری همه گیر به صفر به حذف — که جایی است که ما می خواهیم برای رسیدن به جامعه” او گفت:.

ملبورن خسته کننده از محدودیت

چالش این است که در حال حاضر “جامعه خستگی”‘ تنظیم در, که ممکن است دیدن بیشتر مردم مایل به پایبندی به مرحله 4 محدودیت.

برای مقابله با آن, گرفتن جوامع مختلف در هیئت مدیره با سلامت عمومی پیام بسیار مهم است.

“بسیاری از اقدامات اولیه برای کنترل COVID-19 … شده اند و از بالا به پایین کنترل جامعه همکاری ضروری است ،” Burnet موسسه مطالعه گفت.

نویسندگان محلی گفت: رهبران جامعه باید مشغول به تشویق آنها برای رهبری جوامع خود در پاسخ به این ویروس.

استاد McLaws گفت: رویکرد سلامت عمومی پیام بوده است “بسیار سفید طبقه متوسط”.

“پیام فرض کنیم شما انگلیسی صحبت می کنند و دسترسی به رسانه های جریان اصلی است و لزوما در مورد افراد جوان و فرهنگی گروه,” او گفت:.

“آنها ممکن است از شنیدن آن است.”

تبلیغات متخصص دی Madigan به توافق رسیدند.

“آنچه که ما شاهد هستیم این است که دولت پیام در حال کار بر روی یک خاص تاريخی است و نه کار بر دیگر مردم است,” او گفت:.

“آنها در حال کار به خصوص به خوبی در تحصیل زنان بیش از سن 35.

“هنگامی که شما نگاه در افراد با تحصيلات پايين و همچنین در پایین سن آنها کمتر به احتمال زیاد به دنبال دولت را توصیه.”

او گفت: این افراد نیز بیشتر احتمال دارد به در ناامن کار و نه پس انداز.

“من فکر می کنم برای تغییر هر رفتار شما نیاز به یک هویج و یک چوب.

“من مطمئن هستم که آنچه هویج خواهد بود اما آن را احساس نمی کند وجود دارد بسیار فراتر از این واقعیت است که امیدوارم در پایان شش هفته آینده ما ممکن است برای جلوگیری از این.”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>