‘میدان رویاها”: پدران و پسران فانتوم و phenoms

Category: تایمزلیدر No comments


 People portraying ghost players emerge from a cornfield as they reenact a scene from the movie “Field of Dreams” at the movie site in Dyersville, Iowa. The 1989 film was No. 6 in The Associated Press’ Top 25 favorite sports movies poll. AP photo

مردم به تصویر کشیدن روح بازیکنان از ظهور cornfield به عنوان آنها reenact یک صحنه از فیلم “میدان رویاها” در این فیلم در سایت در Dyersville, Iowa. فیلم 1989 بود شماره 6 در آسوشیتد پرس’ Top 25, ورزش مورد علاقه, فیلم, نظر سنجی.

عکس از آسوشیتدپرس


نیویورک — بیس بال و اشک آنهایی خطی کردن گونه ها.

اشک از نوع ترک شکاف بین پدران و پسران.

“میدان رویاها” در مورد فانتوم و phenoms در بعید الماس در آیووا cornfield.

احساسات روان مانند آب در سراسر fresh-cut, چمن, طنین سه دهه بعد از آن به دلیل اعصاب فیلم حفاری به پایین برسد.

“من به یاد داشته باشید من فکر می کنم این اولین تست غربالگری ما تا به حال آن را در لا منطقه و جذب مخاطبان و آنها نمی دانم هر چیزی در مورد فیلم” مدیر Phil Alden Robinson به یاد می آورد این هفته است. “و به سمت من نشسته بود و در پشت من متوجه یک زن حدود دو شاید سه ردیف در مقابل من در راهرو فقط گریه.

“سر او بود در دست او بود گریه به شدت” او رفت. “من شروع به خارج شدن از صندلی من. من که قرار بود برای رفتن به او و فقط با قرار دادن بازوی من بر روی شانه خود را و بگو: “این فقط یک فیلم است.’ و من یک یا دو گام به سوی او و من به رسمیت شناخته شده ، او کسی از بخش بازاریابی از استودیو و او می خواهم در حال حاضر دیده می شود این فیلم است. و من فکر کردم اوه خدای من این واقعا چیزی است.”

آنها ساخته شده و مخاطبان رسید.

منتشر شده در مارس 1989 دو هفته پس از “لیگ,” 10 سال پس از “بول دورهام” و هشت سال پس از “هشت مرد را از” “میدان رویاها” بود شماره 6 در آسوشیتد پرس’ Top 25, ورزش مورد علاقه, فیلم, نظر سنجی.

رابینسون اقتباس W. P. Kinsella را 1982 رمان “جو Shoeless” به فیلمنامه است که کمرنگ و متمرکز داستان در مورد یک کشاورز که جایگزین ذرت با ballfield به عنوان او به دنبال یک مراسم با و رستگاری از خود-پدر مرده. ری Kinsella, بازی های برگزار شده توسط کوین کاستنر می شنود مرموز ناشناس صدای او را گفتن: “اگر شما آن را ساخت او خواهد آمد” “سهولت درد خود را با” و “به دور است.” فیلم به نقطه اوج و پیشرو به او بازی گرفتن با پدر خود روح است.

در طول راه تلاش خود را طول می کشد او را به بوستون Fenway پارک و به Chisholm, مینه سوتا. او با کمک همسرش آنی (Amy Madigan), تلخ, رمان نویس ترنس مان (جیمز ارل جونز); و جعلی taxi زیبایی گراهام (برت لنکستر) که به یک بازی برای 1905 New York Giants هرگز پا به صفحه و بعد تبدیل به یک دکتر. روح تیم است که در آیووا زمینه led توسط جو Shoeless جکسون (Ray Liotta) ممنوع همراه با بقیه 1919 Chicago White Sox برای پذیرش پول به پرتاب جهان سری.

سابق بیس بال کمیسر پری وینسنت به این نتیجه رسیدند تم بسیار مشابه به عنوان کسانی که با تاکید بر سلف خود, A. Bartlett Giamatti, یک استاد دانشگاه ییل از رنسانس ادبیات که reveled در بیس بال شاعرانه طرف.

“آن را در قلب بسیاری از ادبیات غرب مبارزه برای زندگی به دور از خانه و سپس به خانه. و هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی شما در آغوش هم تیمی های خود و شما پناه در ستاره شرق,” وینسنت گفت. “بارت نقطه بود که دلیل دانشگاهیان و روشنفکران مانند بیس بال است که در بیس بال است که واقعا گفتن از غرب کانن مبارزه وجود داشته باشد به دور از همه این واقعیت است که رستگاری رخ می دهد زمانی که شما به خانه.”

Giamatti, مصرف که در تابستان با تحقیق و تفحص از پیت رز قمار نیست که زمان برای تماشای “میدان رویاها” “لیگ برتر” یا “هشت مردان است.”

“من نه تحریم آنها. من مشغول هستم. و من تمایل به خواندن کتاب در زمانی که من نشستن در اینجا او گفت:” طی مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در دفتر او که اوت. 18. “من نمی خواهم به مانند این معتاد این wonk که نمی کند — من به سادگی هنوز یک شانس به آنها را ببینید. من بیان این که راه به خاطر من هر اعتماد به نفس من خواهد شد. آنها در این سنین است. آنها در حال رفتن به در فرهنگ و به من گرفتن با آنها است.”

Giamatti اعلام کرد افزایش طول عمر سیستم تعلیق که Aug. 24 و از حمله قلبی درگذشت و هشت روز بعد.

رابینسون رشد در لانگ بیچ نیویورک و به وضوح به یاد نشستن در یک صندلی بین اتاق نشیمن و آشپزخانه به عنوان یک 5 سال, تماشای Elston Howard زمین به Pee Wee ریس برای نهایی از سال 1955 سری جهانی در برابر یانکی ها به داجرز خود را تنها به عنوان در حالی که در بروکلین. یک عکس از رابینسون با یک بازو در اطراف Roy Campanella باقی مانده است یکی از باارزش ترین اموال. او زخم های این تیم را به لس آنجلس پس از سال 1957 فصل است.

“این اولین بار در زندگی من است که من آموخته ام که زندگی می تواند شکستن قلب خود را,” او گفت:.

“میدان رویاها” به دست آورده نامزد جایزه اسکار برای بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه اقتباسی (هر دو برنده “رانندگی برای خانم دیزی”) و بهترین امتیاز اصلی (برنده توسط “پری دریایی کوچک”). آن را بارها و بارها پخش در تلویزیون کابلی در هفته های اخیر.

مان شخصیت پیش بینی “مردم خواهد آمد” به میدان به گذشته خود یک سخنرانی نشان داده شده در ویدئو تخته بازیکن قبل از معرفی در دنیای سری بازی های.

حتی در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس مردم رانده اند به فیلم موقعیت سایت در Dyersville, Iowa. 8 ، 000 صندلی ورزشگاه در حال ساخت مجاور به حفظ زمینه فیلم و یانکی ها و شیکاگو وایت ساکس هنوز هم در حال برنامه ریزی برای بازی وجود دارد در اوت. 13.

“من می گویند در مورد چهار یا پنج خودرو یک روز گفت:” روم واینبرگ مدیر عملیات برای رفتن فاصله بیس بال که صاحب فیلم سایت. “شما به صورت دوره ای مردم را به آرامی از خود را که همه آشنا پیاده روی به الماس است. برخی از بازی گرفتن. دیگران فقط راه رفتن پایگاه های یک زن و شوهر از تصاویر هاپ در وسیله نقلیه خود را و سر خانه. مردم کشیده شده به سادگی از سایت و فقط سالم از آن است.”

بیس بال در می رود و در بعضی از فرم.

“این اشتباه است که برخی از مردم را هنگامی که آنها می گویند بیس بال آنها فکر می کنم از MLB” رابینسون گفت. “اما آن را نیز جزئی لیگ. این کالج است. این دبیرستان. آن را کمی لیگ. این stickball. این stoopball. این پدران گرفتن بازی با فرزندان خود را. آن را ساکن در یک محل را در دل ما و تصورات که خیلی بزرگتر از فقط MLB.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>