زن MP می پوشد بن کیسه به افسوس ‘جنسیتی زباله’

یک سیاستمدار زن است ملبس به یک کیسه زباله به تماس از آنچه او می گوید که جنسیتی “زباله” زنان در سیاست مجبور به قرار داده تا با.

در دقیقه-فیلم بلند ارسال شده به توییتر جنوب استرالیا لیبرال MP Nicolle چخماق لیست یک سری حوادث او را تحمل پس از ورود به سیاست فدرال از جمله هدفمند توسط یک مرد استاکر و با داشتن دفتر مبارزات انتخاباتی مخدوش با “عجیب و غریب” و “روسپی”.

او همچنین انتقاد نر مفسر مایک کارلتون که در یک قسمت از Q+A توییتی که panellist و خواننده Jimmy Barnes بود “نشان داده داری با جهش از صندلی خود و خفه [Nicolle]”.

اما Ms چخماق به نظر می رسد که کشیده خط در روز یکشنبه هنگامی که یکی دیگر از مفسر و ABC radio میزبان پیتر را برانگیخت نوشت ستون نخوری, براق, بروشور صادر شده توسط نمایندگان مجلس در مالیات دهندگان هزینه به موکلین خود.

آقای برانگیخت ذکر شده دیگر در جنوب استرالیا لیبرال ها از جمله “پادشاه باز-گردن پیراهن دیوید Basham” اما مادی و معنوی خود را دقیق ترین مشاهدات برای Ms چخماق او “گوشواره مروارید و مروارید وار لبخند” و “گسترده کمد لباس, کاپشن, کت, و, تنگ, سیاه, مچ پا-انجماد شلوار و stilettos طلسم جنسی”.

پوشیدن آن بسیار بالا و سیاه و سفید مچ پا-انجماد وزش Ms چخماق به پایان می رسد این ویدئو با طرح این سوال: “بنابراین آقای برانگیخت, آنچه باید یک زن در سیاست می پوشند؟”

“چگونه در مورد یک کیسه زباله خود را برای مطابقت با زباله انداز” او می گوید: در حالی که از بین بردن او کت سیاه و سفید به فاش کردن یک خاکستری بن کیسه cinched با یک کمربند سیاه و سفید.

فدرال نمایندگان مجلس داده می شود و ده ها هزار دلار در هر سال که برخی از آنها را می توان مورد استفاده برای چاپ مواد.

تقریبا بلافاصله پس از جلب ستایش از سیاستمداران زن در سراسر راهرو از جمله نیروی کار را Anika چاه توییتی که “من با Nicolle چخماق”.

“معتبر بود اما درخواست تجدید نظر به طور گسترده ای. جذاب اما سعی نکنید بیش از حد سخت است. با اعتماد به نفس اما متوسط بله می دانم؟”

یکی دیگر از زايمان MP, Madeline پادشاه را هم به توییتر اعلام کرد: “موضع من با Nicolle سنگ چخماق” گفت: نوع جنسیتی زباله او copped متعلق “در بن”.

در حال بارگذاری

زنان در سیاست به مدت طولانی در مورد شکایت از استانداردهای دوگانه که به آنها برگزار می شود — به خصوص وقتی که می آید به ظاهر — اما بسیاری از آنها تمایلی به, و یا خسته از صحبت کردن در مورد آن.

Ms سنگ چخماق است که از جناح محافظه کار از حزب لیبرال است که به طور معمول و حتی بیشتر مردد به بحث در مورد تجربه خود را به عنوان زن نمایندگان مجلس از ترس آنها یا تعریف شده توسط آن و یا بالا بردن ابرو در میان اغلب مردسالار قبل از انتخاب کمیته.

ولی نمونه هایی از تبعیض جنسیتی در سیاست بی پایان هستند.

از سبزی Senator Sarah Hanson-Young “فاحشه شرمندگی” افترا پرونده سناتور سابق دیوید Leyonhjelm به نخست وزیر سابق تونی ابوت اشاره به “جاذبه جنسی” و سپس نامزد فیونا اسکات و لیبرال همین Randall متهم سپس دموکرات Cheryl Kernot از “داشتن اخلاق از یک گربه کوچه”.

استرالیا اولین زن نخست وزیر جولیا گیلارد رنج می برد سال از منفی تفسیر در مورد جا از کت مدل موهای او لحن صدای او حتی تصمیم خود را برای کودکان ندارد.

یکی از شدیدترین منتقدان جناح راست مفسر آلن جونز پیشنهاد قرار دادن خانم گیلارد به “کیسه کاه” و پرتاب او به دریا و پس از مرگ پدرش ادعا کرد که او “درگذشت شرم”.

آقای جونز همچنین به نظر می رسد در ضد مالیات بر کربن تظاهرات در خارج از مجلس که در آن تظاهرات برگزار شد تا پلاکارد که روی آن نوشته شده “خندق جادوگر” و “باب براون عوضی”.

در سال های پس از, صفوف زنان در مجلس باید تقویت شده است — به طور عمده در کار جانبی است که کمک به تغییر لحن از بحث اما آن را قطعا نه حل و فصل آن است.

Ms سنگ چخماق است که 42 و خانم ولز, 34, از کشورهای مختلف و احزاب مختلف و نشستن در پایان مقابل از طیف ایدئولوژیک اما مداخله خود را به شدت نشان می دهد نسل بعدی از زنان در سیاست نمی cop جمله “جنسیتی زباله” در سکوت.

آقای برانگیخت شده است تماس, برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im