دولت فدرال برای محافظت از مهد کودک مکان در ویکتوریا به عنوان مرحله 4 مستند طول می کشد نیروی

Category: کارما No comments

دولت فدرال پول را به ویکتوریا مهد کودک بنابراین والدین می توانند فرزندان خود را در خانه و بدون از دست دادن خود را در مکان های فدرال و وزیر آموزش و پرورش دن Tehan می گوید.

بودجه اضافی ارائه خواهد شد به مراکز دولتی برای تشویق آنها به اتهام هزینه برای کودکان وجود ندارد اضافی برای 30 روز.

آن را به طور موثر اجازه می دهد تا پدر و مادر به نگه داشتن فرزندان خود را از مراقبت از شش اضافی کار هفته بدون stung با هزینه های اضافی اگر خود را به مرکز موافقت خود را با صرف هزینه.

“در نهایت تصمیم به چشم پوشی از شکاف هزینه است تا به ارائه دهنده خود را, اما آنچه در این بسته است incentivise دهندگان به چشم پوشیدن از شکاف هزینه” آقای Tehan گفت.

“ما می خواهیم کسانی که پدر و مادر به نگه داشتن فرزند خود را ثبت نام چون ما می دانیم هنگامی که ما آمده ایم از این همه گیر آنها خواهد شد نیاز به مراقبت از کودکان خود را به طوری که آنها می توانید به بازگشت به کار.”

ترتیبات جدید خواهد بود در محل از فردا.

مهد کودک و پدر و مادر شده اند در سمت چپ مواجه شدید قطعیت پس از آن اعلام شد ویکتوریا را برای حرکت به مرحله 4 coronavirus محدودیت.

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>