اف بی آی ادعا چینی کنسولگری است در کنف PLA نظامی محقق به عنوان تنش تشدید

ایالات متحده اداره فدرال تحقیقات (FBI) معتقد است چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو است که در کنف یک پژوهشگر چینی که متهم است در یک دادگاه فدرال کالیفرنیا با دروغ گفتن در مورد پس زمینه های نظامی.

به گفته پلیس آمریکا اتهامات جنایی تنگ خوان دروغ در مورد او نظامی وابستگی در درخواست ویزای کار در دانشگاه کالیفرنیا و دوباره در طول یک FBI مصاحبه ماه گذشته.

عوامل پیدا کردم عکس از خانم تانگ در یک از افراد ارتش آزادی بخش (PLA) غیر نظامی کادر و اخبار را از چین که شناسایی او نظامی وابستگی.

خانم تانگ محروم داشتن در ارتش خدمت به اف بی آی و یا دانستن اهمیت این نشان از لباس او تصویر ،

اف بی آی همچنین شواهد بیشتری از او نظامی وابستگی زمانی که آنها بعد از جستجو او را در خانه با توجه به شکایت کیفری ثبت شده در ماه گذشته است که اتهامات او را با تقلب ویزا.

“اف بی آی ارزیابی که در برخی از نقطه پس از جستجو و مصاحبه از [Ms] تانگ در ژوئن 20 سال 2020 [Ms] تانگ رفت به کنسولگری در سان فرانسیسکو که در آن FBI ارزیابی او مانده است و” دادستان نوشت: در تاریخ 20 ژوئیه دادگاه پرونده.

دادگاه پرونده نیز به دنبال بازداشت یکی دیگر از دانشمند چینی که وزارت دادگستری گفت: دروغ در مورد نظامی خود را در پس زمینه به ما.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin در سخنرانی خود در روز رسانه ای مطبوعاتی گفت: چین خواهد حفاظت از شهروندان است.

افزایش تنش بین قدرتهای جهانی

در حال بارگذاری…

به شمار می آید در میان افزایش تنش ها بین آمریکا و چین پس از آمریکا دستور تعطیلی چینی کنسولگری در هوستون.

روز چهارشنبه در واشنگتن به چین 72 ساعت به نزدیک کنسولگری “برای محافظت از آمریکایی مالکیت معنوی و آمریکایی ها اطلاعات خصوصی” در یک حرکت وزارت خارجه چین گفت که “به شدت آسیب” روابط.

در حال بارگذاری

سناتور جمهوری خواه مارکو روبیو اقدام رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا توصیف هوستون کنسولگری در توییتر به عنوان “گره مرکزی حزب کمونیست را شبکه گسترده ای از جاسوسان & نفوذ عملیات در ایالات متحده آمریکا”.

Mr وانگ توصیف ما از اتهامات عنوان “مخرب تهمت”.

“در پاسخ به ما را بی دلیل اقدامات چین باید پاسخ لازم و حفظ آن حقوق مشروع او گفت:” کاهش برای مشخص کردن هر گونه اقدامات است.

The flag of China flies outside the Chinese Consulate General in Houston
واشنگتن به چین 72 ساعت به کنسولگری این هفته است.(AP: David J. فیلیپ)

وزارت دادگستری نیز به اتهام دو چینی هکرها با هدف قرار دادن شرکت های مشغول به کار در COVID-19 واکسن.

جنوب چین صبح پست روز پنجشنبه گزارش داد که چین ممکن است نزدیک کنسولگری آمریکا در جنوب غربی شهر چنگدو در حالی که یک منبع به رویترز گفت که چین با توجه به بستن کنسولگری آمریکا در ووهان.

هو Xijin ویرایشگر حاکم کمونیست چین حزب تلخیص نشریه گلوبال تایمز نوشت که بستن ووهان کنسولگری خواهد بود به اندازه کافی مخرب.

آقای هو گفت: ما در حال حاضر کنسولگری در هنگ کنگ و آن را “بیش از حد آشکار است که کنسولگری یک هوش مرکز”.

“حتی اگر چین و نمی شود آن را می تواند به جای قطع کردن کارکنان خود را به یک یا دو صد. این را به واشنگتن بسیار رنج می برند درد,” او نوشت.

دیگر کنسولگری آمریکا در چین در گوانگژو و شانگهای و Shenyang.

فضا به پخش یا مکث م به قطع چپ و راست فلش به دنبال بالا و پایین فلش برای حجم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به رد بسته شدن بیشتر سفارتخانه های چینی.

رویترز/AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im