خستگی مغز مه و تنگی نفس: چه COVID-19 انجام به بدن در دراز مدت?

در حال حاضر ما در حال گرفتن یک درک بهتر از آنچه coronavirus بیماری به نظر می رسد.

ما می دانیم COVID-19 می تواند نسبتا خفیف آنفولانزا مانند بیماری برای بسیاری از مردم و برخی از مردم حتی نمی دانند آن را داشته باشد.

ما همچنین می دانیم که آن می تواند کشنده باشد برای دیگران. این می تواند طیف وسیعی از جدی بر بهداشت مانند گسترده لخته شدن خون و سکته مغزی و, در برخی موارد نادر باعث یک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن شناخته شده به عنوان یک سايتوکين طوفان.

آنچه که کمتر مشخص هستند که در دراز مدت اثرات بهداشتی از COVID-19.

آن را به ارزش به خاطر سپردن آن بوده است که کمتر از نه ماه پس از اولین موارد از آنچه که ما در حال حاضر می دانیم به عنوان COVID-19 پدید آمده در ووهان چین پس از آن در دراز مدت اثرات بهداشتی هنوز هم غیر ممکن می دانند.

اما در طول چند ماه گذشته حکایات پدید آمده از مردم تجربه عجیب و غریب مداوم علائم از جمله طولانی مدت خستگی و تنگی نفس, مغز مه و مسائل مربوط به دستگاه گوارش.

به عنوان با بسیاری از جنبه های کروناویروس جدید محققان در حال تلاش به جلو و با هم اطلاعات را به درک میان مدت اثرات بهداشتی به طور کامل.

چگونه coronavirus بر قلب

COVID-19 “long-روگرفت” همانطور که بسیاری از مردم با نشانه های طولانی مدت هستند که خود را اغلب توصیف مداوم خستگی و تنگی نفس.

در بخشی از این توضیح می توان گفت راه این ویروس می تواند به طور جدی تحت تاثیر قرار ریه ها.

عفونت می تواند باعث فيبروز — زخم سفت بافت است که باعث می شود آن را دشوار برای ریه ها به انجام کار خود را از oxygenating خون است.

اما تغییرات به قلب نیز می تواند کمک به این نشانه ها می گوید: لیندا گالو است که تحقیق چگونه coronavirus تاثیر می گذارد قلب به خصوص در افراد مبتلا به دیابت است.

تاثیر آن بر قلب هنوز روشن نیست, دکتر گالو می گوید اما مطالعات منتشر شده در هفته های اخیر توصیف اختلالات در قلب بیمارانی که به طور کامل پاکسازی ویروس.

“[پژوهشگران] خواسته آنها در مورد خود را فقط به طور کلی رفاه و بسیاری از بیماران اظهار نظر فقط به طور کلی خسته و داشتن تنگی نفس برخی از آنها با داشتن تپش قلب آتیپیک, درد قفسه سینه,” او می گوید.

بیشتر چه بسیاری از این بیماران نیست که بیمار با COVID-19 — بسیاری از آنها تا به حال موفق بیماری خود را در خانه به جای نیاز به درمان در بیمارستان.

“به طور کلی نویسندگان دولتی که قلبی اثرات مستقل از شدت و دوره حاد عفونت است که در مورد” دکتر گالو می گوید.

دکتر گالو بخشی از یک مطالعه بررسی دراز مدت اثرات COVID-19 به خصوص در افراد مبتلا به دیابت است و در حال حاضر به دنبال افرادی که تا به حال coronavirus به شرکت در مطالعه.

بر اساس این اطلاعات در حال حاضر در دسترس او و همکارانش انتظار افراد مبتلا به دیابت (هر دو نوع 1 یا نوع 2) به احتمال زیاد اثرات دراز مدت.

چه مه مغز رو با COVID-19?

دیگر مداوم علائم افراد گزارش را با مغز: مغز “مه” و بی خوابی و سردرد.

در حالی که ما کاملا نمی دانند که عوارض عصبی از coronavirus در عین حال ما می توانند یاد بگیرند که بسیاری از راه مغز در پاسخ به عفونت های دیگر می گوید: عصب شناسی لیلا Landowski از دانشگاه تاسمانی.

خستگی است که بیش از فقط یک احساس خستگی و می تواند در ارتباط با چیزهایی مثل “مه آلود” مغز کاهش رفلکس و سردرد معمولا مفید پاسخ به عفونت.

“دلیل خوبی وجود دارد که برای نصب یک پاسخ ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت طول می کشد مقدار زیادی از انرژی” دکتر Landowski می گوید.

“بدن می خواهد شما را به انجام به عنوان کمی به عنوان امکان پذیر است بنابراین شما می توانید صرفه جویی در انرژی و منحرف کردن آن به سیستم ایمنی بدن است.

“پس به عفونت حذف خستگی ریزید.

“با این حال در برخی از افراد سوئیچ که بازگرداندن بدن به حالت عادی به نظر می رسد به شکست منجر به خستگی مزمن است.”

محققان در حال تلاش برای درک بیشتر در مورد این “تغییر” به امید توسعه درمانهای موثر برای کسانی که با خستگی مزمن.

Illustration of a man sitting on a hotel bed watching TV.
مداوم خستگی و مه آلود مغز می تواند باقی بماند در بسیاری از افراد پس از عفونت های دیگر از COVID-19.(ABC اخبار: اما Machan)

یا نه coronavirus مغز تاثیر می گذارد بیشتر به طور مستقیم یکی دیگر از منطقه فعال پژوهشی.

ویکی لاوسون در Doherty موسسه است که به دنبال در مورد اینکه آیا ویروس می تواند به مغز و در این صورت است که سلول های مغز می تواند آلوده.

“صرف نظر از این که سلول های آن را آلوده اگر آن را آلوده کردن سلول ها در مغز می تواند باعث آسیب است که می تواند عواقب طولانی مدت” دکتر لاوسون گفت.

حتی اگر ویروس نیست آلوده کردن سلول های مغز به طور مستقیم و التهاب ناشی از این ویروس همچنین می تواند باعث آسیب به مغز می شود.

برخی از کارشناسان نگران هستند در میان مدت اثرات آن بر مغز ممکن است عواقب داشته باشد که رسیدن به بیشتر.

در یک مقاله در مجله بیماری آلزایمر گزارش کارشناسان این سوال که آیا افرادی که تا به حال COVID-19 به خصوص کسانی که علائم شامل از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن خواهد شد در معرض خطر بیشتری از شرایط از جمله بیماری آلزایمر پس از آنها بهبود می یابند.

گروه تحقیقاتی دیگری نوشتن در مجله عصب شناسی: “ما نیاز به آماده می شود که COVID-19 می تواند طولانی مدت debilitations [در سیستم عصبی] پس از عفونت پاک است.”

مداوم روده مسائل

کمتر شایع تر از دیگر علائم مداوم دستگاه گوارش مسائل.

در حالی که برخی از افراد علائم گوارشی از جمله اسهال و استفراغ و درد شکم در حالی که آنها بیمار با این ویروس برخی روگرفت می گویند که آنها نمی توانید این علائم است.

این یک پدیده است که محصول می تواند با دیگر عفونت های باکتریایی و ویروسی می گوید: Vincent هو, یک متخصص گوارش در غربی دانشگاه سیدنی.

“ویروس و یا باکتری ها پاک شده است اما افزایش حساسیت روده اغلب می تواند باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی” دکتر هو می گوید.

التهاب در سیستم عصبی روده است که شبکه ای از اعصاب در روده است که اغلب علت این مداوم سندرم روده تحریک پذیر (IBS) پس از یک جلسه اولیه اسهال ناشی از عفونت.

“مشکل با COVID است که ما فقط نمی دانم چه مدت این علائم می تواند برای” دکتر هو می گوید.

“اما ما می دانیم که با پست-عفونی سندرم روده تحریک پذیر می تواند برای تعداد ماه پس از آن و در برخی موارد متاسفانه آن می تواند برای سال گذشته.”

پس از عفونی سندرم روده تحریک پذیر, حداقل, نوع, ناشی از ویروس ها شده اند که در اطراف دیگر از coronavirus روی حیله و تزویر است اما نه غیر ممکن است به درمان, دکتر هو می گوید.

“ما می دانیم که اصلاح شیمی مغز از neurochemistry می تواند مفید باشد,” او می گوید:, و اضافه کرد که شناختی درمانی و هیپنوتیزم همه نشان داده شده است برای کمک به در علاوه بر این به اقدامات رژیم غذایی.

درد-تسکین داروها می تواند کمک به با درد شکم و دکتر هو می گوید حتی شواهدی ضد افسردگی داروها می تواند کمک کند چرا که اغلب مشکل است که با neurochemical سیگنالینگ بین مغز و روده.

تماس برای پزشکان به تشخیص دراز مدت علائم

در حالی که تحقیقات در دراز مدت اثرات COVID-19 است که در مراحل ابتدایی دانش بنیان به سرعت در حال رشد.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گزارش در هفته گذشته در یک نظرسنجی از مردم که تا به حال تایید COVID-19 با علائم که نزدیک به یک سوم تا به حال به معمول خود بازگشت وضعیت سلامتی دو تا سه هفته بعد از تست. سرفه و خستگی شد این علائم به احتمال زیاد باید حل و فصل شود.

حتی در میان افراد 18 تا 35 ساله با هیچ مزمن شرایط پزشکی نسبت که نمی شد به طور معمول سلامت یکی در پنج.

“در مقابل بیش از 90 درصد از بيماران سرپايی آنفلوانزا بهبود می یابند در حدود دو هفته از داشتن یک نتیجه تست مثبت,” نویسندگان این گزارش توجه داشته باشید.

“این گزارش نشان می دهد که حتی در میان علامتی بزرگسالان تست سرپایی تنظیمات آن را ممکن است هفته برای وضوح علائم و بازگشت به طور معمول سلامت است.”

انگلیسی, بیماری های عفونی, دکتر, Paul جلب شده است صریح صدا در اثرات طولانی از COVID-19 توصیف علائم او هنوز تجربه 14 هفته پس از ابتلا به این بیماری است.

“من قادر به خارج شدن از رختخواب برای بیش از سه ساعت در کشش بازوها و پاها به طور دائم fizzing که اگر تزریق با Szechuan فلفل من زنگ زدن در گوش متناوب مغز مه تپش قلب و چشمگیر نوسانات خلقی” نوشت و در مجله پزشکی بریتانیا را شاخه BMJ نظر در ماه گذشته.

دکتر گارنر می گوید تجربه خود را همراه با کسانی که از دیگر COVID-19 طولانی-روگرفت ارائه نیاز به پزشکان برای تشخیص این که برخی از آنها COVID-19 بیماران نیاز به زمان داده شده به تدریج بهبود می یابند.

“بدون سازماندهی دقیق قدم زدن مردم در رنج و بهبودی خود را با تاخیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im