خانواده های چپ اشتباه در مورد گزینه های میان تقویت SA-ویکتوریا مرز محدودیت

Category: کارما No comments

وجود دارد انتظار می رود یک خط تیره دیوانه در سراسر مرز این آخر هفته برای بسیاری از جنوب استرالیا در ویکتوریا ناامید به خانه در حالی که آنها هنوز هم می تواند.

اما تنها کسی که مجاز است در باقی مانده گیج کننده برای بسیاری از مصوبات قبل را عقب مانده و به خوبی پشت بازه زمانی مشاوره سخت برای دسترسی و بیشتر مردم گرفتار رخنه در سراسر مرز.

روز جمعه اعلام شد, South Australia شد دوباره تقویت آن کنترل مرز با ویکتوریا, ممنوعیت هر کسی از جمله جنوب استرالیا از ورود به دولت از نیمه شب روز سه شنبه.

این بدان معناست که در حدود 12 ساعت لوقا Voortman و نیاز خانواده خود را به پایان بسته بندی خود را در ملبورن خانه از 10 سال و شروع به رانندگی به مرز استرالیای جنوبی.

او اعطا شده است ضروری مسافر معافیت به حرکت می کند اما از نیمه شب روز سه شنبه این محدودیت را سفت و همسرش و دو فرزند جوان نمی خواهد بود قادر به عبور از مرز.

“در حال حاضر من در حال بارگذاری جعبه ما کاملا سلب جدا ما خانه ما شده ایم تا 1:00am می باشد شب گذشته … به مطمئن شوید که ما می توانیم در سراسر مرز بنابراین ما می توانید با پر کردن تعهدات ما به کارفرمایان جدید,” او گفت:.

Luke Voortman in his loungeroom with brown moving boxes behind him
لوقا Voortman و خانواده اش مجبور به بسته خود را در ملبورن در یک زن و شوهر از روز.(ABC اخبار)

“وجود دارد یک اساسی هزینه زمانی که این چیزها اتفاق می افتد, آن را شخصی آن احساسی است.

“ما در حال ریشه کنی زندگی ما در آنچه که در قطره از کلاه. من فکر می کنم ما به طور بالقوه از دست دادن $10-20,000 عنوان یک نتیجه از این است.”

با وجود موافقت با سخت مرز محدودیت Mr Voortman گفت: قطعیت و ابهام در پشت حرکت بودند در مورد.

او در وسط نقاشی خانه اش اما تا به حال به رها که آن را به SA و گفت: او را مجبور به پرداخت شخص دیگری به پایان کار.

“ما را در کامل agreeance به طبیعت و سلامت حمایت است که در حال رفتن,” او گفت:.

“[اما] من مخالفم با این واقعیت است که شما نمی تواند به این مرز و سپس قرنطینه به مدت دو هفته است که من اساسا مخالف با دلیل که محدودیت در حرکت است.

“و به عنوان یک استرالیایی من واقعا سوال که چگونه است که می توانید پیش بروید.”

تحت محدودیت با ویکتوریا مردم قادر خواهد بود برای ورود SA از کشورهای دیگر اگر چه کسانی که به ورود از NSW و این قانون هنوز هم به قرنطینه و تحت تست اجباری.

‘مرز تعطیلی کمی ترسناک برای ما’

ملبورن ساکن Jayde میلز نیز گرفتار شده است توسط سخت محدودیت.

او با توجه به کودک دوم در سه هفته زمان و پدر و مادر او در حال برنامه ریزی برای سفر از جنوب استرالیا به کمک کند تا شریک زندگی خود را می توانید از بازگشت به کار — کار که در حال حاضر نصف شده است با توجه به کوروناویروس.

Jayde Mills wearing a yellow jumper sitting on a grey couch
Jayde میلز زندگی در ملبورن است و فرزند دومش را حامله.(ABC اخبار)

اما در حال حاضر روشن است که اگر پدر و مادر قادر خواهد بود به بازگشت به جنوب استرالیا پس از تولد ،

“مرز تعطیلی کمی ترسناک برای ما چرا که من آنها را می خواهید به قادر به اینجا,” او گفت:.

“ترجیحا [ما] می خواهم آنها را در اینجا فقط برای این که حمایت روانی و فقط به خاطر ما دیده نمی شود همه آنها را در سال یا, و آنها از دست رفته در بسیاری است که در غم انگیزترین بخش است.”

او گفت: پدر و مادر خود را نمی توانید به بازگشت به SA تا زمانی که آنها در حال حاضر در ویکتوریا بنابراین احتمال وجود دارد که آنها ممکن است قادر به بازگشت به خانه زمانی که آنها نیاز به.

“من فقط فکر می کنم وجود دارد راه های اطراف آن و آن را خوب خواهد بود اگر ما می تواند یک کمی از دلسوزی برای افرادی که ممکن است سازگاری بسیار خوبی با داشتن نه کسی آنها را دوست دارم با آنها.”

Two police officers stand in front of a vehicle on a dirt road
SA پلیس در یک ایست بازرسی مرزی در Renmark.(ABC اخبار: سامانتا Dawes)

SA پلیس گفت: 90 درصد از افرادی که وارد جنوب استرالیا شده اند مطابق با خود quarantining اما خطر مطرح شده است که هنوز هم بیش از حد بزرگ است.

“ما نمی توانیم در محیط زیست ما که در آن ما برداشته تقریبا همه ما محدودیت به کسی که بازگشت و گسترش آن است. گسترش خواهد بود بسیار سریع” به پلیس گفت:.

پلیس گفت: هیچ چیز تغییر خواهد کرد در مرز از جمله دیروز زمانی که 39 ساله ویکتوریا مردی بود که در اوایل ورود آنها پیدا شد در ماشین خود را در Renmark.

او متهم شده است با عدم تطابق با COVID-19 مسیرها و رد پلیس به قید وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>