نمایشگاه کار کمیسیون جوایز همه گیر ترک برای مراقبت از سالمندان کارگران

سالخورده مراقبت از کارگران شاغل تحت سه جایزه خواهد شد تحت عنوان به دو هفته مرخصی با حقوق اگر آنها نیاز به خود منزوی با توجه به داشتن علائم کروناویروس و یا یک تماس با یک مورد تایید شده زیر یک حاکم از این نمایشگاه کار کمیسیون است.

کمیسیون حاکم کمک های مالی پرداخت همه گیر ترک را به کارکنان تحت مراقبت از سالمندان جایزه پرستاران جایزه و بهداشت حرفه ای جایزه.

اصلاحات را به اثر از چهارشنبه 29 جولای گذشته برای سه ماه.

کارگران باید در سن 17 سال و یا می شود و به احتمال زیاد به کار کرده اند و در طول خود انزوا دوره و نمی توان دریافت هر گونه درآمد — از جمله دیگر ترک یا JobKeeper — در طول زمان خود را در قرنطینه.

حق گسترش به بازی گاه به گاه کارکنان “درگیر به طور منظم و سیستماتیک بر اساس” و پرداخت خواهد بود بر اساس میانگین درآمد بیش از شش هفته گذشته.

این حکم پس از آن کمیسیون مارس تصمیم به اعطای پرداخت همه گیر ترک را به بخش های دیگر کار تحت 99 جوایز مختلف.

در آن زمان اتحادیه استدلال کرده بود که حقوق باید تمدید سالخورده مراقبت و بهداشت کارگران است.

فشار رد شد در مارس اما به عنوان صدها نفر از بهداشت و درمان و مراقبت از سالمندان کارگران در ویکتوریا قرارداد این ویروس در هفته های اخیر به FWC به موضوع “فوری” در نظر میگیرد.

در حکم خود به FWC اظهار داشت: “این را نمی توان فرض کرد که شیوع فعلی باقی خواهد ماند محدود به ویکتوریا”.

“حوادث اخیر در آن کشور نشان می دهد که چگونه به سرعت در حال شرایطی می تواند تغییر” کامل نیمکت این کمیسیون در بر داشت.

“تحولات اخیر در نیو ساوت ولز تشویق نیست. اعطای حق باقی می ماند لازم است با وجود این که این زمان منبع این بیماری همه گیر است که در ویکتوریا.”

این کمیسیون در بر داشت خود انزوا بود “به خصوص بحرانی” در مراقبت از سالمندان “به دلیل آسیب پذیری اشخاص سالخورده به COVID-19 تلفات”.

این حکم در بر داشت در حالی که اگر چه خود جدا شد “گفت: باید در راستای منافع عمومی” کم کارکنان پرداخت شد به احتمال زیاد قرار داده شده در “مالی قابل توجهی مشکل و حتی پریشانی”.

“بیشتر … وجود دارد یک خطر واقعی است که کارکنان که دسترسی به ترک استحقاق ممکن است گزارش COVID-19 علائم است که ممکن است نیاز به آنها را به خود منزوی بلکه به دنبال شرکت برای کار کردن نیاز مالی” حاکم گفت.

“این نشان دهنده یک خطر مهم برای کنترل عفونت اقدامات است. این مسائل وزن به طور قابل توجهی به نفع مقدمه ای از پرداخت همه گیر ترک حق.”

برای واجد شرایط برای این بیماری همه گیر ترک, کارگران نیاز به خسته از همه خود را پرداخت می شود شخصی را ترک کنند.

اگر کارگران تست مثبت برای این ویروس تبدیل شدن آنها به واجد شرایط برای جبران خسارت کارگران مزایای آن را جایگزین این بیماری همه گیر را ترک کنند.

“از آن خواهد شد یکی از شرایط دریافت مرخصی استحقاقی که کارمند مربوطه موافقت کرده است به انجام یک COVID-19 آزمون در اولین فرصت” این کمیسیون گفت.

اگر جهت به خود منزوی می آید از یک پزشک نه دولت یا کارفرما, کارمند باید یک گواهی پزشکی.

دوشنبه حکم به شرح زیر ارسالی از استرالیا شورای اتحادیه های کارگری از خدمات بهداشتی اتحادیه اروپا و استرالیا در پرستاری و مامایی فدراسیون خواستار پرداخت همه گیر ترک به درخواست برای تمام کارکنان در مراقبت از سالمندان در سراسر کشور تا پایان ماه سپتامبر.

این اتحادیه تا به حال گفت: در حالی که دولت ویکتوریا را 1500 دلار و 300 دلار Coronavirus کارگران حمایت پرداخت شد کمک به آنها در دسترس مردم دریافت دولتی دیگر مزایای کاربردی است که به حدود 16 درصد از مراقبت از سالمندان کارگران است.

از ویکتوریا 4542 فعال موارد از دوشنبه 683 مرتبط شده اند به شیوع بیماری در سراسر 61 سالخورده مراقبت از امکانات و وجود 400 فعال موارد در میان کارکنان بهداشتی.

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im