اکسون سود رها کردن به عنوان بسیاری از جهان باقی می ماند خانه forgoes سوخت

Category: تایمزلیدر No comments

توسط کتی BUSSEWITZ

نیویورک (AP) — سود کاهش یافت و در اکسون موبیل و شورون هشدار داد از دوران سخت پیش رو که جهانی همه گیر شروع به ساییده شدن تقاضا برای نفت.

اکسون از دست داد $610 میلیون دلار در سه ماهه اول پایین 126 درصد از زمان مشابه در سال گذشته ایروینگ تگزاس, غول نفت در روز جمعه گفت.

درآمد $بود 56.16 میلیارد دلار کاهش 12 درصد از سه ماهه مشابه در سال 2019.

مردم کمتر پرواز و یا سوار به عنوان جهانی مبارزه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 کاهش نیاز به سوخت جت و بنزین است. که منجر به نفت بازار و فشار بی سابقه ای بر قیمت ها و حاشیه گفت: مدیر عامل دارن جنگل.

با وجود کاهش تقاضا اکسون تولید 4 میلیون بشکه در روز نفت تا 2 درصد از زمان مشابه در سال گذشته.

“در حالی که ما مدیریت را از طریق این زمان به چالش کشیدن ما در حال از دست دادن بینایی از دراز مدت و اصول است که ما درایو کسب و کار” جنگل گفت. “فعالیت های اقتصادی باز خواهد گشت و جمعیت و استانداردهای زندگی را افزایش می دهد که به نوبه خود رانندگی تقاضا برای محصولات و بهبود این صنعت است.”

صنعت نفت مواجه شد استارک چالش های حتی قبل از coronavirus ضربه زمانی که قیمت پایین به دلیل یک جنگ تجاری بین آمریکا و چین که منجر به رکود اقتصادی جهانی. به عنوان مستندات شروع به گسترش در سراسر جهان در طول سه ماهه اول استفاده از روغن کاهش یافت و قیمت ها سقوط کرد. پس از آن عربستان سعودی در مبارزه قدرت با روسیه شروع به جاری شدن سیل بازار با روغن هل دادن قیمت پایین و حتی بیشتر.

اکسون از دست داده و 14 سنت در هر سهم در حال سقوط به زیر انتظارات تحلیلگران نظرسنجی توسط Factset.

آن را حفظ سه ماهه سود 87 سنت در هر سهم و جنگل سرمایه گذاران مطمئن باشند که سود یک اولویت برای اکسون. “اگر شما نگاهی به ما سهامداران پایه حدود 70 درصد از آنها در حال خرده فروشی و یا بلند مدت سرمایه گذاران که به دنبال ما سود کنید و ببینید که به عنوان یک منبع مهم ثبات در درآمد خود را” جنگل گفت: در یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران است. “بنابراین ما باید یک تعهد قوی به آن است.”

به نفت را از بازار خارج اکسون برنامه ای برای خاموش در برخی از ولز است که در حال حاضر تولید نفت آن را کاهش می دهد این شرکت خروجی در حدود 100,000 بشکه در روز در جنگل گفت.

اکسون اعلام کرد در ماه مارس که این امر کاهش هزینه های سرمایه ای برای سال 2020 به 30 درصد کاهش هزینه به 23 میلیارد دلار به جای 33 میلیارد دلار. کسانی که لغو طرح که شامل حفاری برای نفت جدید, خواهد, بیشتر, تاثیر, سال آینده, زمانی که کاهش حفاری را کاهش می دهد تولید نفت تا 150,000 بشکه در روز در جنگل گفت. مقدار زیادی از کار را برای این سال تولید شد و در حال حاضر تکمیل شده به طوری که کاهش هزینه های اکتشاف را تنها حدود 15000 بشکه در روز از بازار در این سال, او گفت:.

اکسون را عملکرد ضعیف تر از رقیب خود شورون و اگر چه اکسون است “کشیدن سمت راست اهرم برای محافظت از سود سهام و…ما فکر می کنم headwinds باقی می ماند خشن گفت:” استوارت Glickman انرژی تحلیلگر سهام در CFRA در یادداشتی به سرمایه گذاران است.

شورون Corp. تبدیل سود در سه ماهه اول, اما این شرکت هشدار داد جمعه مالی آن تصویر است که به احتمال زیاد به افسردگی در آینده به دلیل کاهش تقاضا ناشی از کوروناویروس.

سان رامون مستقر در کالیفرنیا تولید کننده نفت در آورده $3.6 میلیارد دلار سود تا 36 درصد از زمان مشابه در سال گذشته. رشد آن رانده شد حاشیه در آن پالایش کسب و کار و افزایش تولید در حوضه پرمین مدیر عامل شرکت مایکل Wirth گفت.

اما این افزایش نیز رانده شده توسط فروش بالادست دارایی در فیلیپین مالیاتی مطلوب اقلام و ارز خارجی اثرات آن هم بالغ بر $1.2 میلیارد دلار است. شورون درآمد پایین 10 ٪ به $31.5 میلیارد دلار است.

شورون را به پرداخت سه ماهه سود 1.29 دلار در هر سهم. “ما در حال حفاظت از سود سهام از آنجا که ما در حال راه اندازی به انجام این کار است و ما آن را ساخته ام یک اولویت” Wirth گفت: در یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران است.

سود کاهش یافت و در شورون را بالادست ایالات متحده عملیات که شامل تولید نفت خام. پایین دست سود رشد آن در پالایشگاه های ایالات متحده.

شورون روز جمعه گفت این پیش بینی هزینه های سرمایه از 14 میلیارد دلار در سال جاری کاهش آن قبلا اعلام کرد قصد دارد تا 2 میلیارد دلار.

قیمت یک بشکه ایالات متحده معیار خام کاهش یافت و نزدیک به 70 ٪ از زمان آغاز سال است. در آن زمان اکسون سهام کاهش یافت و بیش از 35% و شورون را کاهش حدود 25%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>