تاریخ انقضا تمدید در راننده مجوز کارت شناسایی یادگیرنده اجازه

Category: تایمزلیدر No commentsWILKES-BARRE — پنسیلوانیا بخش حمل و نقل (PennDOT) جمعه اعلام کرد که تاریخ انقضا برای گواهینامه رانندگی, کارت شناسایی, و یادگیرنده اجازه تمدید خواهد شد برای ساکنان دولت در پاسخ به ایالت COVID-19 کاهش تلاش.

موثر مارس 30 سال 2020 تاریخ انقضا برای گواهینامه رانندگی, عکس, کارت شناسایی و یادگیرنده اجازه برنامه ریزی شده به پایان می رسد از 16 مارس سال 2020 از طریق مه 31 سال 2020 در حال حاضر توسعه یافته از طریق 30 ژوئن 2020.

این پسوند در علاوه بر این به کسانی که در ماه مارس اعلام کرد 27.

علاوه بر این همه راننده مجوز مراکز و عکس مجوز مراکز و هریسبورگ Riverfront دفتر مرکز در پنسیلوانیا هستند تا اطلاع ثانوی بسته.

به عنوان یک یادآوری به مشتریان ممکن است کامل انواع معاملات و دسترسی به منابع متعدد از طریق راننده و وسیله نقلیه, خدمات, وب سایت www.dmv.pa.gov.

راننده و وسیله نقلیه خدمات آنلاین در دسترس 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته و شامل گواهینامه رانندگی, عکس ID و ثبت نام خودرو تمدید; راننده-تاریخچه خدمات; تغییر آدرس; گواهینامه رانندگی و ثبت نام خودرو, مرمت نامه; توانایی پرداخت هزینه گواهینامه رانندگی و یا وسیله نقلیه بیمه مرمت هزینه; گواهینامه رانندگی و ID عکس تکراری و درایور امتحان برنامه ریزی است.

وجود دارد بدون هزینه های اضافی برای استفاده از خدمات آنلاین.

بیشتر COVID-19 اطلاعات در دسترس است www.health.pa.gov. برای اطلاعات بیشتر www.dmv.pa.gov یا www.PennDOT.gov.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>