اقتصاد اروپا دچار افت ثبت در میان همه گیر

Category: تایمزلیدر No comments

فرانکفورت آلمان (AP) — اقتصاد اروپا کاهش یک رکورد 3.8 درصد در سه ماهه اول به عنوان فعالیت های کسب و کار از هتل ها و رستوران ها به ساخت و ساز و تولید یخ زده بود با خاموش شدن ناگهانی با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus.

افت در 19 کشور منطقه یورو بزرگترین پس آمار در سال 1995 آغاز شد و واضح تر از غوطه در میان بحران مالی جهانی در سه ماهه اول سال 2009 پس از ورشکستگی ایالات متحده به بانک سرمایه گذاری لیمن برادرز.

افت در مقایسه با 4.8% انقباض در ایالات متحده در سه ماهه اول به عنوان شوک از شیوع بازدید اقتصادهای سراسر جهان است.

بیکاری افزایش یافت و تنها کمی حتی در میان عظیم آتن که idled همه چیز از گل به کارخانه. فوریه بیکاری به شکل گل رز به 7.4 درصد در ماه مارس از 7.3 درصد در ماه فوریه آمار آژانس Eurostat گفت: پنج شنبه. میلیون ها نفر از کارگران هستند که تحت آن دولت پرداخت بسیاری از حقوق خود را در بازگشت برای شرکت ها موافقت نمی برای مردم غیر روحانی.

ایالات متحده نرخ بیکاری به 4.4% در ماه مارس از 3.5% در ماه فوریه هر چند احتمالی تصویر است که به احتمال زیاد به مراتب بدتر است. برای اولین بار ادعا می کند برای مزایای بیکاری سر به فلک کشید در آمریکا به 26 میلیون نفر شود از طریق سه هفته اول ماه آوریل است.

این آمار در اروپا به احتمال زیاد درک عمق سقوط پس از خاموش کردن اقدامات عمدتا در جای خود قرار داده و تنها در ماه مارس گذشته از سه ماه در سه ماهه.

آمار و ارقام از فرانسه و ایتالیا نشان داد که هر دو کشور کاهش یافت و به رکود اقتصادی تعریف شده به عنوان دو محله های اقتصادی انقباض. فرانسه رشد اقتصادی 5.8 درصد بیشتر از کشور آمار آژانس آغاز شد نگه داشتن آمار و ارقام در سال 1949. رها شد و به خصوص در تلفظ خدمات است که شامل تعامل چهره به چهره مانند هتل ها و رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی حمل و نقل و ساخت و ساز.

ارقام آمده پیش از نشست بانک مرکزی اروپا که تحلیلگران فکر می کنم ممکن است گسترش خرید اوراق قرضه خود را برنامه است که پشتیبانی از دولت و استقراض از بازارهای. این تصمیم ممکن است روز شنبه اما بازار در انتظار یک ارزیابی از بانک سر کریستین لاگارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>