اتحادیه اروپا می رسد, 1.2 تریلیون دلار در برخورد با کروناویروس بازیابی

اتحادیه اروپا به توافق رسیده و در یک طرح محرک اقتصادی خود را برای coronavirus-رنگ باخته اقتصاد پس از یک متمرد اجلاس سران در بروکسل که از طریق رفت و به یک روز پنجم.

نشست رئیس چارلز میشل توییتی “معامله!” زمانی که 27 رهبران توافق در 5:15am می باشد به وقت محلی در روز سه شنبه پس از 100 ساعت از مذاکرات است.

این توافق پس از آقای میشل ارائه سازش در بازیابی صندوق به ارزش 750 میلیارد یورو (1.2 تریلیون دلار).

گفته شد مهم برای زدودن شک و تردید در مورد بلوک آینده در پی بریتانیا به خروج.

اتحادیه اروپا شد و آهسته به هماهنگی اولیه آن پاسخ به COVID-19 همه گیر اما یک جبهه متحد در کمک های اقتصادی خود را نشان می دهد که این است که هنوز قادر به به یک بحران است.

در حال بارگذاری

“شده است و قله و به چالش کشیدن نشست اما این جایزه به ارزش مذاکره برای” گفت: ایرلندی نخست وزیر مایکل مارتین.

کشورهای اروپایی باید انجام یک کار بهتر از حاوی coronavirus از ایالات متحده, همکاری در پزشکی, سفر و اقتصادی جبهه پس از ویرانگر در اوایل شیوع بیماری در ایتالیا و اسپانیا.

بانک مرکزی اروپا دارای پمپ بی نظیر پول به اقتصاد آنها را به رفتن.

دیپلمات گفت که رهبران به نظر می رسد به کنار ستمکاری بود که در راه سازش بیش از ساعت ها چانه زنی از طریق آخر هفته.

An elderly woman with fair hair and light suit speaks at a podium with a blue background behind her.
رئیس کمیسیون اروپا Ursula Von Der Leyen گفت: مهم امتیازات بود ساخته شده در جستجو برای یک مصالحه بین رهبران اتحادیه اروپا.(ایسنا: استفانی Lecocq)

‘ناشی از خست و احساسی’

احساسات زد بالا در شام روز یکشنبه به عنوان یک گروه از لحاظ مالی صرفه کشورهای شمال, رهبری, هلند, زمین خود ایستاده بر روی سطح کمک های مالی رایگان در پیشنهاد ویژه بازیابی صندوق.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خود را از دست داده صبر در ساعات اولیه روز شنبه, کوبیدن مشت خود را روی میز در نا امیدی در “استریل انسداد” توسط “frugals” دو دیپلمات گفت.

نخست وزیر لهستان, Mateusz Morawiecki نیز برافراشته در برابر “frugals” نام تجاری آنها را “گروهی از کوبی با egotistic متحده” است که در نگاه همه چیز را از طریق منشور از منافع خود است.

لهستان خواهد بود یک ذینفع بازیابی بسته دریافت دهها میلیارد یورو کمک های مالی و وام های ارزان قیمت همراه با بدهی مدیترانه-rim کشور گرفته اند که فشار از همه گیر در اروپا است.

اما لفظی skirmishing درگذشت در روز دوشنبه به عنوان رهبران و بسته کرد.

بسته نهایی است که در ارتباط با اتحادیه اروپا 2021-2027 مشترک بودجه حدود 1.1 تریلیون یورو ($1.8 تریلیون دلار).

امیدوار است برای یک معامله برای کمک به نشانی اروپا عمیق ترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم فرستاده هزینه استقراض ایتالیا به پایین ترین سطح از اوایل ماه مارس تحت فشار قرار دادند و یورو به 19 هفته.

آقای Michel پیشنهاد شده است که در بازیابی صندوق 390 میلیارد یورو ($635 میلیارد دلار) باید غیر پس دادنی کمک های مالی از 500 میلیارد دلار ($815 میلیارد دلار) در اصل پیشنهاد و بقیه در پس دادنی وام.

هلند تا به حال تحت فشار قرار دادند برای حق وتو در کمک به کشورهایی که backslide در اصلاحات اقتصادی.

اما دیپلمات گفت که در حال حاضر مایل به بازگشت یک “stop-the-clock” مکانیسم است که توسط آن عضو می تواند با قرار دادن ترمز در پرداخت سه ماه است و باید آنها را بررسی کرد.

پرداخت نیز مربوط به دولت رعایت قانون است.

مجارستان حمایت خود اتحادیه اروپا متحد لهستان در حال تهدید به وتو بسته اگر بودجه ساخته شد مشروط بر رعایت دموکراسی اما دیپلمات ها گفت: یک راه رو به جلو در آن پیدا شد.

ماراتن نشست با نزدیک شدن طول رکورد در سال 2000 در اجلاس سران در شهر خوب تقریبا پنج روز کامل.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im